LG G2 Kullanıcıları Kulübü

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Arkadaslar telefon ekrani gitti sanirim ekranda yukardan assagi dikey sari gri cizgiler var.. Garanti alir mi?

Dipnot: telefonu mayis ayinda bikere dusurmustum kulaklik girisinde darbe izi var fakat ekrana hicbisey olmamisti
Şansını dene ama açıklamayı iyi yaz ki kullanıcı hatası denmesin ne oldu nasıl oldu olduğu gibi anlat düşürdüğünü de belirtme anlayacaklarini sanmıyorum inş sorunsuz bir şekilde hallederler.

brkytml

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şansını dene ama açıklamayı iyi yaz ki kullanıcı hatası denmesin ne oldu nasıl oldu olduğu gibi anlat düşürdüğünü de belirtme anlayacaklarini sanmıyorum inş sorunsuz bir şekilde hallederler.
Turkcellden almistim tanidik ablamiz var heralde ilgilenir

brkytml

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Simdi bende g3 rom yuklu garantiye gidicem stock roma nasi donmeliyim sorunsuz?

seyithan42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonu satıyorum arkadaşlar paralel İthalat 16 GB Rot rom gibi hiçbir işle uğraşmadan 2 adet kılıf ve ve ekranda ekran Koruyucu var şu kırılmaz olanlardan

kralnisay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Lg g2'ye Gta sanandreas yükledim obb dosyasına verileri attım ama server aranıyor diyor çozemedim ne yaptıysamda yardım edin !! :huh:

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
.obb dosyasını direk obb ye atmadn dimi klasörle birlikte atcan

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
içindeki obb dosyasını kontrol et apk sürümü obb ye uymuyor olabilir

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Telefonu satıyorum arkadaşlar paralel İthalat 16 GB Rot rom gibi hiçbir işle uğraşmadan 2 adet kılıf ve ve ekranda ekran Koruyucu var şu kırılmaz olanlardan
Bence satma zaten kimse 16 gbların yüzüne bile bakmıyor ben 1500e başarı garantili aldım 900 diyorlar 600 lira zarar demektir bu orjinal diyorsun millet paralel fiyatını baz alıyor sanada verecekleri 900 dür en fazla 900 e bu telefonu satsan 900e bundan iyisini alamazsın nakit sıkıntısı içinse bisey diyemem ama obür türlü zararlı çıkarsın bence bir daha düşün.Şunu anladım ki sony htc veya lg alacaksan orjinal sonuna kadar kullanacaksın yok ben kullanırım 1 yıl sonra üst model çıkmadan satarım dersen ya iphone yada samsung alacaksın bu 2 model olmasın dersen de 2. el az ve temiz kullanılmış alacaksın ki sende satınca zarar etme fazla.Bende satmaktansa o kadar zarar etmektense kullanmayı tercih ediyorum bu boyutta daha güzel telefon yok zaten piyasada :)

erti97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir sorum olacak. Normalde Cm11 M9 kullanıyorum ama dun 4k çekime ihtiyacım oldu. Twrp den cloudy yada optimus(tam hatırlamıyorum) yedegime döndüm. 1 saat kadar sonra işim bitince Cm11 yedegime geri döndüm. Döndükten sonra fark ettim ki hareket sensoru çalışmıyor. Otomatik döndürme açık olmasına rağmen ne hiç bi uygulamada yan dönüyor ne de hiçbir hareket sensorlu oyunda sensorler çalışmıyor. Kapatıp açmayı hatta wipe yapıp yine yedeğe dönmeyi denedim yine de duzelmedi. Ayarlarda sensor kalibrasyonunu da bulamadım. Ne yapmam gerekiyor yardim eder misiniz ?

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bir sorum olacak. Normalde Cm11 M9 kullanıyorum ama dun 4k çekime ihtiyacım oldu. Twrp den cloudy yada optimus(tam hatırlamıyorum) yedegime döndüm. 1 saat kadar sonra işim bitince Cm11 yedegime geri döndüm. Döndükten sonra fark ettim ki hareket sensoru çalışmıyor. Otomatik döndürme açık olmasına rağmen ne hiç bi uygulamada yan dönüyor ne de hiçbir hareket sensorlu oyunda sensorler çalışmıyor. Kapatıp açmayı hatta wipe yapıp yine yedeğe dönmeyi denedim yine de duzelmedi. Ayarlarda sensor kalibrasyonunu da bulamadım. Ne yapmam gerekiyor yardim eder misiniz ?

Aynı sorunu defalarca yaşadım, full wipe yapıp romu ve gappsı tekrar flashlaman lazım, yedeği yükleme.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Arkadaslar telefon ekrani gitti sanirim ekranda yukardan assagi dikey sari gri cizgiler var.. Garanti alir mi?

Dipnot: telefonu mayis ayinda bikere dusurmustum kulaklik girisinde darbe izi var fakat ekrana hicbisey olmamisti

Garanti ücretli değişim yapar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende 32 gb g2 var g3 romu yüklü nasıl rootu kaldırıp eski haline dönebilirim pc suite görüyor mu rootlu g3 romlu telefonu ? birde nasıl s5 in güç tasaruflarını yükleyebilirim ???

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu google aramanın beyaz olanını nasıl yüklerim😊😃
5cee72bd79243cc400d8a5b2397e7a1d.jpg

mert.g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba Arkadaşlar. Telefonumda voice mate yok bulamıyorum nasıl bulabilirim Ayrıca telefonumu bimeksteki telefonla karşılaştırdım telefon modeli Bimeks (LG-802TR) bendeki (LG-802) bu ne demek oluyo yardımcı olabilirmisiniz.

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Meraba Arkadaşlar. Telefonumda voice mate yok bulamıyorum nasıl bulabilirim Ayrıca telefonumu bimeksteki telefonla karşılaştırdım telefon modeli Bimeks (LG-802TR) bendeki (LG-802) bu ne demek oluyo yardımcı olabilirmisiniz.
Yazılım bilgilerinin ekran görüntüsünü atabilirmisiniz?