LG G2 Kullanıcıları Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Meraba arkadaşlar. Almanya 20h indiriyorumda benim cihazim 32gb inen romda 16 yada 32gb diye bisey yok kurduktan sonra sorun olurmu??

MiToS

Öğrenci
21 Şubat 2015
36
0
0
Çerçeveli derken g2 için en güvenli ve içini rahat tutacak olan mıknatısli olan bende akıllı kılıf var savrulunce telefon içinden fırlıyor... mıknatısli şart

MiToS

Öğrenci
21 Şubat 2015
36
0
0
Bak benimkinin resmini yollayabilirsem yollayım yeniyim de forumda :) benimki mıknatıssiz kapaklı modeli düşerken kiliftan çıkıyor telefon

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yukleyemedim url istiyor :p

cccemirccc

Asistan
25 Temmuz 2014
165
0
16
Hocam bende birkaç gün CM12 kullandım. Telefon ısınıyordu ve şarjı çok yiyordu. Güncellemelerde iniyordu, daha sonra yeniden başlatınca güncellemeyi kuramıyordu. :(
Acaba kurulumda mı sıkıntı olduki hocam. CM12'yi ben çok beğenmiştim güncellemeleride kurabiliyordum ısınma falanda olmadı ki zaten oyun oynayan biri değilim ısınacak bir şey yapmıyodum telefonda :)

emre2535

Asistan
21 Şubat 2013
289
4
18
Merhaba arkadaşlar g2 wifi çekim gücünü attırmanın bir yolu var mı. Birde Otg ile wifi adaptörü bağlanabilir mi tecrübe eden var mı?

Alucardtn

Öğrenci
22 Şubat 2015
71
0
0
Merhaba arkadaşlar g2 wifi çekim gücünü attırmanın bir yolu var mı. Birde Otg ile wifi adaptörü bağlanabilir mi tecrübe eden var mı?
Wifi çekim gücü iyi bence, bir problem görmüyorum. Belki yazılımsal bir problem olabilir. Eğer ciddi bağlanma kaybı varsa. OTG ye wifi bağlama mevzusuna gelirsek sanırım birkaç telefonda test edilmiş. Samsungların birkaç modeline görmüştüm. Onun haricinde gözüme çarpan olmadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler.

Bir arkadasım geçenlerde ikinci el bir g2 satın almış. Ancak telefonun knock on özelliğinde sıkıntı oldugunu soyledi. Ekran acıkken telefonu knock on ile kapatabiliyormus ancak ekran kapaliyken uyanma islemini gerceklestirmiyormus.
Kendisi uzakta oldugu icin cihaza bakamadım. Aklıma androidin gizli ayarlar menusunden touch firmware guncellemesini soylemek geldi. Bunu yaptığını soyledi ama telefon düzelmemiş. Tahminimce doğru yapamadı ancak knock on ile ilgili baska bir sorun yasayan oldu mu aranızda daha once. Ne gibi sorunlar yasadınız ve ne gibi cözüm önerirsiniz.
Ayrıca umarım arkadaşın hareket sensörü bozuk değildir. Zaten bozuk olsaydı ekran acikken uyku moduna gecmezdi diye düsünüyorum.
Simdiden tesekkur ederim..

Kuvvetmira

Müdavim
Müdavim
29 Nisan 2013
2,462
38
228
Yuhya 2015 Başlarında dediler yuh diyorum yani mayıs nedir ondroid 6.0 çıkacak o zaman zaten :mellow:

Alucardtn

Öğrenci
22 Şubat 2015
71
0
0
Paranoid Androidi yükleyip gördükten sonra o akıcılığı animasyonları sadece betadan çıkmasını bekliyorum. Tabii ondan önce Cloudyfa çıkartmazsa 5.0 ı ki zor d802 e Mayıs Haziran gidiyoruz bakalım. Bu sene kendimi hem android 5 i hem GTA V i PC için beklerken buldum. 5 lerle ilgili bir sorun var bu sene

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263

LG tekrardan beni utandırdı
LG nin suçu değil o birazda LG Türkiyenin suçu diğerlerine bu 1 ay içinde gelir bence güncelleme onu yüklersiniz yada custom rom var onu yüklersiniz sorunu yok bu arada geç gelmesi daha iyi 5 te bazı sorunlar var diye söyleniyor (şahsen hiç sorun görmedim) , eğer 5.1 ile vercekse geciktirsin LG bencede ama 5.0.1 i vercekse geciktirirse valla hata yapar.

Alucardtn

Öğrenci
22 Şubat 2015
71
0
0
LG nin suçu değil o birazda LG Türkiyenin suçu diğerlerine bu 1 ay içinde gelir bence güncelleme onu yüklersiniz yada custom rom var onu yüklersiniz sorunu yok bu arada geç gelmesi daha iyi 5 te bazı sorunlar var diye söyleniyor (şahsen hiç sorun görmedim) , eğer 5.1 ile vercekse geciktirsin LG bencede ama 5.0.1 i vercekse geciktirirse valla hata yapar.
Bence de eğer 5.0.1 gelecekse hiç uğraşmasınlar 5.0.3 ile çoğu eksik giderilecek. Öyle gelirse daha iyi olur.

PunchAss

Asistan
1 Ocak 2015
323
2
18
Sizce Lg g2 bir kac yil icerisinde (g4 ciktiktan sonra mesela) guncelleme gelmeyen unutulan bir telefon olur mu ? Lollipopun ileri surumlerini alacagini dusunuyorum. Ama sizce android 6 ciksa sizce lg g2yi es gecerler mi ?