LG G2 Kullanıcıları Kulübü

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
:D bide sey sorucam 8 saat boyunca %30 parlaklikta ekrani hic kapatmadan kullanma suresi normal mi ?
Surekli nete baglaniyosaniz normal oyun video filan duruma gore degisir ben parlakligi asla kismam gun sonunda 30 olur ama okula gittigim icin arada neti acip bakiyorum forumlara aglara eve gelincede takiliom

furkansimsekk12

Asistan
18 Ocak 2015
263
3
18
Surekli nete baglaniyosaniz normal oyun video filan duruma gore degisir ben parlakligi asla kismam gun sonunda 30 olur ama okula gittigim icin arada neti acip bakiyorum forumlara aglara eve gelincede takiliom
Sabah okula 82 sarjla gittim arada faceye baktim ve 20 dakika internetle calisan oyun oynadim mobil veri ile.30 dk muzik dinledim 20 dakika internetsiz oyun oynadim yuzde 51 sarjla eve geldim 4.15 te 4.40 dan beri ekrani hic kapatmadim elimde hala yuzde 10 sarj.Iyi mi ?

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Stock rom yuklerken xda daki flashtoolu kullanin hem daha cabuk hemde karisik degil lgmobileeax dosyasini degistirip flashtoolu calistiriyosun yukluyo

SametcanKarakoc

Öğrenci
16 Aralık 2014
31
0
0
Bazı arkadaşlar 5.0.1 güncellemiş lg g2'leri .
Bende telefonu aldıgımda bu güncellemeyi internetten indirip yapsam bir sorun olurmu garantide ?

RoketLiSaVasTReni

Müdavim
Müdavim
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
Evet beyler akşam kafam bozukken g2 ile çektiğim birkaç fotoğtaf hepsi de gece modunda çekildi.

Kamera beyaz ışıkta sapıtıyor özellikle çektim birde son fotoğraf araba farından dolayı beyaz çıktı.

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Evet beyler akşam kafam bozukken g2 ile çektiğim birkaç fotoğtaf hepsi de gece modunda çekildi.

Kamera beyaz ışıkta sapıtıyor özellikle çektim birde son fotoğraf araba farından dolayı beyaz çıktı.
Haklisin isigi cok aliyo isikli olan yerde cekilmiom ama flasiyla mukkemmel cekio bence bu arada g4 e yeni arayuz gelebilirmis insallah guncelleme gec gelirde g4 arayuzuyle verirler tabi koreye normal verdiler ama bilmem bellimi olur

hakan46

Öğrenci
7 Mart 2015
1
0
0
arkadaşlar g2 de konusurken karşı taraftakiler sürekli sesin boguk ve az geldiğini söylüyorlar. bunun için ne yapabilirim...

kumsal40

Öğrenci
14 Haziran 2009
1
0
0
Merhaba arkadaslar benim kulakligin ses acma kisma tuslari calismiyor birde jak tam oturmuyo gibi geliyo onceden çalışıyordu sesle alakali bi sikinti yok

Kuvvetmira

Müdavim
Müdavim
29 Nisan 2013
2,462
38
228
Haklisin isigi cok aliyo isikli olan yerde cekilmiom ama flasiyla mukkemmel cekio bence bu arada g4 e yeni arayuz gelebilirmis insallah guncelleme gec gelirde g4 arayuzuyle verirler tabi koreye normal verdiler ama bilmem bellimi olur
Vermez yeni arayüz :) Zaten yeni arayüz çıkartmasının sebebi yenisinin bir farkı olması. G4 diğerlerinden farklı olacak ki farkı olsun :)