LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Berkant Ayhan

Öğrenci
26 Aralık 2014
40
0
6
hocam şuan cm 12 kullanıyorum sureklı guncellemeleride yapıyorum, şarj süresi iyi, performansı güzel sadece arada son uygulamalara girince buglar oluyor. Onun dışında stabil bir rom zaten. Bende bugun stock 5.0.1 deneyecektim ama vazgectim hem 5.0.1'de buglar olabiliceği ve şarj süresinin kötü olduğundan hemde cm12'de rahat oldugumdan denemedim :)

Hocam bende birkaç gün CM12 kullandım. Telefon ısınıyordu ve şarjı çok yiyordu. Güncellemelerde iniyordu, daha sonra yeniden başlatınca güncellemeyi kuramıyordu. :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben uzun zamandır takip ediyorum bu lg kullananları ama aranıza hiç katılmadım fakat bu günlerde çok sıkıntı cekmeye başladım, ilk olarak telefonun arkadaki lg logosu düştü, sonra pil yarim günü zor çıkartır oldu ve telefon çok ısınıp kasmaya başladı son olarakta ekranın üst sag paneli ayrılmaya başladı hatta bu gün 2. Günü sag taraf iyice ayrıldı üst tarafta hoparlörü gecti sayılır garantidrn değişim istesem yaparlar mi ?

MiToS

Öğrenci
21 Şubat 2015
36
0
0
Arkadaşlar ben uzun zamandır takip ediyorum bu lg kullananları ama aranıza hiç katılmadım fakat bu günlerde çok sıkıntı cekmeye başladım, ilk olarak telefonun arkadaki lg logosu düştü, sonra pil yarim günü zor çıkartır oldu ve telefon çok ısınıp kasmaya başladı son olarakta ekranın üst sag paneli ayrılmaya başladı hatta bu gün 2. Günü sag taraf iyice ayrıldı üst tarafta hoparlörü gecti sayılır garantidrn değişim istesem yaparlar mi ?
Arkadaşlar biriniz yardımcı olabilir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:D hayır biraz internette araştırdım lg g2 de kullanilan yapıştırıcılar ısıya pekte dayanıklı değilmiş bende oyun oynamayi seven biriyim nova 3, gangstar 4 falan :) üstelik bu sorunları tek cekende ben değilmişim anlayacağın sorunlar pekte benden kaynaklanmıyor :)

MiToS

Öğrenci
21 Şubat 2015
36
0
0
Ben kullanıyorum valla telefoncuya yaptırmıştim 25 liraya işimi gördü ama markasını bilmiyorum

MiToS

Öğrenci
21 Şubat 2015
36
0
0
Bende o civarlarda diye biliyorum
Ama tavsiye ederim sonucta kırılma durumunda 500 lira diyor servis

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Belkide daha fazla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Meraba arkadaşlar. Almanya 20h indiriyorumda benim cihazim 32gb inen romda 16 yada 32gb diye bisey yok kurduktan sonra sorun olurmu??

MiToS

Öğrenci
21 Şubat 2015
36
0
0
Internetten araştırma yap biraz elbette çıkar birseyler olmazsa internetten getittir buff u