LG G2 Kullanıcıları Kulübü

chemdat

Öğrenci
16 Temmuz 2014
31
0
0
Yüzeysel olması sorun değil çünkü bu işlemlerin nasıl yapıldığı önceki konularda zaten mevcut, ana hatlarıyla hangi yolu izlemem gerektiğini gayet iyi belirttiniz cevap için teşekkür ederim. Bu işlemleri ilk defa yapacak olmam zaten başlıca bir problem benim için :) şu G3 'ü bir halledelim de sonrası Allah büyük :)

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Yüzeysel olması sorun değil çünkü bu işlemlerin nasıl yapıldığı önceki konularda zaten mevcut, ana hatlarıyla hangi yolu izlemem gerektiğini gayet iyi belirttiniz cevap için teşekkür ederim. Bu işlemleri ilk defa yapacak olmam zaten başlıca bir problem benim için :) şu G3 'ü bir halledelim de sonrası Allah büyük :)
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] in videolar var videolara bakarak da yapabilirsin :)

smt_1907

Asistan
24 Temmuz 2013
280
0
16
Gunaydn.arkadaslar birsey sormak.istiyorum ..
Bu galeride.fotoraflari kilit ekrana yada ana.ekrana.resim.koyarken duzenleme.secenegi.cikiyir ya "daima" ya da "sadece 1 kere" diye ben az once onu daima.yaptim ama surekli sormasini istiyorum nasil geri getirebilirim

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Gunaydn.arkadaslar birsey sormak.istiyorum ..
Bu galeride.fotoraflari kilit ekrana yada ana.ekrana.resim.koyarken duzenleme.secenegi.cikiyir ya "daima" ya da "sadece 1 kere" diye ben az once onu daima.yaptim ama surekli sormasini istiyorum nasil geri getirebilirim

Ayarlar uygulamalara gir menu tuşuna bas varsayılan uygulamaları sıfırla de :)

chemdat

Öğrenci
16 Temmuz 2014
31
0
0
g3 romu ardından xda nın sitesinde yazdığı gibi kk baseband flash lamam gerekiyor mu vikings in face deki paylaşımında bu görünmüyor çünkü ? yada Gapps ?

alihsyin

Öğrenci
12 Ocak 2014
77
1
8
Nasıl çalışmıyor, bilgi verir misiniz?

Ekran kapanmasi retro tv de kapatiyorum efekt yok direk kapaniyor ekren resmi cekiyorum direk yukarda kaydedildi yaziyor arkada calisan uygulamalari silmek icin ev ekranina uzun basiyorum uygulamalar geliyor kaldiriyorum bi anda gidiyor menuye girerken efektsiz giriyor

hiqhpower

Asistan
21 Kasım 2013
108
0
16
Ekran kapanmasi retro tv de kapatiyorum efekt yok direk kapaniyor ekren resmi cekiyorum direk yukarda kaydedildi yaziyor arkada calisan uygulamalari silmek icin ev ekranina uzun basiyorum uygulamalar geliyor kaldiriyorum bi anda gidiyor menuye girerken efektsiz giriyor

geliştirici seçenekleri > Pencere - Geçiş - Animatör süresi ölçeğini 1x yapmanız gerekiyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba arkadaşlar g2 alacağım 1,5 ay sonra yayından kalkar mı sıfırını bulabilir miyim
bulabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu anda romu kurmuş bulunmaktayım yardımlarınız için teşekkür ederim, bakalım eksi ve artılar nelermiş ??

smt_1907

Asistan
24 Temmuz 2013
280
0
16
Kardeşlerim yeniden merhaba :)

Ya bugün ısrarla telefon için takas teklifi alıyorum HTC ONE ile yeniden soruyorum takas etsem mutsuz olurmuyum? yaa bana bir yardımcı olun :) Aslına istemiyor da değilim çünkü tasarımı çok hoşuma gidiyor hTC One nın.. Ama G2 yide çok seviyorum napsam bilemedim...

phoenix_

Doçent
19 Temmuz 2012
728
0
0

Ya bugün ısrarla telefon için takas teklifi alıyorum HTC ONE ile yeniden soruyorum takas etsem mutsuz olurmuyum? yaa bana bir yardımcı olun :) Aslına istemiyor da değilim çünkü tasarımı çok hoşuma gidiyor hTC One nın.. Ama G2 yide çok seviyorum napsam bilemedim...
önceliklerini belirle. bariz farklar bildiğim kadarıyla g2 nin performans ve pili üstün, ekranı geniş, one'ın ses kalitesi, gece çekimi ve ön kamerası ve kasası üstün.bir de konuyu htc one kullananlara da sor, buradan g2 cevabını alırsın tabiki de.

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243

Pişman olursun sölim ama senin için tasarım önemliyse değiş :)

inVolVe

Asistan
16 Haziran 2014
278
4
18
1 gündür bunla uğraşıyorum bir türlü yok edemedim bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
samugasy.jpg