LG G2 Kullanıcıları Kulübü

bmw m3

Asistan
21 Ekim 2013
332
0
16
g2 de oyunlarda kare atlaması oluyormu nette izlediğim inceleme videolarında real racing 3 most wanted gibi oyunlarda hep kare atlaması oluyor thermal throating den dolayımı

yavuz_4106

Müdavim
Müdavim
17 Aralık 2008
6,118
51
228
An itibariyle Lg G2 telefonuma CloudyG3 1.3 kurmuş bulunmaktayım sanki G3 almış gibiyim tasarımı çok güzel yapmışlar şu aletin :p

bmw m3

Asistan
21 Ekim 2013
332
0
16
telefonu temperli cam ile kullanan varmı varsa dokunmatik hassasiyetinde yada ekranda renk bozulması felan oluyormu

hiqhpower

Asistan
21 Kasım 2013
108
0
16
optimus v1.2 den cloudy v1.3'e geçen arkadaşlar (varsa eğer) bu romu yüklemeye değer mi arada ciddi bir fark var mı stabilizasyon olur akıcılık olur ?

hknst

Öğrenci
21 Ağustos 2014
4
0
0
Selam Arkadaşlar. Yaklaşık 5-6 aydır G2 kullanıyorum hiçbir sorunu yoktu fakat şu son 2 gündür pcye ile bağlantı kurmaya çalışıyorum usb yardımıyla olmuyor sürekli telefon ekranında şarj modu var ve bu otomatik olarak seçiyor 2 gündür denemediğim yöntem kalmadı şarj etme seceneği dışında başka bi şey seçilmiyor pcye dosya aktaramıyorum. ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum, çok sağolun....

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Bence 2K ekran ve tasarımdan başka pek büyük bir üstünlüğü yok, aynı performans aynı akıcılık sadece g3 sonradan çıktı her iki telefondada aynı şeyleri yapabiliyoruz.

Exynos + touchwiz bütünlemesinden akıcılık çıkartabiliyorsanz hayrlı işler derim exynos ile snapdragon 801ac kıyaslamanızı katmıyorum bile

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
g2 de oyunlarda kare atlaması oluyormu nette izlediğim inceleme videolarında real racing 3 most wanted gibi oyunlarda hep kare atlaması oluyor thermal throating den dolayımı

Öyle bir sorun yok bende full online mc5 oynuyorum sıkıntısız + birazda ganster vegas kitkattan sonra performans daha da yükseldi izlediğiniz videolar jb olabilir

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
Selam Arkadaşlar. Yaklaşık 5-6 aydır G2 kullanıyorum hiçbir sorunu yoktu fakat şu son 2 gündür pcye ile bağlantı kurmaya çalışıyorum usb yardımıyla olmuyor sürekli telefon ekranında şarj modu var ve bu otomatik olarak seçiyor 2 gündür denemediğim yöntem kalmadı şarj etme seceneği dışında başka bi şey seçilmiyor pcye dosya aktaramıyorum. ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum, çok sağolun....

Ayarları aç genel sekmesine gel ve aşağı in ordan Pc Bağlantısını aç ve en üstte olan USB bağlantı yönetimini aç ordan istediğin bağlantı yönetimini seçebilirsin.

gyroscope

Öğrenci
15 Ağustos 2014
1
0
0
Merhaba arkadaşlar, telefonda word pdf vb. dosyaları açmaya çalıştığımda telefon donuyor, bol seçenekli secim ekranlarında donuyor,muzik dinlerken şarkı isimlerinin olduğu kısımda donuyor, yani genel olarak bol yazılı uygulamalarda,ekranlarda bu telefonun donması normal mı,değilse nasıl yardımcı olabilirsiniz? Teşekkürler.

RedDevil

Müdavim
Müdavim
29 Kasım 2008
1,458
19
218
Merhaba arkadaşlar, telefonda word pdf vb. dosyaları açmaya çalıştığımda telefon donuyor, bol seçenekli secim ekranlarında donuyor,muzik dinlerken şarkı isimlerinin olduğu kısımda donuyor, yani genel olarak bol yazılı uygulamalarda,ekranlarda bu telefonun donması normal mı,değilse nasıl yardımcı olabilirsiniz? Teşekkürler.
Orjinal rom mu kullanıyorsunuz? Hangi android sürümünü kullanıyorsunuz? Ya oc suit ile yükseltme hatalarını giderin. Ya da format atın

Vikings

Müdavim
Müdavim
5 Aralık 2013
9,621
91
228

Maalesef o sorun stock roma özel bir şey, müziklerde alt alta sıralı çok yazıları olan müziklerin ordan kaydırarak geçerken takılarak geçiyor anca custom rom yükleyerek düzeltebilirsiniz yada şarkı isimlerini kısaltarak.

Diğer sorunların için rom şart.

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
Cloudy 1.3 kurdum gayet stabil ve hizli ayrica smart notice bende direk çalıştı onceki surumlerde dil degistirmek gerekiyordu bunda gerekmiyor

someone799

Asistan
10 Temmuz 2014
400
1
0
Onu bunu bilmem de dorimanx kernel i deneyin derin. Birakin overclock yapmayi ben underclock yaparak kullaniyorum cok tatmin ediyor beni

smt_1907

Asistan
24 Temmuz 2013
280
0
16
Arkadaslar.dun.cihazimi garantiye verdim. Konusurken karsi tarafa sesim gitmiyordu.bugun gittim teslim aldim ve anakart degistirmisler ;) bu iyi biseymi birde geri toplarken sol alt tarafda ve sag ust tarafta ufak bi aciklik.kalmis.geri.goturucem

DirkDriggler

Öğrenci
16 Ağustos 2014
54
0
6
g2 alırsam

1-Kamerada fps düşmeleri yaşanirmi
2 güncellemelerle telefon sikinti çikarirm
3-beni 4 yıl idare edermi
4-oyunlarda fps düşmeleri oluyomuş kaç dakika oynarsam fps düşmeleri başlar? (nfs mw modern combat 5 r.racing 3 gibi yüksek boyutlu oyunlarda)
5-20 gbsini doldurursam 25 gbnin telefonda takılma yaparmi
6-lg türkiye garantili almasam 4 yıl sorunsuz kullanabilir miyim(sitelerde yorumlara bakarak alicam öneri çok olursa)
7-Verdiğim paranin hakkini verirmi? oyun ve internet için alicam cevaplarsaniz sevinirim

phoenix_

Doçent
19 Temmuz 2012
728
0
0
1-gece olabiliyor
2-güncelleme yetersiz
3-bence etmez
6-belki 2 yıl garanti süresince başın daha az ağrıyabilir, ya da hiç ağrımayabilir, deltaya da iyi diyorlar.
7-kesinlikle verir.

DirkDriggler

Öğrenci
16 Ağustos 2014
54
0
6
1-gece olabiliyor
2-güncelleme yetersiz
3-bence etmez
6-belki 2 yıl garanti süresince başın daha az ağrıyabilir, ya da hiç ağrımayabilir, deltaya da iyi diyorlar.
7-kesinlikle verir.

gece fotoğraf çekemiyecekmiyim? güncelleme yetersiz derken eskisinden dahamı kötü dahamı iyi?4 yıl kullanmam gerek ne gibi sorun çıkar

someone799

Asistan
10 Temmuz 2014
400
1
0
gece fotoğraf çekemiyecekmiyim? güncelleme yetersiz derken eskisinden dahamı kötü dahamı iyi?4 yıl kullanmam gerek ne gibi sorun çıkar
Iphone 4 suanda ne kadar kullaniliyorsa oda o kadar kullanilir hocam teknoloji degisiyor. Gece cekimi icin farkli programlar deneyebilirsiniz ben memnunum sahsen ama tabiki bir lumia 1020 gibi degil

DirkDriggler

Öğrenci
16 Ağustos 2014
54
0
6
Iphone 4 suanda ne kadar kullaniliyorsa oda o kadar kullanilir hocam teknoloji degisiyor. Gece cekimi icin farkli programlar deneyebilirsiniz ben memnunum sahsen ama tabiki bir lumia 1020 gibi degil
hocam ben şimdi telefonu alırsam kaç yıl gidicek tahmini olarak ve oyunlarda fps düşmesi kaç dakika sonra ısınıp düşüyor 20 gbsini doldursam takılırmı?

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
oyunlarda fps düşmesi öyle sık olmuyor şahsen ben nerdeyse hiç yaşamıyorum 1 saat civarı mc5 online oynuyorum ısınıyor ama performans çok düşmüyor arada bi fps 40 lardan 25 20 ye düşüyor ısınınca telefon azına kadar dolu arayüzde takılma olmuyor telefonun doluluğu kullanımı etkilemez ram kullanımı etkiler 2 seneyi götürür 3 biraz zor gibi anroid l alırsa 3 ü de götürür bence kamerası gece çekimlerinde fps düşüyor son serilerde bu sorun yok deniyordu kesin bir bilgim yok pili 1 günü rahat çıkarıyor stabilite olarak elbette nexus 5 değil ancak gayet seri çalışıyor 4 sene anca aypon götürür ama aypon 4 4s alacağına kesinlikle g2 ye bakmanı tavsiye ederim

DirkDriggler

Öğrenci
16 Ağustos 2014
54
0
6
oyunlarda fps düşmesi öyle sık olmuyor şahsen ben nerdeyse hiç yaşamıyorum 1 saat civarı mc5 online oynuyorum ısınıyor ama performans çok düşmüyor arada bi fps 40 lardan 25 20 ye düşüyor ısınınca telefon azına kadar dolu arayüzde takılma olmuyor telefonun doluluğu kullanımı etkilemez ram kullanımı etkiler 2 seneyi götürür 3 biraz zor gibi anroid l alırsa 3 ü de götürür bence kamerası gece çekimlerinde fps düşüyor son serilerde bu sorun yok deniyordu kesin bir bilgim yok pili 1 günü rahat çıkarıyor stabilite olarak elbette nexus 5 değil ancak gayet seri çalışıyor 4 sene anca aypon götürür ama aypon 4 4s alacağına kesinlikle g2 ye bakmanı tavsiye ederim
tamam :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Beyler bugün cpu 76 dereceye çıktı :D Alev alıyodu telefon :D :D
telefon kaç saat açık kaldı olm naptın sen :D :D