LG G2 Kullanıcıları Kulübü

emre2535

Asistan
21 Şubat 2013
289
4
18
Arkadaşlar g2 internet kotam çok çabuk tükeniyor. Nette de araştırdım aynı sorunla karşılaşan g2 kullanıcıları epey fazla, çok az video seyrediyorum müzik dinlemiyorum güncellemeler kapalı bundan önce elite de 2 gb internet paketi artıyodu ve daha fazla kullanıyordum şimdi 4 gb paketim var 15 gün yetmiyor. Telefonla ilgili bir sorun olabilir mi bu. Hattım avea...

Alucardtn

Öğrenci
22 Şubat 2015
71
0
0
Arkadaşlar g2 internet kotam çok çabuk tükeniyor. Nette de araştırdım aynı sorunla karşılaşan g2 kullanıcıları epey fazla, çok az video seyrediyorum müzik dinlemiyorum güncellemeler kapalı bundan önce elite de 2 gb internet paketi artıyodu ve daha fazla kullanıyordum şimdi 4 gb paketim var 15 gün yetmiyor. Telefonla ilgili bir sorun olabilir mi bu. Hattım avea...
Telefonla ilgili bir sorun olacağını sanmıyorum. Birkaç ayar yapmak sorunu çözecektir. Örneğin konumun kapalı olması, otomatik senkronizasyonun kapalı olması. Şimdilik aklıma bunlar geldi. 2 gb internet yetiyor bana ki video izlerim ve müziklerim soundcloud hesabımda bu ayarlara bir bakın açıksa kapatın.

PunchAss

Asistan
1 Ocak 2015
323
2
18
Yarın g2 alıyorum. :D Sizce lollipop ne zaman gelir ? Bide bütçeme en uygun telefon diye düşündüm. Kullanan arkadaşlar bir şikayeti olan var mı ?

Alucardtn

Öğrenci
22 Şubat 2015
71
0
0
Yarın g2 alıyorum. :D Sizce lollipop ne zaman gelir ? Bide bütçeme en uygun telefon diye düşündüm. Kullanan arkadaşlar bir şikayeti olan var mı ?
Kendi adıma son derece memnunum hiçbir problemi yok. Fiyatına göre fazla iyi ki ben onsiparis ile almıştım artık daha ucuz. En kötü Mayıs gibi gelir lollipop olmadı bir sürü alternatif rom var. Kısaca ben memnunum [emoji1]

RoketLiSaVasTReni

Müdavim
Müdavim
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
Ben 2013 kasımdan beri g2 16 gb siyah başarı garantili kullanıyorum.Sadece benim cihazda mıdır bilmem ama klavye bende çok kötü bazen saçmalıyor kendi kendine kelime ekliyor kelime bitiyor yeni kelime yazacan diğer kelimeden ekliyor falan bende xperia z1s klavyeyi flasladım sorun yok şimdi.Onun dışında telefonu 2 kez servise yolladım birkez kulaklık jakı değişti bir kez de ekranda sararma olduğu için ekran değişti.Kamera gündüz çekimi iyi gece berbat ses yeterli çok yüksek değil çıkışı çok düşük de değil.Birde ben telefonu kılıfla kullanmıyorum malum kalın telefonlar kılıfla patatese dönüyor bu yüzden kamera lensi çizildi arkadaki logolar yapıştırma onlarda gitti ön camda jelatinsiz olduğu için 1 tane görünür çizik var bende onun dışında bişey yok.Siyah renk daha kombine daha şık duruyor bence.Arayüz ve kullanım kolaylığı bakımından g3 romlarıyla birlikte zaten fark atmış durumda umarım kafanda soru işareti kalmamıştır şimdiden hayırlı olsun ama kesinlikle 32 gb al alırsan.

Alucardtn

Öğrenci
22 Şubat 2015
71
0
0
Ben 2013 kasımdan beri g2 16 gb siyah başarı garantili kullanıyorum.Sadece benim cihazda mıdır bilmem ama klavye bende çok kötü bazen saçmalıyor kendi kendine kelime ekliyor kelime bitiyor yeni kelime yazacan diğer kelimeden ekliyor falan bende xperia z1s klavyeyi flasladım sorun yok şimdi.Onun dışında telefonu 2 kez servise yolladım birkez kulaklık jakı değişti bir kez de ekranda sararma olduğu için ekran değişti.Kamera gündüz çekimi iyi gece berbat ses yeterli çok yüksek değil çıkışı çok düşük de değil.Birde ben telefonu kılıfla kullanmıyorum malum kalın telefonlar kılıfla patatese dönüyor bu yüzden kamera lensi çizildi arkadaki logolar yapıştırma onlarda gitti ön camda jelatinsiz olduğu için 1 tane görünür çizik var bende onun dışında bişey yok.Siyah renk daha kombine daha şık duruyor bence.Arayüz ve kullanım kolaylığı bakımından g3 romlarıyla birlikte zaten fark atmış durumda umarım kafanda soru işareti kalmamıştır şimdiden hayırlı olsun ama kesinlikle 32 gb al alırsan.
Vay be baya sorunu varmış hiçbirine rastlamadım ama şu arkadaki logo uçtu bende de şimdikiker öyle mi bilmiyorum. Kamera konusunda xcam (Kameranın tüm gücünü kullanıyo yine de bi xperia z beklemeyin) kullandım çıktığından beri ses konusunda bir sıkıntım yok. Önemli olan kulaklıkta ne verdiği onu da yine sağolsun xda ile hallettik. Klavye sorununu çok nadir yapıyordu ben de o da uygulamalar da vs değil forumlar da masaüstü sürümünde mesaj yazarken hepsine bi çözüm bulunuyor ya [emoji3] Kılıf için spigen var en iyi almaya fırsatım olmadı daha ama herkes memnun o kadar para verdikten sonra telefonu korumak mı daha önemli şıklığı mı [emoji1]

PunchAss

Asistan
1 Ocak 2015
323
2
18
Ben titiz kullanacağımı düşünüyorum :D Zaten spigen kılıf da alıcam :D Eski telefonum başına gelenlerden sonra bunu kolay kolay eskitmem :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben titiz kullanacağımı düşünüyorum :D Zaten spigen kılıf da alıcam :D Eski telefonum başına gelenlerden sonra bunu kolay kolay eskitmem :D

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263

- - - Mesaj Güncellendi - - -

G2 kesinlikle 1000 1400 un en iyi telefonu birde zenfone 2 var beklerseniz o daha iyi.

RoketLiSaVasTReni

Müdavim
Müdavim
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
Vay be baya sorunu varmış hiçbirine rastlamadım ama şu arkadaki logo uçtu bende de şimdikiker öyle mi bilmiyorum. Kamera konusunda xcam (Kameranın tüm gücünü kullanıyo yine de bi xperia z beklemeyin) kullandım çıktığından beri ses konusunda bir sıkıntım yok. Önemli olan kulaklıkta ne verdiği onu da yine sağolsun xda ile hallettik. Klavye sorununu çok nadir yapıyordu ben de o da uygulamalar da vs değil forumlar da masaüstü sürümünde mesaj yazarken hepsine bi çözüm bulunuyor ya [emoji3] Kılıf için spigen var en iyi almaya fırsatım olmadı daha ama herkes memnun o kadar para verdikten sonra telefonu korumak mı daha önemli şıklığı mı [emoji1]
Aynen herşeyin bir çözümü oluyor kamera harici.Ancak ben telefon çok ince değilse kılıfla kullanamıyorum jelatine de sinir oluyorum alpha kullansaydım mesela spigen neo hybrit kılıfı var harika oluyor onunla kullanırdım işte :)

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
1 senedir g2 kullanıyorum
RvXHjOo.jpg

Bu klavyede a yı bi türlü çizemedim

Sucrofe

Müdavim
Müdavim
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Ben de 3 Haziran'dan beri kullanıyorum, Stock'a dönemedim daha. Artık üşeniyorum aynı işlemleri yapmaya, bıraktım. CM11 kullanıyorum.

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Canim sıkılıyo rom atıyorum sonra tekrar stock roma dönüyorum stock rom atmaktan bktm sen hala atamadın mı :D

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Arkadaslar rd test toolla stock yuklerken en guncel surumu kullaniyorsunuz diyor çözümünü bilen yazabilirmi

RoketLiSaVasTReni

Müdavim
Müdavim
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
Güncellemeyi süper lig şampiyonu belli olunca verecekler kesin artık hangi takım şampiyon olursa o takımın taraftarı çifte mutluluk yaşayacak :D

RoketLiSaVasTReni

Müdavim
Müdavim
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
Bu yeni telefonlar çok pahalı yaf sonuçta hepsi android hepsi benzer deneyim sunuyor.Ben lgnin yerinde olsaydım lg g2 max modeli çıkarır piyasaya 1500 liradan sürerdim.Lg g2 max g2ile aynı olacak sadece güncellenmiş versiyonu olacak mesela sanal tuşları aşağı al kapasitif olsun 3 gb ram olacak 32 gb dahili hafıza ve micro sd yuvası olacak hoparlörü arkaya alıp logoyu düzeltti mi birde android 5.1 le sür piyasaya oldu sana canavar gibi alet.Ne gerek var 810 işlemciye 4 gb rame falan zaten performans sıkıntımız yok.10 numara cihaz olur bide 1500 den girdi mi kimse gidip başka telefon almaz bu fiyat katagorisinde.

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Beyler arkadasimin s4 minisinin arkasinin samsung harfleri dustu ve yanlari soyuldu garantiye verdiler yenisini verdiler ona benmde yanlar durup dururken catladi ve l harfi dustu acaba verirlermi?
Lg servisine telefonu hiç durmadan gönder 0 ürün ile değiştirirler Lg logosu düşen arkadaşlar servisde ücretsiz kapak değişimi yapılıyor bilginize

furkansimsekk12

Asistan
18 Ocak 2015
263
3
18
Guncelleme bir telefonda neleri degistirebilir ? Isinma sorunum yok benim tabi asphalt oynarken isiniyor o ayri :D ama oyle sorunu olanlara çare olur mu ?

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Guncelleme bir telefonda neleri degistirebilir ? Isinma sorunum yok benim tabi asphalt oynarken isiniyor o ayri :D ama oyle sorunu olanlara çare olur mu ?
G2 zaten canavar gibi cihaz bu hizin vs cok ustune cikilamaz ki oyle oldu art filan geldi fakat saliselik farkla hizlandi telefon g3 arayuzu geldi efektler degisti materyal tasarim geldi oyle iste

furkansimsekk12

Asistan
18 Ocak 2015
263
3
18
G2 zaten canavar gibi cihaz bu hizin vs cok ustune cikilamaz ki oyle oldu art filan geldi fakat saliselik farkla hizlandi telefon g3 arayuzu geldi efektler degisti materyal tasarim geldi oyle iste
Aynen zaten ben guncellemeyi israrla bekleyenleri anlamiyorum tamam bizdr istiyoz ama zaten bi eksik goremiyorum bu sürümde

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Aynen zaten ben guncellemeyi israrla bekleyenleri anlamiyorum tamam bizdr istiyoz ama zaten bi eksik goremiyorum bu sürümde
Haklisin ama insan heves edio valla bende etmedim deil ama suan kullaniyorum su kamerayi duzeltseler acik havada profesyonel gibi cekio super ama arkada isik varken vs acayip kotu cekio.