LG G2 Optimus G3 [V1.4.1 Çıktı]!

Bu konuyu okuyanlar

Paramedik54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam cihazı açalım yeterki, yedek felan önemli değil şuan cihaz tamamen silinmiş durumda zaten sadece TWRP menüsü açılıyor her açılışta

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Hocam hayırlı akşamlar , cihazım lg logosunda kalıyor ve açılırken sürekli TWRP'ye atıyor. Pc support tools'tan stok romu yükleyemedim hata veriyor , otg ile aynı romu tekrar flashlamayı deniyorum sorunsuz flashlıyorum fakat hala LG logosunda kalıyor ben ne yapabilirim cihazı şuan çöpe atasım var hiçbirşey yapamıyorum kaldım böyle
Kardeşim şuan seninle aynı sorunu yaşıyorum. Bir şeyler yaptım ve telefon LG logosundan sonra TWRP'ye atıyor kendini. İnternal storage dahil wipe yaptım ve OTG kablosuyla ROM'u yüklemeye çalıştım ama logoda takılıyor ama ROM eksik galiba. En fazla 10 saniyede yükleniyor çünkü. ROM'u şuan indiriyorum, inşallah açarım. Şuan senle aynı sorunu yaşıyorum.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Virus programi virus gorup silmis olabilir. Bide dori kernel flashlayıp deneyebilir misiniz

mu86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu romda art varmi yada art destekli bir kernel önerebilecek?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
TWRP Recovery'den wipeye giriyoruz, Advanced Wipeye giriyoruz tüm seçenekleri işaretleyip sadece en altın bir üstünde olan '' İnternal Storge '' seçeneğini işaretlemiyoruz. bunu yapınca o ekrandan nasıl çıkıcaz öyle kaldı çıkamıyorum yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba forumda 2saat gezindim ama hiç bir şekilde sorunuma çözüm bulamadım optümus 1.3.2 ye geceyim dedim rom u indirdim cihaza attım yedek almadım direk wipe dedim advantc wipe dedim herseyi sildim install e geldiğimde bu şekilde kaldı cihaz suan lg logosu ekranda hiç bir işlem yapamıyorum lütfen yardım eder misiniz kapatıp açıyorum aynı logoda kalıyo açılmıyo hard reset yapma yerıne geliyorum TWRP'ye geçiyo orda kalıyo napmam gerekiyo bilgiler önemli degil cihazım açılsın yeter yardım edin lütvennn :(

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Optimus G3'ün v1.4 sürümü şarjı içiyor resmen, ben v1.3.2 sürümünü kullanıyorum. V1.4.1 sürümü nasıldır bilemem.

seico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.4.1 den stock roma sorunsuz dönebilen var mı arkadaşlar

mu86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Once tum verini pcne yedekle sonra twrp den ful wipe yap dahili hafiza dahil.
Sonra support tool ile yukleme yaparken normal flash degil de cse flash i sec başarılı bir sekilde açılacaktır.
1.4.1 den stock roma sorunsuz dönebilen var mı arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar. Burdaki bilgilerden faydalanarak dün akşam itibari ile LG G2 telefonuma OptimusG3 V1.4.1 romunu sorunsuz bir şekilde yükledim. Dün akşamdan beri kullanıyorum. Telefonum resmen LG G3 oldu. Şarj durumu ise hemen hemen aynı. Dün bu saatte şarja koymuştum. Az önce yine şarja koydum. Anlatılanları yapınca sorunsuz ve hızlı bir şekilde yükledim. Konuya açan ve anlatan arkadaşımıza teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar. Az önce ön dokunmatik tuşlar kayboldu. Daha sonra Ayarlar-Ekran a geldim. Bir de ne göreyim. Ön dokunmatik tuşlar menüsü yok. Bu yüzden geri gidemiyorum. Ana menüye gelemiyorum. Lütfen acil yardım bekliyorum. Hard Reset yaptım yine olmadı :(

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Merhabalar. Az önce ön dokunmatik tuşlar kayboldu. Daha sonra Ayarlar-Ekran a geldim. Bir de ne göreyim. Ön dokunmatik tuşlar menüsü yok. Bu yüzden geri gidemiyorum. Ana menüye gelemiyorum. Lütfen acil yardım bekliyorum. Hard Reset yaptım yine olmadı :(
Eğer sıkıntı değilse sistemi tekrar yükleyin :D custom romlarda hard reset iyice bozuyor önermem

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
G3 romunun 5.0 lısı çıkar mı arkadaşlar xda da böyle bir şey varmı?