LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Vikings

Müdavim
Müdavim
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Hayır gitmez, İnternal storge zaten telefonun hafızasıdır onu işaretlerseniz format atmış gibi olur eğer işaretlemezseniz bilgileriniz kalır, içinde ki uygulamalar ve rom kalklar.

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Psikolojik olarak oyle hissetmissinizdir hocam o modda islemci olabilecek en yuksek saat hizinda kilitli kalir daha fazla enerji tuketir daha fazla isinir

Hayr adam haklı cpu frekansı düşürünce cpu performans için kendini zorlayacak ve ısınacak yüksek performansta zorlanmayacağı için ısınma fazla olmaz 2.5 ghz yeterlidir :)

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Gayet güzel çalışıyor g2 de whatsapp ta problem vardır Ayarlar/Ekran bildirim ledine gir indirilen uygulamaların açk olduğunu kontrol et
2aby7ysa.jpg

Sorun devam ediyor bendeki bildirim ışığı Whatshapp çalışmıyor
Uygulama indirmede int önizleme kullanalımıyor diyor

agrta

Öğrenci
27 Mart 2014
33
0
0
Arkadaslar telfonun cami çatladı servise yolladik geldikten sonra telfon uykudayken knock on ve konck code la uyandiramiyorum fakat cift tiklayarak telefonu uykuya alabiliyorum ve kilit ekranini acip konock code u girebiliyorum ne yapmaliyim yardimci olabilirmisiniz

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Ayarlar/Genel/Hareketler den ekranı aç/kapa nın açk olduğunu kontrol et eğer açksa Telefona gir arama yerine 3845#*802# yaz gelen menüden settings e bas aşağıda update touch firmware var ona dokun dokunmatk 2 3 saniye sonra geri gelcek ve knock on artk çalışıyor

agrta

Öğrenci
27 Mart 2014
33
0
0
Ayarlar/Genel/Hareketler den ekranı aç/kapa nın açk olduğunu kontrol et eğer açksa Telefona gir arama yerine 3845#*802# yaz gelen menüden settings e bas aşağıda update touch firmware var ona dokun dokunmatk 2 3 saniye sonra geri gelcek ve knock on artk çalışıyor

Telefona gir derken anlamadim

hiqhpower

Asistan
21 Kasım 2013
108
0
16
Beyler günaydın optimus g3 v1.2 kullanıyorum da, resmi olarak g3 arayüzü geldiğinde stock roma dönüp güncelleme yapmak falan çok uzun iş mi hiç denemedim kafamı kurcaladı biraz müsait olan arkadaşlar ilgilenebilirse bi zahmet :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telefona gir derken anlamadim
birisini aramak istediğinde numara yazma yerine giriyorsun ya hani tuşlar falan var numara yazıyosun orası

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Beyler günaydın optimus g3 v1.2 kullanıyorum da, resmi olarak g3 arayüzü geldiğinde stock roma dönüp güncelleme yapmak falan çok uzun iş mi hiç denemedim kafamı kurcaladı biraz müsait olan arkadaşlar ilgilenebilirse bi zahmet :)

birisini aramak istediğinde numara yazma yerine giriyorsun ya hani tuşlar falan var numara yazıyosun orası

Lg pc suite indir mobil sekmesinde yükseltme hatalarını gider yaparak stock roma dönebilirsin :)

agrta

Öğrenci
27 Mart 2014
33
0
0

Yine olmadi kardes

Yaptim olmadı

immortalsword

Asistan
5 Şubat 2008
392
17
18
G2 de, kamera nın sabit bir noktayı izlemesi gibi bir durum söz konusu mu? , internette videosu var, tavuk kafasından esinlenmisler..

salihf5

Öğrenci
23 Temmuz 2014
96
0
0
Arkadaslar 5 dakika önce kingston 32gb datatraveler micrpduo siparisim geldi cok küçük ve kullanisli bellek sıkıntısı yasayanlar bunu alabilir ama acayip derecede fazla isiniyor cok fazla