LG G2 Kullanıcıları Kulübü

kraldergi23

Asistan
25 Ocak 2014
123
0
16
pvk6Dr.png
JdNQ95.png
Sarj kullanimi biraz anormal geldi bana

Soruyu cevaplarsaniz sizdede aynisi var mi?

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Whatshapp bildirim her şey açık ama bana mesaj geldiğinde ses var ışık yanmiyor hiç biri yanmiyor Sorun ne ?
Arama ve mesaj yeşil yaniyor ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Whatshapp bildirim her şey açık ama bana mesaj geldiğinde ses var ışık yanmiyor hiç biri yanmiyor Sorun ne ?

[MENTION=397389]Sucrofe[/MENTION]
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION]
[MENTION=51098]RedDevil[/MENTION]

Çözüm nedir ?

phoenix_

Doçent
19 Temmuz 2012
728
0
0
1 hafta sadece mobil veri kullanınca farkettim, arada(sanırım uzun süre kullanmayınca) whatsapp bildirim almıyor, eğer kendim girersem(veya facebooka/internete falan girince de oluyor sanırım emin değilim) o zaman mesajlar gelmeye başlıyor. nasıl çözebilirim?

someone799

Asistan
10 Temmuz 2014
400
1
0

[MENTION=397389]Sucrofe[/MENTION]
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION]
[MENTION=51098]RedDevil[/MENTION]

Çözüm nedir ?
Ayni olay arada banada oluyor. Bildirim cubugunda whatsapp simgesi oluyor ama LED yanmiyor

watersome

Öğrenci
30 Haziran 2014
51
0
0
belki biraz saçma olacak ama hiç android kullanmadığımdan emin olamıyorum :D LG G2'de de gogle play marketini kullanıyoruz değil mi? Yani samsung androidlerinde olan her uygulama lg de de oluyor ?? Bir de bu beyaz arayüzü değiştirmek mümkün müdür simgeler de fazla köşeli telefon fazla ciddi görünüyor çeşitli temaları root rom flash vs (bunlarında anlamını tam bilmiyorum :D) olaylarına girmeden kolayca değişebiliyoruz umarım. Aylardır tel bakıyorum G2'de karar kıldım ben alana kadar tel eskiyecek.

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Nokia'nın Android telefonu hariç her Android telefonda Google Play Store var. Temalarla ikonları değiştirmek mümkün.

brk12

Öğrenci
29 Mayıs 2014
44
0
0
Arkadaşlar telefon şarj olmuyor 10-15 dk da %1 ya şarj ediyor ya da etmiyor 2 saatir şarjda %9 yükselmiş

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Ayni olay arada banada oluyor. Bildirim cubugunda whatsapp simgesi oluyor ama LED yanmiyor

Samsung çalışıyor sorunsuz neden bizde bildirim ışığı yanmiyor anlamadım ?

kapatıp açtım şu an kapalı şarj oluyor

yarım saattir %1 bile artmadı

Cihazın garantisi varsa Lg teknik servis Mecidiyeköye elden teslim yap Paralelse disbürötör bakar.

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Samsung çalışıyor sorunsuz neden bizde bildirim ışığı yanmiyor anlamadım ?

Cihazın garantisi varsa Lg teknik servis Mecidiyeköye elden teslim yap Paralelse disbürötör bakar.

Gayet güzel çalışıyor g2 de whatsapp ta problem vardır Ayarlar/Ekran bildirim ledine gir indirilen uygulamaların açk olduğunu kontrol et
2aby7ysa.jpg

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Bugün internette gördüm G3 arayüzü G2 ye hatta diğer telefonlarınada geliyormuş seni seviyorum LG :) (not:bende g3 sistemi oldugu halde seviniyorum :D)

phoenix_

Doçent
19 Temmuz 2012
728
0
0
1 hafta sadece mobil veri kullanınca farkettim, arada(sanırım uzun süre kullanmayınca) whatsapp bildirim almıyor, eğer kendim girersem(veya facebooka/internete falan girince de oluyor sanırım emin değilim) o zaman mesajlar gelmeye başlıyor. nasıl çözebilirim?
bir fikri olan yok mu:helpsmilie:

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Uygulamanın açk kalması lazm ki mesajlar gelsin sen rami temizlersen program kapanr bildirim gelmez

DDPROG

Öğrenci
22 Temmuz 2014
41
0
0
Beyler bugün biraz deney yaptım. Telefonu performance ye alınca telefon çok az ısınıyor. Ama ondemand yapınca daha fazla ısınıyor. Sizce de saçma değil mi. İsteyenler deneyebilirler. İşlemci son gücünde çalışınca nerdeyse ısınmıyor. Neden böyle oldu? Acaba hep performance de mi kullansam. Tabi sarjı su gibi gidiyor.

someone799

Asistan
10 Temmuz 2014
400
1
0
Beyler bugün biraz deney yaptım. Telefonu performance ye alınca telefon çok az ısınıyor. Ama ondemand yapınca daha fazla ısınıyor. Sizce de saçma değil mi. İsteyenler deneyebilirler. İşlemci son gücünde çalışınca nerdeyse ısınmıyor. Neden böyle oldu? Acaba hep performance de mi kullansam. Tabi sarjı su gibi gidiyor.
Psikolojik olarak oyle hissetmissinizdir hocam o modda islemci olabilecek en yuksek saat hizinda kilitli kalir daha fazla enerji tuketir daha fazla isinir

salihf5

Öğrenci
23 Temmuz 2014
96
0
0
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION]; basta olmak uzere arkadaslar twrp den internal stor haric digerlerini secip wipe yapinca sdcard siliniyor mu?

salihf5

Öğrenci
23 Temmuz 2014
96
0
0
G2'de hafıza kartı yok :) İnternal storge hariç seçip full wipe yaparsa içinde ki müzikleri videoları fotoğrafları falan kalıyor sadece uygulamalar gidiyor.
Anladım benim muzierin resimlerin oldugu dosya adi sdcard yoksa yok biliyorum :D. O zaman simdi siliyorum internal haric isaretleyince muzikler videolar resimler gitmez dimi emin misiniz ? Korkuyorum:D