LG G2 Cloudy G3 [V2.2 Çıktı]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dosyayı indirdim fakat telefona kopyalama aşamasında birtürkü ilerleme kaydetmiyor

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
dosyayı indirdim fakat telefona kopyalama aşamasında birtürkü ilerleme kaydetmiyor

Usb hata ayıklamayı kapatıp deneyin eğer kapalıysa açın öyle deneyin, yani hem kapatın hemde açın iki türlü deneyin.

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu versyonu yaklasik 2 haftaya yakindir kullaniyorum. Sanki cift tiklayib ekran acilinca yani kilit ekrani acilinca hava durumu alttaki sanal tuslar ve uygulamalar bir anligina gidib geliyor sizdede varmi boyle birsey ?

zfemx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende en ufak bir sorun yok sorunsuz kullanıyorum.

arbede59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende 3 gün önce yükledim.Gerçekten görüntüsü çok güzel.Şarjı almanya 20d roma göre biraz daha az gidiyor.Donma veya takılma gibi sorunlar görmedim.Mesela almanya romunda sessize almada bug vardı henüz bu romda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kac defa wipe cektim kac kere kurdum yinede ekran kilidini acar acmaz bir anligina gidib geliyor.

Ayrica optimusuda yukledim oda ayni sorun yapiyor yani ekran kilidini acinca bir anligina gidib geliyor.

1. 3 yukluyorum oda ayni yapiyor anlamadim gitti.

Benim telefon almanyadan geldi dogal olarak almanya surumu yani 20d dir

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kac defa wipe cektim kac kere kurdum yinede ekran kilidini acar acmaz bir anligina gidib geliyor.

Ayrica optimusuda yukledim oda ayni sorun yapiyor yani ekran kilidini acinca bir anligina gidib geliyor.

1. 3 yukluyorum oda ayni yapiyor anlamadim gitti.

Benim telefon almanyadan geldi dogal olarak almanya surumu yani 20d dir
Soruni cozdum ve arkadaslara kolaylik olsun diye cevabi soyleyeyim..

Ben her romlari yukledikten sonra yedeklerimide yukluyordum ve bu sorun ondan kaynaklaniyormus

Sifirdan kurdugunuzda sakin yedeklerinizi yuklemeyiniz tertemiz bi kurulum yapiniz...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Soruni cozdum ve arkadaslara kolaylik olsun diye cevabi soyleyeyim..

Ben her romlari yukledikten sonra yedeklerimide yukluyordum ve bu sorun ondan kaynaklaniyormus

Sifirdan kurdugunuzda sakin yedeklerinizi yuklemeyiniz tertemiz bi kurulum yapiniz...

bu mesajımı düzenleyemedim hata tekrar devam etmektedir :S

FeLonieS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar orjinal kamerası normal orjinal rom gibi kaliteli mi yani kalite düşmesi falan yok dimi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cloudy g3 ün yeni sürümü çıkınca nasıl güncelleyeceğiz ?

FeLonieS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cloudy G3 için önerdiğiniz kernel var mı?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
G2 için en iyi kernel dorimanx dir daha iyisi yok henüz :)

arbede59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu romu kullanan arkadaşlara sormak istiyorum.Çağrı geldiğinde telefonu açtığınız zaman müthiş bir cızırtı sesi ile karşılaştınızmı? 3 veya 4 defa böyle bir sıkıntı yaşadım.Çağrıyı iptal edip tekrar aradığımda normale dönüyor.Bu rom ile alakalı olabilirmi?

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bu romu kullanan arkadaşlara sormak istiyorum.Çağrı geldiğinde telefonu açtığınız zaman müthiş bir cızırtı sesi ile karşılaştınızmı? 3 veya 4 defa böyle bir sıkıntı yaşadım.Çağrıyı iptal edip tekrar aradığımda normale dönüyor.Bu rom ile alakalı olabilirmi?
Hayır öyle bir sorun olmadı bende bayadır kullanıyorum bende bir sorun yok.

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bendede boyle bir sorun yok.
Ama soyle birsey var.
Bazen oda bazen ama dikkatimi cekiyor surekli.
Ekran kilidini acinca hava durumu ve uygulamalar bir anligina gidib geliyor.
Gerci diger romlardada yasadim bu durumu.
Bilmem sizdede varmi ?

salih028

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yahu bildiğiniz g3 oldu makinemiz..acaba daha detaylı bilen varsa söyleyebilir mi..bu son g3 romu ile normal g3te kullanabildiğimiz ama g2de kullanamadığımız özellikleri söyleyebilir mi..lazer teknolojisi hariç..

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Simdi ben bu romu yapsam telefonda suanda yuklu olan gersey gidecek mi rehber oyunlar uygulamalar?ve diyelim begenmedim eski haline nasil cevirebilirim?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Simdi ben bu romu yapsam telefonda suanda yuklu olan gersey gidecek mi rehber oyunlar uygulamalar?ve diyelim begenmedim eski haline nasil cevirebilirim?
Sadece yüklü olan uygulamalar gitcek titanium backup programı ile yedek alın romu yükleyin sonra yedeği geri yükleyin :) eski hale stock romu atarak geri dönebilirsiniz forumda kitkat yükleme rehberinde anlatılıyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cloudy G3 romu kurdum beğendim ama acayip ısınıyor, stock roma dönmek istemiyorum varmı bir çözümü?

ordulum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu romu kurdum. ama geri orjinal haline dönemiyorum. denilenleri yapıyorum fakat bir türlü başaramadım. team la bana yardımcı olabilecek varmı. orjinal romu kurmam konusunda.

FeLonieS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler telefon çok ısınıyor bunu önleyebilir miyiz kernel ile falan?

loverless

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar kolay gelsin bir sorunum var bilen varsa yardiminizi bekliyorum telefonumda cloudy g3 rom 2.0 surumunu kullaniyorum memnunum ancak ekran kilidini knock code secince cift tiklama ile ekran acilmiyor fakat ekran kapali iken direk knock code sifremi girince ekran aciliyor diger turlu kilit ekrani gelmesi ve ekran acilmasi lazim ama acilmiyor cozemedim cok arastirdim bulamadim

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
arkadaslar kolay gelsin bir sorunum var bilen varsa yardiminizi bekliyorum telefonumda cloudy g3 rom 2.0 surumunu kullaniyorum memnunum ancak ekran kilidini knock code secince cift tiklama ile ekran acilmiyor fakat ekran kapali iken direk knock code sifremi girince ekran aciliyor diger turlu kilit ekrani gelmesi ve ekran acilmasi lazim ama acilmiyor cozemedim cok arastirdim bulamadim

Knock code un amacı bu zaten kod girmek eğer telefonu direk açmak istiyorsanız kaydırmayı seçin