LG G2 Cloudy G3 [V2.2 Çıktı]

loverless

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
hayir yanlis anladiniz normalde cift tiklayin once kilit ekrani gelmesi lazim sonra kidu girmem lazim anlatamadim galiba ekran gelmiyor

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Iste bende onu diyorum gelmemesi gerekiyor ekran kapalıyken kodu girip açacaksınız. Yani knock codu seçtiğinizde knock on çalışmaz.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bencede zaten öyle olsa ne anlamı var knock code un ekran kapalıyken gircen ki daha cool olsun diğer türlü modelden farkı yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
root attıktan sonra çif tık kapatıyor fakat çift tıkla açılmıyor acil yardım

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Telefon numarası yazdığın yere 3845#*802# yaz gelen menuden Settings>Update touch firmware ye bas 4-5 sn bkle düzelir

loverless

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
anladim tesekkurler sadece knock code olayini ilk optimus pro rom da kullanmistim onda oluyordu diger romlarda olmuyor sadece merak ettim cok rom olaylariyla ugrastigim icin aceba bir sikinti mi yarattim diye arastiriyordum neyse ilginize tesekkurler

oakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu romu kurduktan sonra ön kameradaki renkler biraz daha soluk gelmedi mi size?
ön kamera çok vasat geliyor bana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vallaha cloudy g3 hakında çok ta olumlu yorumlar almadım optimusg3 ü tercih ederim:yes: ben şu an optimusg3 romunu kullanıyorum (en son sürümünü) ve hiç bir sorunla karşılaşmadım şimdiye dek her şeyi süper

not: bnm tel lg g2 D802 16 gb:rolleyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi günler yaklaşık 1 senedir kendi orijinal romunu kullanıyorum telefonla uğraşan fazlada meraklı biri değilim ama artık değişiklik zamanı geldi dedim ve cloudy g2 2 yi kurdum ama smart notice çalışmadı notta yazılan dili İngilizce Türkçe yaptım gene çalışmadı. sorun çözülüyor mu?
birde kernelide değiştirmeli miyim? (eğer değittirmelysem hangi kernel nasıl yüklenir ve eski kerneli nasıl back-up alırım sonra geri yüklemek için)
bu kernel işi için optimus g3 1.4.1 ide denemeyi düşünüyorum kernel her şeye uyuyor mu?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
iyi günler yaklaşık 1 senedir kendi orijinal romunu kullanıyorum telefonla uğraşan fazlada meraklı biri değilim ama artık değişiklik zamanı geldi dedim ve cloudy g2 2 yi kurdum ama smart notice çalışmadı notta yazılan dili İngilizce Türkçe yaptım gene çalışmadı. sorun çözülüyor mu?
birde kernelide değiştirmeli miyim? (eğer değittirmelysem hangi kernel nasıl yüklenir ve eski kerneli nasıl back-up alırım sonra geri yüklemek için)
bu kernel işi için optimus g3 1.4.1 ide denemeyi düşünüyorum kernel her şeye uyuyor mu?
Smart notice yi kafana takma her yeniden başlattığında bozuluyor ha ille istiyosan verileri sıfırla widgeti kaldır dili ingilizce yap widgeti tekrar koy sonra türkçe yap bu arada kernel yükleme normal rom yüklermiş gibi flashlıyorsun ama gerekli değil dorimanx kerneli öneririm

ahmet.ozt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Stable olsun diye kernel yüklemek istemiştim eğer kernel yüklersem orjinal kernele nasıl geçebilirim (stock roma geçtiğimde kernel otamatik geçer mi

seico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yükleyen var mı ne gibi değişiklikler var. 5.0 g3'e gelmiş onunla ilgili bi çalışma var mı g2 için.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cloudy G3 2.0 yüklü telefona 2.1'i yeniden flashlamadan nasıl yükleyebiliriz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
e-posta ayarları icin ne yapmak lazım optimusg3 1.4.1 kullandım hotmail hesabımı exchange olarak yazdım direk bağlandı clooudy g3 2.1 de olmadı manual mi girmek lazım

arbede59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu romu hemen hemen 1 aydır kullanıyorum son 3-4gündür kendi alarminda sıkıntı yaşıyorum.2 adet alarm kuruyorum 6.30 ve 7.00 ilki çalıyor ama ikincisi çalmıyor kilif kapağını açınca çalmaya başlıyor.kilif orjinal telefona format attim romu tekrar yukledim fakat sorun devam ediyor.Fikri olan varmi.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Cloudy 2.2 Yükledim Ve ART'ı seçtim 3 gündür sorunsuz Şiddetle Tavsiye ederim

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Cloudy G3 V2.2 Sürümü konuya eklenmiştir.

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu romun android 5.0 lısı ne zaman çıkcak acaba?😄

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bu romun android 5.0 lısı ne zaman çıkcak acaba?😄
Selam sistemler genellikle g2 nin sisteminin uzerine kurulu oldugu icin g2 ye gelmeden gelmez tabi bu cloudy optimus icin filan gecerli mesela baska bitaneye lg arayuzu giydirip yapabilirler diye dusunuom ama yapcaklarını sanmıyorum.