LG G2 Optimus G3 [V1.4.1 Çıktı]!

Bu konuyu okuyanlar

wufuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu roma orjinal dosya yöneticiyi flashlayamadım yardım edebilirmisiniz

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
arkadaşlar bu roma orjinal dosya yöneticiyi flashlayamadım yardım edebilirmisiniz
Orijinali sistem yüklerken başta yükleyecektiniz :D şimdide yüklenir galiba ama bilmiyorum es dosya yöneticisi deneyin derim her ne kadar LG ninkisi güzel olsada

kraldergi23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şu an kurduğumuzda direk güncelleme hataları geri yükle desek imei değişir mi bir de sorunsuz eski hale döner mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyelr çok önemli bir sorunum var şimdi şçle ben bu romu indirmiştim çok güzel stabil ve hızlıydı memnundum sonra bir gün (ben çok meraklıyımdır) tel. in hidden menüsüne girdim en başta (bilmem ne) test i vardı tıkladım ona sonra minik bi pencerede this phone will be run AAT mode diye bir yazı vardı altındada tamam butonu vardı tamam dedim tel kendini yeniden başlattı ve teelfon aç.ıldığında DOKUNMATİK ÖN TUŞLAR YOKTU !!!! qUİCK WİNDOW KILIFI NIDA TEL ALGILAMIYODU (120 TL BOŞA GİTTİ) VE TELEFONUN LEDİNİ ÖRNEĞİN KNOCK ON KULLANDIĞIMIZDA YUKARDAKİ LED 1 SN LİĞİNE MAVİ OLUR AMA SONRA SÖNER YA İŞTE BUNDA KNOCK ON ÖZELLĞİNİ KULLANDIĞINIZDA LED IŞIĞI HEP MAVİ KALIYO SÖNMÜYO BİDE TELEFONU PC YE NORMAL BİR ŞEKLDE AĞLADIĞIMIZDA (TEL AÇIKKEN) PC TELEFONU GÖRMÜYO DOLAYISIYLA DOSYA AKTARIMI DA YAPAMIYORUM ANCAK AİRDROİD GBİ VS... PROGRAMLA AKTARIM YAPABİLİYORUM NEYSE KONUYA DÖNELİM

lütfen bana bi çare bulun artık yaa bu hataların kernel yüzünden olduğunu düşünüyorum o AAT modu denilen şey kernelimi bozdu acaba ? lütfen bilen bi büyüğüm varsa bana bi çaresini söliyin ( ha bide telefona ayrıyetten bi rom daha yükledim ondada aynı hatalar oluyo romu fabrika ayarlarına sıfırlayıncada aynı hatalar oluyo sadece stock romu yüklemeyi denemedim)

ZENGİN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben de merak ettim ve telefona yükledim bakalım nasıl bir rom?

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kardeş aynı sorun bendede oluyodu peki farklı ufak tefek sorunlarda baş göstermeye başladımı ?
örn: quickwindow un çalışmaması gibi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhabalar. Az önce ön dokunmatik tuşlar kayboldu. Daha sonra Ayarlar-Ekran a geldim. Bir de ne göreyim. Ön dokunmatik tuşlar menüsü yok. Bu yüzden geri gidemiyorum. Ana menüye gelemiyorum. Lütfen acil yardım bekliyorum. Hard Reset yaptım yine olmadı :(

kardeş aynı sorun bendede oluyodu peki farklı ufak tefek sorunlarda baş göstermeye başladımı ?
örn: quickwindow un çalışmaması gibi
ya da ledle ilgili sorunlar