LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
cm11 m8 nasl bi rom kardeşim anlatırmısın hiç cm atmadm.s
Stock android gibi bir rom android sürümü 4.4.4 xposed modülleriyle felan uğraşıyorsan bu rom daha iyi olur çünkü stoctda belli bir süre sonra kasmalar felan olabiliyor kısaca boş bir rom.boş derkende yani öyle özelleştirilmiş launcherler felan yok sade

beratcyrr

Asistan
26 Mayıs 2014
196
0
0
Stock android gibi bir rom android sürümü 4.4.4 xposed modülleriyle felan uğraşıyorsan bu rom daha iyi olur çünkü stoctda belli bir süre sonra kasmalar felan olabiliyor kısaca boş bir rom.boş derkende yani öyle özelleştirilmiş launcherler felan yok sade
xposed nedir?
cm11 romuyla telefonda neler degiştirebilirim kontrol edebilirim
stabilitesi nasıldır ekran süreleri ısınmaları vs
cahilligimn kusuruna bakmayın

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
xposed nedir?
cm11 romuyla telefonda neler degiştirebilirim kontrol edebilirim
stabilitesi nasıldır ekran süreleri ısınmaları vs
cahilligimn kusuruna bakmayın
Ne cahilliği kardeşim deme öyle :D xposed tam bende çok iyi bilmiyorum ama sanal tuşları gizleme bildirim çuuğunu düzenleme sanal tuşların ikonlarını felan değiştirmeye daha birçok şeye yarıyor.Cm 11 satabilitesi stocktan daha iyi tabi arada şişmeler felan olabiliyor ekran süresi olarak 6-7.30 saat arası süre alıyordum ben ısınmada normal derecede öyle aşırı bir ısınma yok

beratcyrr

Asistan
26 Mayıs 2014
196
0
0
Ne cahilliği kardeşim deme öyle :D xposed tam bende çok iyi bilmiyorum ama sanal tuşları gizleme bildirim çuuğunu düzenleme sanal tuşların ikonlarını felan değiştirmeye daha birçok şeye yarıyor.Cm 11 satabilitesi stocktan daha iyi tabi arada şişmeler felan olabiliyor ekran süresi olarak 6-7.30 saat arası süre alıyordum ben ısınmada normal derecede öyle aşırı bir ısınma yok
hmm bi denesemmi acaba en iyisi hangisi veya indirdigi ndir link verirmisin

beratcyrr

Asistan
26 Mayıs 2014
196
0
0
Denemek istersen g3 romlarından birinide deneyebilirsin onlar daha hoş ama stabilite ve sade bir görünüm istiyorsan cm yi yukle cm nin linkinide yukarıda vermiştim yukarıdaki yazıları oku bulursun.
optimus g3 1.2 var şuan ay yok ıyyy cm11 şimdi aklıma geldi gçende arkadaş s2 sine kurmuştuda safff kan böyle temiz androıd çok ktü ya sevmedım arayüz saf androıd gitmez bana saol bilgin için :)

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
arkadaslar pc suıte ıle guncelleme hatalarını denetleme nasıl oluyor bulamadım :(
Pc Suiteyi aç üst tarafında cihaz diye bir yer var oraya bas oradaydı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

optimus g3 1.2 var şuan ay yok ıyyy cm11 şimdi aklıma geldi gçende arkadaş s2 sine kurmuştuda safff kan böyle temiz androıd çok ktü ya sevmedım arayüz saf androıd gitmez bana saol bilgin için :)
İşte böyle boş sade bir rom :D

borcvrmeyencorc

Asistan
30 Nisan 2014
251
0
0
Moderatorlere sesleniorum Lütfen beni burdan banlayın :D Yahu telefonu 1 mayısta aldım aldığım gün kitkat geldi ama güncellemedim 1 hafta sora kitkata güncelledim hemen ardından 20d geldi onuda yükledim bide hard reset.. canavar gibi kullanıorum ve ogunden beri burda üyeyim Lakin hergün root rom 20c 20d yok ekran süresi yok pili cidden gına geldi baska bi cacık yok ne cameradan, nede yararrlı uygulamalardan bahseden var cidden baydınız yani :S

PrestigeMan

Profesör
23 Şubat 2014
1,564
157
243
Onemliymis demek bu konu kullanici icin en azindan diger telefonlarin konusacak tartisacak biseyi yok orn; iph neyse ne bir an once yeni cikan amirallarinde bataryaya onem gosterir umarim ne zamandan beri bakamiyorumda custom romlar havada ucusuyor

RoketLiSaVasTReni

Profesör
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
Beyler telefonda ısınma sorunu var mı bi de ses açma kapama tuşları nasıl kullanımı
Tuşların yeri harika olmuş tasarımda tek beğenmedigim nokta hoparlörün yeri keşke HTC gibi telefonun üst yüzeyine koysalardı telefonu yan tutarken bazen elin sesi kapatabiliyor ama çokta sıkıntı yapilacak bisi değil ısınma biraz sana bağlı malum yaz ayındayız bizim buralar 40 dereceyi görüyor benim zaten elim ateş gibi telefonun ısınacağı yoksa da ısınıyor ama kışın oyun oynasan dahi eli yakacak kadar ısınmıyor yazında normal kullanımda eli yakacak kadar ısınmaz.Isınma konusunda problem olmaz lgde problem bence sadece kamerada htcye göre çok daha az özelliği var kamera yazılımında isoyu artik kaça çekiyorsa akşam çekerken baya kumlu çıkıyor fotoğraflar ancak gündüz çekimi fena değil idare ediyor.

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Moderatorlere sesleniorum Lütfen beni burdan banlayın :D Yahu telefonu 1 mayısta aldım aldığım gün kitkat geldi ama güncellemedim 1 hafta sora kitkata güncelledim hemen ardından 20d geldi onuda yükledim bide hard reset.. canavar gibi kullanıorum ve ogunden beri burda üyeyim Lakin hergün root rom 20c 20d yok ekran süresi yok pili cidden gına geldi baska bi cacık yok ne cameradan, nede yararrlı uygulamalardan bahseden var cidden baydınız yani :S

Sen paylaş biz faydalanalım o zaman.

smt_1907

Asistan
24 Temmuz 2013
280
0
16
Arkadaslar bir sorum olcak bugun bir arkadas.telefonuma takas teklif etti htc one ile g2 takas edermisin dedi g2 telefonumu takas etmek.mantiklimidir?? Bu arada htc one cok.hosuma.gidiyor.tasarimi ama performans nasildir bilmiyorumm..

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Arkadaslar bir sorum olcak bugun bir arkadas.telefonuma takas teklif etti htc one ile g2 takas edermisin dedi g2 telefonumu takas etmek.mantiklimidir?? Bu arada htc one cok.hosuma.gidiyor.tasarimi ama performans nasildir bilmiyorumm..
G2 nin kamerası ve performansı aşırı derecede fark atıyor One'a. Real racing 3 kasıyor mesela One'da, bizzat oynadım. Şu anda ben de Rr3 oynuyorum fakat zerre tıkanma yok mesela. Aynı şey yüksek grafikler oyunlar ( Dead Trigger 2 vs) da da geçerli. Ayrıca One'ın pili su gibi gidiyor. G2 daha üstün bir cihaz.

Bakın Rr3 ten aracımı da atayım :)

4udanuse.jpg

e7ezy5ar.jpg

cabbarus

Öğrenci
5 Haziran 2014
47
0
6
Arkadaslar g2 nin sarji %100 den zorla dusuyor ama %100den sonra su gibi gidiyor onceden boyle degildi bitirmek icin zorlanirdim su an cok kotu neden boyle oldu acaba ?:s

inVolVe

Asistan
16 Haziran 2014
278
4
18
Arkadaslar g2 nin sarji %100 den zorla dusuyor ama %100den sonra su gibi gidiyor onceden boyle degildi bitirmek icin zorlanirdim su an cok kotu neden boyle oldu acaba ?:s
Evet kardeş bu aralar bndede oluyor 100den zor düşüyor ama sonra çok hızlı olmasa da farkedecek şekilde dusyor bnde bilmek istiyorum nedenini?

cabbarus

Öğrenci
5 Haziran 2014
47
0
6
Tr 20c var bende guncelleme hatalarini geri yukle yaptim yine ayni anlamis degilim %100den sonra 1 saatte %85 e indi onceden cok cok iyidi biraz can sikici bir durum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bir sorum olucak. İstanbul bilişim ve gazteye ilan veren bikaç yerlerde lg g2 16 gb 1100 civarı fiyat veriyo fakat ithalatçı firma garantili. Alan var mı. Ve alınır mı önerir misiniz ? Bana 16 gb yeter .

Kuvvetmira

Profesör
29 Nisan 2013
2,462
38
228
Arkadaşlar bir sorum olucak. İstanbul bilişim ve gazteye ilan veren bikaç yerlerde lg g2 16 gb 1100 civarı fiyat veriyo fakat ithalatçı firma garantili. Alan var mı. Ve alınır mı önerir misiniz ? Bana 16 gb yeter .
Eğer telefonda sorun çıkarsa baya uğraşırsın ama çıkmazsa zaten bir farkı yok alabilirsin şans işi birazda alabilirsiniz ama.