LG G2 Kullanıcıları Kulübü

berkentekno

Öğrenci
15 Temmuz 2014
49
0
0
Batarya garantide degistirilir 32 gb alirsan ise micro sdye gerek kalmaz
Ozaman bu telefon bi harika..... G3 süper aslında da ona okadar para vermicem çünkü bi telefon okadar parayı hak etmiyor bence değmez gibime gelior ha G2 HA G3...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mesela Note 3 de renk baya etkili oluyor beyaz ile diğer renkler arasinda baya isi farki var.
NOTE 3 mü G2 Mİ :D

Live_Alien

Öğrenci
13 Şubat 2014
18
0
0
Ozaman bu telefon bi harika..... G3 süper aslında da ona okadar para vermicem çünkü bi telefon okadar parayı hak etmiyor bence değmez gibime gelior ha G2 HA G3...

NOTE 3 mü G2 Mİ :D
Bence G2 ha ben illaki büyük ekran istiyorum samsung olsun diyorsan Note 3 ama benim görüşüm LG G2 32GB dir.
Paran yetiyorsa LG G3'e de bir bak derim.

berkentekno

Öğrenci
15 Temmuz 2014
49
0
0
Bence G2 ha ben illaki büyük ekran istiyorum samsung olsun diyorsan Note 3 ama benim görüşüm LG G2 32GB dir.
Param şuan G2 ye yetior 32 GB lığına G3 te alabilirm aslında ama okadar para bi telefon için değmez bence sence değermi ??? BU ARADA note 3 de iyi ama LG çok beğendiğim bir telefon markası ....

Özel kılıf almamı önerirmisin sen kullanıyormusun orjnalini mi alim almamı önerirsen ???

Live_Alien

Öğrenci
13 Şubat 2014
18
0
0
Param şuan G2 ye yetior 32 GB lığına G3 te alabilirm aslında ama okadar para bi telefon için değmez bence sence değermi ??? BU ARADA note 3 de iyi ama LG çok beğendiğim bir telefon markası ....

Özel kılıf almamı önerirmisin sen kullanıyormusun orjnalini mi alim almamı önerirsen ???

Bu mesaji 3. Kere yazıyorum ondan dolayi pek uzun olamiyacak çünkü boşluk tuşu yerine home butonuna basıp duruyorum.
G3 ü paran var ise alabilirsin bence değer ve Kılıf konusuna gelirsek ise ben şu anda elimde olan bir akıllı kılıf yok ama en kısa sürede bir adlet edineceğim.

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16

Öncelikle tercihin doğru G2 32gb , renk siyah almanı öneririm hem asil duruyor hemde çerçeveler yok gibi ,kılıf konusuna gelince ben 100 TL verip aldım çok şık duruyor ama belli bir süre sonra sıkıyor çünkü kapağı aç falan tek elle kullanım da sıkıntı oluyor şuan 0.2 mm slikon kılıf var çok şık duruyor ve 9.99 TL aldım ama belki seni sıkmaz Quick Window, neyse şimdiden hayırlı olsun. :)

Live_Alien

Öğrenci
13 Şubat 2014
18
0
0

LG den umarım menun kalırsın Umarım sana yardımcı olabimişimdir Hayırlı olsun :D

berkentekno

Öğrenci
15 Temmuz 2014
49
0
0
Öncelikle tercihin doğru G2 32gb , renk siyah almanı öneririm hem asil duruyor hemde çerçeveler yok gibi ,kılıf konusuna gelince ben 100 TL verip aldım çok şık duruyor ama belli bir süre sonra sıkıyor çünkü kapağı aç falan tek elle kullanım da sıkıntı oluyor şuan 0.2 mm slikon kılıf var çok şık duruyor ve 9.99 TL aldım ama belki seni sıkmaz Quick Window, neyse şimdiden hayırlı olsun. :)
tEŞEKKÜR EDERİM inşallah memnun kalırım teşekkür ederim arkadaşlar arkadaşımda S5 var onda da o özel kılıftan var ullanımı çok zor olduğunu söledi almayabilirim dediğin gibi ucuz bir slikon kılıf i gider gibi tam bilmiyorum

LG den umarım menun kalırsın Umarım sana yardımcı olabimişimdir Hayırlı olsun :D
Teşekkürler kardeşim yardımcı olabildin gerçekten tercihim Siyah 32 GB LG G2 olacaktır en kısa zamanda almayı düşünüyorum ama hangi mağazadan alsam emin değilim ....

Bu arada izlediğim incelemelrde G2 nin kötü yanlarından biride ekranın fazlasıyla parmak izi bırakması hatta SHİF.DELETE.COMun incelemsini izledim bunun önüne nasıl geçilebilir ???

Live_Alien

Öğrenci
13 Şubat 2014
18
0
0
tEŞEKKÜR EDERİM inşallah memnun kalırım teşekkür ederim arkadaşlar arkadaşımda S5 var onda da o özel kılıftan var ullanımı çok zor olduğunu söledi almayabilirim dediğin gibi ucuz bir slikon kılıf i gider gibi tam bilmiyorum

Teşekkürler kardeşim yardımcı olabildin gerçekten tercihim Siyah 32 GB LG G2 olacaktır en kısa zamanda almayı düşünüyorum ama hangi mağazadan alsam emin değilim ....

Bu arada izlediğim incelemelrde G2 nin kötü yanlarından biride ekranın fazlasıyla parmak izi bırakması hatta SHİF.DELETE.COMun incelemsini izledim bunun önüne nasıl geçilebilir ???
Yani düzgün bir ekran koruyucuyla bunun önüne gecebilirsin zaten bir telefona para verip ondan sonra ekran koruyucusuz kullanmak sacma olur ekran koruyucu kullanırsan parmak izi problemi olmuyor.

Kuvvetmira

Profesör
29 Nisan 2013
2,462
38
228
Geçen hafta bütün mağazalarda 1500 TL idi hepsi artmış şimdi şuan goldda 1500 e alabilirsin belki mağazasına git çünkü ben internetten baktım 1550 idi orda 1500 dü.

Live_Alien

Öğrenci
13 Şubat 2014
18
0
0
bide ben eylülde alacam fiyatı düşermi arkadaşlar acil cevap çıkacam....

32 GB olanı
Yani teknosa nin bu turubcu indirimleri ne zaman oluyor bilmiyorum ama buyuk olasilikla onunuzdeki ay snu gibi yaprlar cunku sinbahara geciliyor diye artik teknoloji marketleri de indirim yapiyor ama kesin bisi soyleyemem.

berkentekno

Öğrenci
15 Temmuz 2014
49
0
0
Arkadaşlar herkeze çok teşekkürler bana yardimci olduğunuz için tatile çikacağim yaklaşik 20 gün 20 gün sonra görüşmek dileğyle yanimda internet olmicak iyi günler (acil cevaplarsaniz son sorumu sevinirim)

32 GB i da 1 haftavonce 1600 liraydi
SEN DÜŞERMİ ONU SÖLE EYLÜLDE

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Teknosa'dan falan almayın derim. Zaten 1600 TL gibi rakamlar da bu cihaz için fazla bence. 1200 TL ye 32gb GOLD 404k aldım fakat ne bileyim, memnun değilim pek.

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16

Kardeşim ben ekran koruyucusuz kullanıyorum ekranın iz yapma sebebine geleyim elin kirliyse kirden kastım yani yıkayalı uzun süre olduysa iz yapıyor ben elimi yıkarım telefonu kullanmadan önce en ufak iz olmuyor sanırım inceleme yapanlar eli terledi falan :D

tamam teşekkürler görüşrüz eylülde düşer inş...
Paralel ithalat alsanda olur sana kalmış 1200 tl 32 gb ben öyle yapmıştım 8 ay önce ama sana kalmış

Live_Alien

Öğrenci
13 Şubat 2014
18
0
0
Teknosa'dan falan almayın derim. Zaten 1600 TL gibi rakamlar da bu cihaz için fazla bence. 1200 TL ye 32gb GOLD 404k aldım fakat ne bileyim, memnun değilim pek.
Teknosa dan niye memnun kalmadin acaba ben su ana kadar butun teknolojik alisverisimi ya Teknosa dan ya da Vatqn Computer dan ya da aliexpress-kucuk seyler slimportu falan- den aldim gold dan. 1 kere ben 1 kere de kuzenim telefon aldi ikisininde kutusu burusuk esilmiw ve iphone larin ekrani catlamisti degistirmevistedik degistirmedilervbiz de dava actik.