LG G2 Cloudy G3 [V2.2 Çıktı]

berkay1534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar az önce lg g2 telefonuma cloudy g3 v2.2 romunu yükledim. Gayet güzel fakat bir sorunuö var. Ben knock on özelliğini kapatmak istiyorum. Ayarlarda yok, 3845#*802# bölümündede yok. Nasıl kapatabilirim yardımcı olun lütfen

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Arkadaşlar az önce lg g2 telefonuma cloudy g3 v2.2 romunu yükledim. Gayet güzel fakat bir sorunuö var. Ben knock on özelliğini kapatmak istiyorum. Ayarlarda yok, 3845#*802# bölümündede yok. Nasıl kapatabilirim yardımcı olun lütfen

Ayarlar/Genel/Hareketler Ekran Aç/Kapa tiki kaldır

emre4554

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu romu kurduktan hemen sonramı dorimax kerneli üstüne flashlamalıyım? Birde optimus g3 ten dahamı iyi bu?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bu romu kurduktan hemen sonramı dorimax kerneli üstüne flashlamalıyım? Birde optimus g3 ten dahamı iyi bu?
Evet kurduktan sonra normal sistemmiş gibi flashlayacaksın optimus g3 kullanıyorum ben (1.4.1) yamuğunu görmedim ama bunu bilmem.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:merhaba ınsallah online birisi vardır benım g2 de dune kadar sıkıntı yoktu kayıtsız ama bugun wifi gorumuyor sırada degıl dıor evdekı modemın dıbınde olursam sorun yok room u yuklesem wifi duzelırmı ? kısa mod ayarlarıyla oynadım gene olmadı

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet düzelir ve eski yedeklerinizi geri yüklemeyiniz..

hersey sil baştan olsun..

emre4554

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu romu kurmadan önce KK baseband kurmam gerekirmi? Optimus g3 te kurmadan uzun süre kullanmıştım bir sorun çıkmamıştı buda onun gibimi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2.2de bu akıllı sarj olayı nedır bırı yardımcı olabılır mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
viking hocam sana birşey sorucam şimdi bende clody 2.1 yüklü sıfırdan kurulum yapmadan 2.2 ye nasıl güncellerim?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
viking hocam sana birşey sorucam şimdi bende clody 2.1 yüklü sıfırdan kurulum yapmadan 2.2 ye nasıl güncellerim?

Yanlış hatırlamıyorsam direk kurunca sürüm 2.1'den 2.2'ye yükseliyordu, her şey yerli yerinde kalıyordu ama emin değilim ona göre yapın.

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şu cloudyde bayagıdır güncelleme yapmıyorlar halbuki g3 baya baya güncelledi kendini alt sanal tuşlar olsun arka planlar olsun ve hızı olsun lolipoplugu olsun vs vs her türlü güncellediler ama cloudy hala neyi bekliyor bilmiyorum 6 aydır aynı versiyon 2.2 de kaldılar...

seico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çünkü lolipopa geçiş yapıldı g2 içinde lolipop resmi olarak daha ortaya çıkmadı onu bekliyorlar büyük ihtimalle resmi romun üzerine giydiriyorlar bildiğim kadarıyla.

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Iyide g2 icin resmi rom ciksa biledaha o rom icin root yapmak icin ayrica ugrasacaklar ve ne gerek varki buna.. Su anki g3 romun aynusini g2 ye gore yapsalar cok guzel olurdu

emre.koc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler kurarken dalvik i seçtim eksi bir tarafı olurmu acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunu indircek arkadaşlara tavsiyem İNDİRMEYİN vodafone 5.0.2 romunu indirmek varken bu çok saçma

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bunu indircek arkadaşlara tavsiyem İNDİRMEYİN vodafone 5.0.2 romunu indirmek varken bu çok saçma

neden sacma olsunki ? mesela o sizin dediğin romu indirdim kurdum ama stabil degil ayrıca bu roma göre eksikleri cok sıralayabilirim...

smart notice yok

adım sayar yok

clean master yok

seffaf tema yok

vs vs vs

stabil olmayan yerlere gelince...

vd olan müzikleri silemiyorsun buda 100 mb kadar olan müzikler var onları silsen dahi geri geliyor...

dosya arşivinden dosyaları silemiyorsunuz

vs vs

mehmetoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lollipop falan hikaye cloudy şahane, lollipopa şimdi geçilmez çok yeni ve bug dolu

+ yukarıdaki listeye listeye şeyleri de ekleyelim

çift ekran + ön menü tuşlarını soldan sağa çekince gerçekleşen minivew tek elle kullanma ekranı + kilit ekranı canlı hava durumlu widget vs vs

cloudy denen eleman g3 almış diyolar inş desteği kesmez

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu cloudyv2.3 vb. yükledigimzde tlfnun garanti kapsamından cıkıyor mu beyler ?