LG G2 Kullanıcıları Kulübü

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Teknosa dan niye memnun kalmadin acaba ben su ana kadar butun teknolojik alisverisimi ya Teknosa dan ya da Vatqn Computer dan ya da aliexpress-kucuk seyler slimportu falan- den aldim gold dan. 1 kere ben 1 kere de kuzenim telefon aldi ikisininde kutusu burusuk esilmiw ve iphone larin ekrani catlamisti degistirmevistedik degistirmedilervbiz de dava actik.
Teknosa gerçekten pahalı. Ben GOLD dedim diye yanlış anladınız, telefonun rengi altın sarısı :D

Live_Alien

Öğrenci
13 Şubat 2014
18
0
0
Teknosa gerçekten pahalı. Ben GOLD dedim diye yanlış anladınız, telefonun rengi altın sarısı :D
Ok ya pahalı olmasinin nedei telefonlar turkiye icin uretildiginden birisinden para almalari gerekiyor turkiyedeki en buyuk teknoloji marketi de tekbosa oldugu icin o veriyor paralari e ama bir sekilde de almsai lasim harcadigi kediyi.

phoenix_

Doçent
19 Temmuz 2012
728
0
0
fiyatlar garantiden dolayı pahalı oluyor, paralel ithalat almadan önce bence nereden ithal ettiklerini arayın sorun, sonra da araştırın derim. garanti önemli değil diyorsanız size kalmış.

Cok bir farki tok acikcasi ikiside ayni ozellikte ayni islevi goruyor bu 15 tlye gelirken o 100 tl

bildirim led'i için açıklık yok sanırım bunlarda?

inVolVe

Asistan
16 Haziran 2014
278
4
18
Beyler simdi paranoid android ve gapps indirdim bunların yuklemesi nasiloluyor bir yardim etseniz xda inglizce anlamiyorum 😄

smt_1907

Asistan
24 Temmuz 2013
280
0
16
Arkadaslarim merhaba yaa bugun basima ilginc bisey geldi tekefonla norml konusurken sesim karsiya gitmiyor ama hopsrlore alinca gidiyor neden.olmustr boyle yardimci olabilcek kimse varmi

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Lg Pc Suite ile Yükseltme hatalarını geri yükle dedim %25 oldu dondu sonra tekrar deneyin dedi :mad:

G2 için Lg Mobile Support Tool ile Yükseltme kurtarma yapıyorum aynı işlemi görüyormu ?

FeLonieS

Öğrenci
7 Aralık 2013
83
0
6
Merhabalar forumdaşlar, forumda bir konuda okudum stabil olarak cm 11 romu varmış link atabilecek var mı forumda aradım ama bulamadım.

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
Cevabınız için teşekkürler hocam, OptimusG3 kullanıyorum Samsung s3 kullanırken cm 11 falan kurardım özledim cm 11i yazıyı yanlış okumuş olmalıyım demekki. :D
Stabil sürümü yok ama snapshot sürümü var bu sürümde çok kötü değil yani bende bunu kullandım bana göre gayet iyiydi eğer yüklemek istersen bu siteden indirebilirsin https://download.cyanogenmod.org/?device=d802
Burdan snapshot m8 sürümünü indir eğer yüklemek istiyorsan.

FeLonieS

Öğrenci
7 Aralık 2013
83
0
6
Stabil sürümü yok ama snapshot sürümü var bu sürümde çok kötü değil yani bende bunu kullandım bana göre gayet iyiydi eğer yüklemek istersen bu siteden indirebilirsin https://download.cyanogenmod.org/?device=d802
Burdan snapshot m8 sürümünü indir eğer yüklemek istiyorsan.
Çok teşekkürler hocam önce biraz fotoğraflara falan bakayım internette ona göre yükleyeceğim OptimusG3 çok güzel ama cm 11 bir farklıydı. :D

FeLonieS

Öğrenci
7 Aralık 2013
83
0
6
Aynen cm bir baska bir an once stabil sürümü ciksa cok iyi olurda bende simdi cm 11 m8 surumunu indiriyorum bakalim nasilmis :D
Ben indiremedim internet yavaş 1,2 gibi indiririm sahurda. :D
Birşey daha sorucam hocam, ısınma sorunu için biri birşey yazmış forumda 3845#*802# High Temperature Property OFF yapınca çözülüyor demiş denediniz mi hiç?

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
Ben indiremedim internet yavaş 1,2 gibi indiririm sahurda. :D
Birşey daha sorucam hocam, ısınma sorunu için biri birşey yazmış forumda 3845#*802# High Temperature Property OFF yapınca çözülüyor demiş denediniz mi hiç?
Onu denedim ama pek fark eden birşey olmadı yine aynı düzeyde ısınıyordu telefon.