LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Elrond-Peredhil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnşAllah 2-3 güne kadar aranızda olucam :) G2 Alıcam, alıcagım yer olarak bi tavsiyeniz var mı veya başka bir konuda :) Nexus 5 ve g2 arasında gidip geliyorum bakalım g2 daha yakın gibi

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
üstelik basit bir telefon değil bu, 32 gb lık g2nin fiyatı herkes benim kadar biliyor burada. En iyilerle kapıştığı idda edilen bir telefon üstelik..
Biraz sakin olsan ya,problem varsa bu kadar dön 4.2.2 10G ye hem hızlı hem gps iyi çalısıyo tatava yapma bu kadar.

beratcyrr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu lanett modern combat 4 neden hata verir durduruldu dio ya bi oynayamadm gitti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim g2 root suz 3 aylik daha telefonum bu gün yazılım güncellemesi geldi ve indirdim yükledim telefon kapanip açildiktan sonra dokunmatik çalişmamaya başladi şu an ne yapabilirim bilmiyorum telefon sadece kilit ekraninda kaliyor yeniden başlattim bir kaç sefer düzelmiyor yardım edin lütfen
:scared::scared:

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Biraz sakin olsan ya,problem varsa bu kadar dön 4.2.2 10G ye hem hızlı hem gps iyi çalısıyo tatava yapma bu kadar.
uslubuna dikkat edersen sevinirim.

Arkadaslar sizinle beraber bu cihaza bende ücret ededim. Cihazın + yönlerini diger cihazlardan farklarını tüm incelemelerde izledik diger telefonlarıda kullandım. Eksiklerinide göz ardı edemezsiniz. Benim söylediğim Gps benim için önemli. Sizede siz alın almayın demedim. Tavsiye etmem dedimki zaten almıssınız ben sadece yeni alacaklar için diyorum. Direk G2 yi G2 kullanana karsı savunmayın boşuna. Almanya rom u yüklemek kesinlikle bir çözüm olabilir fakat siz bu cihazı TR alıyorsanız Tr destek beklmeniz gerekir ki Ben bunu avrupa bandrollü almak isteseydim daha ucuza zaten alırdım. Benim burdaki eleştirim LG nin türkiye yi önemsememesi ve bu politika ile %100 kaybedecegidir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada Gps den memnun almaktan kasıt Yandex i açıp bakmaksa o kadarını yapıyor o kadar sorunlu değil, açık havada biraz uğrassada programlarda buluyor ama en basitinden bir tane GPS programı indirin uyduyu bulabilecekmi bakın verimli çalışmıyor yani.. Hava durumu programlarında yer arattırın bakalım bulabilecekmi? Bu gezen insanlar için önemli bir sorun mesala.. Ben sadece Gps i ve yine GPS benim için çok önemli olduğu için eleştiriyorum. Adam ya banane Gps den derse birsey diyemem ona kesinlikle..

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12

Arkadaslar sizinle beraber bu cihaza bende ücret ededim. Cihazın + yönlerini diger cihazlardan farklarını tüm incelemelerde izledik diger telefonlarıda kullandım. Eksiklerinide göz ardı edemezsiniz. Benim söylediğim Gps benim için önemli. Sizede siz alın almayın demedim. Tavsiye etmem dedimki zaten almıssınız ben sadece yeni alacaklar için diyorum. Direk G2 yi G2 kullanana karsı savunmayın boşuna. Almanya rom u yüklemek kesinlikle bir çözüm olabilir fakat siz bu cihazı TR alıyorsanız Tr destek beklmeniz gerekir ki Ben bunu avrupa bandrollü almak isteseydim daha ucuza zaten alırdım. Benim burdaki eleştirim LG nin türkiye yi önemsememesi ve bu politika ile %100 kaybedecegidir.

Bu arada Gps den memnun almaktan kasıt Yandex i açıp bakmaksa o kadarını yapıyor o kadar sorunlu değil, açık havada biraz uğrassada programlarda buluyor ama en basitinden bir tane GPS programı indirin uyduyu bulabilecekmi bakın verimli çalışmıyor yani.. Hava durumu programlarında yer arattırın bakalım bulabilecekmi? Bu gezen insanlar için önemli bir sorun mesala.. Ben sadece Gps i ve yine GPS benim için çok önemli olduğu için eleştiriyorum. Adam ya banane Gps den derse birsey diyemem ona kesinlikle..

Yazılım problemi dert edilecek bir şey değilki hani bu cihazı aldırmıycak bir şey de değil dediğin diyorumki madem problemin var yazılım 4.2.2 ye dön kaymak gibi çalışıyo:D

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Yazılım problemi dert edilecek bir şey değilki hani bu cihazı aldırmıycak bir şey de değil dediğin diyorumki madem problemin var yazılım 4.2.2 ye dön kaymak gibi çalışıyo:D

o zaman knock dan tutta 4.4.2nin getirdiği avantajların gerisinde kalıyorsun dediğin benim için mantıklı bir çözüm ama yinede LG türkiyenin yada Genel olarak LG nin böyle birseyi atlaması eksiksiz destek sunanlar varken büyük hata. Samsungda kullandım ailemde hala 2 tane var bilerek ve isteyerek ben LG aldım, sarjından tutta ekranın dayanıklılıgına kadar memnunum telefondan ama yazılım bazen canımı sıkıyor kesinlikle. Bugün G3 girdi piyasaya yarın aynı sorunları G3 dede yasatırlarsa G4 çıkartacak yada ismi ne olursa, kesinlikle hissederler kayıplarını, ciddi anlamda.. Çünkü diger telefon sirketlerininde ilerleyen zamanlarda geri kalmayacaklar S5 gibi..

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
samsung dan yürümemin sebebi kullandıgım içindi, digerlerini işin için katmamam, hakkında sadece izledigim videolar ve etrafta elime alıp incelediğim kadar yani uzun süreli kullanım olmadığı içindir..

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
o zaman knock dan tutta 4.4.2nin getirdiği avantajların gerisinde kalıyorsun dediğin benim için mantıklı bir çözüm ama yinede LG türkiyenin yada Genel olarak LG nin böyle birseyi atlaması eksiksiz destek sunanlar varken büyük hata. Samsungda kullandım ailemde hala 2 tane var bilerek ve isteyerek ben LG aldım, sarjından tutta ekranın dayanıklılıgına kadar memnunum telefondan ama yazılım bazen canımı sıkıyor kesinlikle. Bugün G3 girdi piyasaya yarın aynı sorunları G3 dede yasatırlarsa G4 çıkartacak yada ismi ne olursa, kesinlikle hissederler kayıplarını, ciddi anlamda.. Çünkü diger telefon sirketlerininde ilerleyen zamanlarda geri kalmayacaklar S5 gibi..

Yapacak bir şey malesef bu konuda haklısın,ama gps dediğin kadar önemliyse geç 4.2.2'ye ben bir kere bile açmadım gps'i.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bugün güncellemeyi bende yaptım fakat telefonun dokunmatgi çalışmamaya başladı hiç bir şekilde parmağımı algılamıyor kapatıp açtım defalarca ama düzelmedi ne yapabilirim bilmiyorum yardımcı olabılırmısınız

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Ben almanya 20D kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yok gps'te. Benim cihazım teknosadan alınma TR cihazı. Aldıktan hemen sonra Almanya romu kurdum. Ve Almanyaya verilen her güncellemeyi de takip edip yükledim. Ben cihazda üreticiye minnet etmeyi sevmem. Sonuçta Almanya'ya verilen de aynı firmadan aynı cihaza geliyor. Haa garanti bozuluyor falan dersen yükseltme hatalarını geri yükle diyince tertemiz oluyor cihazın. Seninki biraz da armut piş ağzıma düş oluyor dostum.

Senin sorununa gelirsek, yükseltme hatalarını geri yükle dersen düzelme ihtimali yüksek. Muhtemelen güncellerken bir sıkıntı olmuştur. Güncelleme sağlıklı yüklenmemiştir.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=363652]LittleMonster[/MENTION] benden sana gelsin juniorSony. Bu arada Rekor sanırım. :)
ugape6ap.jpg

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Hayır dediğin şekilde indi. Ben değiştirmedim ismini. Uzantısını ellemiyoruz dimi? Yoksa bu apk'yı kuracak mıyız?

Apk yi kurman için önce system/app içindeki LGLockScreenSettings apk sini silmen lazim ama odex i silme sadece apk yi sil yada yedek al bence yedek al nolur nolmaz geri donus icin lazim olabilir 2.seçenek apk yi direk system/app içine atıp degistirmekle olur en garanti bu sonra teli yeniden başlat effektler çok güzel

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Apk yi kurman için önce system/app içindeki LGLockScreenSettings apk sini silmen lazim ama odex i silme sadece apk yi sil yada yedek al bence yedek al nolur nolmaz geri donus icin lazim olabilir 2.seçenek apk yi direk system/app içine atıp degistirmekle olur en garanti bu sonra teli yeniden başlat effektler çok güzel

Şimdi oldu işte. Sağolasın. Yapayım bakalım. Knock code kullanıyorum ama lazım olur. :)

ZENGİN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şimdi oldu işte. Sağolasın. Yapayım bakalım. Knock code kullanıyorum ama lazım olur. :)
Kardeşim söylediğiniz gibi LG Mobile Tool ile yazılım kurtarma yapıyorum şu an dosya indiriliyor. İnşallah kötü bir sonuç olmaz. Tekrar söyleyeyim 4.2 10c yazılımı var. Sorumlusu tabiiki siz değilsiniz. Ancak korkuyorum %49 filan muhabbetleri beni ürkütüyor.

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Kardeşim söylediğiniz gibi LG Mobile Tool ile yazılım kurtarma yapıyorum şu an dosya indiriliyor. İnşallah kötü bir sonuç olmaz. Tekrar söyleyeyim 4.2 10c yazılımı var. Sorumlusu tabiiki siz değilsiniz. Ancak korkuyorum %49 filan muhabbetleri beni ürkütüyor.

Yok bu lg'nin kendi programı,49 hatasi dışardan rom atarken oluyor [MENTION=374275]Bloother[/MENTION] reise güven benim gibi:D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Şimdiye kadar LG beni utandırmadı. İnşaallah şimdi de utandırmaz. :) umarım sorunsuz kurulur. Yani bu işin oluru bu. Yöntem bu şekilde. Yapılabilecek en güvenli yöntem. Sanmıyorum sıkıntı çıkacağını. Daha az önce üstteki arkadaşımız yaptı aynı işlemi. :)

ZENGİN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şimdiye kadar LG beni utandırmadı. İnşaallah şimdi de utandırmaz. :) umarım sorunsuz kurulur. Yani bu işin oluru bu. Yöntem bu şekilde. Yapılabilecek en güvenli yöntem. Sanmıyorum sıkıntı çıkacağını. Daha az önce üstteki arkadaşımız yaptı aynı işlemi. :)
Teşekkürler gençler iyi ki varsınız. Bu arada Telefonu pc ye bağlarken "lg yazılım yükleme" modunda olacaktı değil mi?

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Güncelleme ile knock code geldi ama knock on gitti :( Code aktif edilince on gidiyor :D