LG G2 Kullanıcıları Kulübü

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Sizce Lg g2 bir kac yil icerisinde (g4 ciktiktan sonra mesela) guncelleme gelmeyen unutulan bir telefon olur mu ? Lollipopun ileri surumlerini alacagini dusunuyorum. Ama sizce android 6 ciksa sizce lg g2yi es gecerler mi ?
Duz mantikla bakarsak gelmez ama simdi g2 LG nin onyargilari yiktigi yukselis yaptigi tel ve s4 z1 m7 ye gore ust duzeyde ama LG nin verecegini pek sanmiyorum insallah sasirtir. Artk G4 le biraz daha farkli sistem gelirse onu yukleriz mesela g flex 2 de ekran kapaliyken ustten asaya indirerek bildirimleri gorebilioz ve cok cool.

cccemirccc

Asistan
25 Temmuz 2014
165
0
16
Sizce Lg g2 bir kac yil icerisinde (g4 ciktiktan sonra mesela) guncelleme gelmeyen unutulan bir telefon olur mu ? Lollipopun ileri surumlerini alacagini dusunuyorum. Ama sizce android 6 ciksa sizce lg g2yi es gecerler mi ?
Efsane telefonlar vardir mesela g2 gibi mesela samsung s2 gibi s3 gibi. Bu telefonlarin unutulma ihtimalleri yok. ama tabiki bu demek degildirki g6 cikinca g2ye guncelleme verirler :D en fazla 2 sene daha guncelleme alir g2

cccemirccc

Asistan
25 Temmuz 2014
165
0
16
Duz mantikla bakarsak gelmez ama simdi g2 LG nin onyargilari yiktigi yukselis yaptigi tel ve s4 z1 m7 ye gore ust duzeyde ama LG nin verecegini pek sanmiyorum insallah sasirtir. Artk G4 le biraz daha farkli sistem gelirse onu yukleriz mesela g flex 2 de ekran kapaliyken ustten asaya indirerek bildirimleri gorebilioz ve cok cool.
Z1in sistem daha iyi yalniz :)

PunchAss

Asistan
1 Ocak 2015
323
2
18
O kadar bekleyemem :p Acil lazim bu pazar alacagim. Suan telefonum yok. Yolda dusurdum ve uzerinden araba gecti >_<

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Android 5.1 çıkardılar 5.0.3 yada üstü değil direk 5.1 Nexuslara mart ayında verilecek Lg bize direk 5.1 vermesi gerek samsung bile 5.1 direk cihazlara verecek Htc 5.1 vermeyi düşünüyor.

Sorunlar ve son Android 5.0 Lollipop OS çevreleyen konularda ortasında, sözde büyük güncelleme Android 5.1 nihayet şekil alıyor. Son fısıldar OS güncelleme Şubat sonuna yakın dışarı haddelenmiş olacağını söylüyorlar.
Bu büyük güncelleme, ilk olarak rivayet edilmiştir Android Pit ve büyük Android 5.1 işletim sistemi Lollipop yaz aylarında veya Haziran veya Temmuz ayında üreticilere çıkacak sözlerine ekledi. Raporda ayrıca iddia edilen Android 5.1 işletim sistemi güncellemesi için Lollipop changelog ekledi. Aşağıdaki firmware güncellemesi dahil edilecektir hata düzeltmeleri şunlardır:

• Sessiz mod Android 5.0 üzerinde eksik sonra eklendi
  • Sistem istikrarı Genel gelişmeler
  • Geliştirilmiş RAM yönetimi
  • Ani uygulama kapakları Düzeltmeler
  • Geliştirilmiş pil yönetimi
  • Wi-Fi sabit kullanılan ağ cihazları aşırı tüketimi
  • Kablosuz bağlantı ile sorunlar sabit
  • Okay Google fonksiyonu ile ilgili sorunlar çözüldü
  • Bildirimler sorunlar çözüldü
  • Sabit bazı cihazlar tarafından Bazı ses sorunları deneyimi
  • Diğer geliştirmeler ve değişiklikler
  • Materyal Tasarımı renk paleti değişiklikler (kullanıcıların şikayet sonra, muhtemelen daha yüksek bir sürümü için olsa)

Göre Usta Herald , Android 5.1 işletim sistemi Lollipop üç büyük sistem yükseltmeleri vardı Jelly Bean güncellemesi, görüldü ne gibi önemli bir sistem güncellemesi olacak. Sistem güncellemeleri yüksek sayıda OS sorunlu piyasaya belirtir.
Bu arada, Google Android 5.0 işletim sistemi Lollipop için yama güncellemeleri dışarı rulo devam ediyor.teknoloji devi lansmanından bu yana bulundu böcek ve bazı sorunları çözmek amacıyla Aralık ayında Android 5.0.1 yayınlandı. Bir sonraki yama güncelleme, Android 5.0.2, ilk Nexus 7 tablet görüldü ve hiçbir kelime diğer cihazlara dışarı haddelenmiş veya sadece tablet içindir edilip henüz yoktur.
Ayrıca Google, başka bir yama güncelleme, Android 5.0.3 peçe kapalı alacak Android 5.1 işletim sistemi öncesinde ünlü hataların bazı gidermek için bu spekülasyonlar vardır. Android OS sürümü sözde yaklaştıkça Yine, teknoloji devi daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.

mmoncrown_ksk

Öğrenci
19 Şubat 2015
37
0
0
arkadaşlar bir sorum olacak. Android 5.0.1 'de exchange mail kuramıyorum (şirket maili) sorunu nasıl çözebilirim. Hotmail ve gmailde sorun yok.

emre2535

Asistan
21 Şubat 2013
289
4
18
Almanya 20h romunun normal tr20c ye göre artıları neler. Kullanan arkadaşların yorumlarını rica etsek... :helpsmilie:

Toredo

Öğrenci
5 Kasım 2011
61
0
6
Arkadaşlar yazın yeni telefon almayı düşünüyorum daha çok aklımda yeni çıkacak olan modeller almak var ama aileme de fazla yük olmak istemiyorum. Yazın G2 yi alırsam beni kaç yıl idare eder acaba? Elimde şu an Galaxy S2 var ve 3 buçuk yıl oldu. Dayanır mı bu kadar?

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Arkadaşlar yazın yeni telefon almayı düşünüyorum daha çok aklımda yeni çıkacak olan modeller almak var ama aileme de fazla yük olmak istemiyorum. Yazın G2 yi alırsam beni kaç yıl idare eder acaba? Elimde şu an Galaxy S2 var ve 3 buçuk yıl oldu. Dayanır mı bu kadar?
G2 dayanr fakat zenfone 2 daha iyi dayanr

dragomhmt

Asistan
22 Eylül 2014
220
8
18

LG tekrardan beni utandırdı
banada planlanan güncelleme yoktur dedilerdi

89d45f9cdbd0006d6b0a757fd04bc342.jpg

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Beyler arkadasimin s4 minisinin arkasinin samsung harfleri dustu ve yanlari soyuldu garantiye verdiler yenisini verdiler ona benmde yanlar durup dururken catladi ve l harfi dustu acaba verirlermi?

RoketLiSaVasTReni

Müdavim
Müdavim
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
Vala ben yollamışken yazayım dedim logoları yapıştırın diye yapıştırmadılar sadece ekran değişti geri geldi cihaz üstelik cihazın sim kart yerinde hafif açıklık bırakmışlar.