Kızla tanışma tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba

Sınıfta bir kız var . 2. gün olmasına rahmen boş değilim yani :mrgreen: Fakat ilk önce tanışmak istiyorum. Benim aklımda tanışma fikirleri var fakat sizinkileride duymak isterim :blush::clover:

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
tanışmak işin kolay kısmı:) zamanla tanışırsın merak etme:)

ben korkuyorum yarında bir konu açıp kıza aşık oldum demendir:D:p

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Yazda kendin için yaz ;)

yaran-inci-s%C3%B6zl%C3%BCk-capsleri_19195.gif

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
ilk öncelikle sıcak davran :D konuşurken boş konuşma derim :D

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Tanisma onerisi icin baslik aciyorsan , bir sonraki adimda ne yapacaginmi gercekten merak ediyorum ?

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Sanırım okul dönemi başladığından olsa gerek forumda bu tür konular gittikçe çoğalıyor.:)

yaseta

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
derslerıne bak ya bırak bu kız ıslerını once meslek sahıbı ol kızlar kendılıgınden cıkar ortaya

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar asıl amaçım espiri sohbet olsun. Kendimde iyi kötü hallederim 2 defa baktım konuya :D Sadece birşeyler paylaşmak sohbet amaçlı actım @Fiberadam

ayazefe

Asistan
Reaksiyon puanı
5
sen bu türkçeyle gider kıza açılırsan o kız senden teklif aldığı için intihar eder... sende kına yakar gezersin okulda kınalı kınalı

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar. Dün sınıfca aksam dısarı cıktık . Bende o sırada söyleyim dedim arkadaşlar biliyordu. Ortam ayarladılar. Bende kenera cekip söyledim. Bilmeni istedim dedim. Oda ben öyle hiç düşünmemiştim dedi. Bu sene kimseyle düşünmüyorum dedi ( hazırlıktayız liseli değil yani ) Bende kişisel olup olmadığını sordum tekrar aynı seyi söyledi. Arkadaşlığımıza önem veriyorum öyle koruyalım dedi. Sizce budnan sorna ne yapayım. Sınıfların değişmesine 3-4 hafta kadar var . Aynı sınıfa düşme şansım 1% hatta daha az

YAVUZS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
illa aynı sınıfta olman gerekmezki gerçekten seviyorsan...

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
bırak o kızı:D

bu sene kimseyle düşünmüyorum? bunlar senelik mi çıkıyor? valla bu kızları anlamak çok zor:D

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bob Marley Amcanın da dediği gibi(o şimdiki anlamıyla söylemedi ama olsun :) )

No Woman No Cry... ;)

axxeqr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
bu sene kimseyle düşünmüyorum diyosa 1 hafta sonra biriyle çıkar tecrübeyle sabit..

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
arkadas kalalım demek, sana o gözle bakmadim demek vs seni istemiyorum demenin kibarcasidır. bastan vazgec bence sonra üzülmeyesin.. hem bu sene kimseyle düsünmüyorum demis bu sene muhtemelen onu birileriyle görüceksin bos laf bunlar... dost acı söylermis... ha illa seviyorum onu istiyorum diyosan pek sansın yok ama yapabilecegin tek sey var onu pek umursamaz görün onun seni istememesi seni hic etkilememis gibi görün hatta baskalariyla cık kendisi gelicektir.

FillsMartin

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
bu sene kimseyle düşünmüyorum, bu okulda kimseyle düşünmüyorum gibi laflar bunların klasik istemiyorum laflarıdır... sen kızla aranı sıcak tut, kız sana ısınsın, gerisi kendiliğinden gelecek... bu dediklerimi yap, eğer olmazsa burdayım : )

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Ben de bir kızı seviyordum ilk gördüğü gün benden hoşlanmış tabi 7-8 ay önce oldu bende 2-2.5 buçuk hafta kadar önce söylemiştim buna sevdiğimi buna faceden güzel yazılar şarkı sözleri yazıyordum falan bu da bana şarkının devamını yazıyordu falan derken elimi kestim ekmek bıçağıyla avcumun içini boydan boya kestim kankasına onun için şöyle böyle yaptım dedim zaten faceden demiştimde yapıcam diye bu da kankasına demiş yakında elini boşa kestiğini anlar şimdi ne diyim aşık ol ol sonuç böyle olsun umarım bir gün o da sever.He benim için durum ne hala bir umut var hala seviyorum onu ve unutmayı da düşünmüyorum.Belki bir gün özler(bkz:emre aydın) diye,bir umut var hala içimde he bu arada kıza söylemeden önce de kanka gibi birşeydik yani daha doğrusu kızla aram baya iyiydi.Diyorum ya umudum var(bkz:ercan demirel) inşaallah birgün o da sever beni.Belki de seviyor belli etmiyor çünkü facede konuştuğumuzda sevmiyorsan söyle boşuna umutlandırma demiştim yalvartmıştı söylemek için beni en sonunda çıldırdım anca söyledi tamam seni sevmiyorum diye:D

Sende bendensin yani sevipte sevilemeyenlerden:DKıza baya edebiyat yapmıştım ama ya.Kız zaten söyledikten sonra benle konuşmuyordu edebiyat yaptımda düzgün konuşmaya başladı dün mahalledeydi yüzüme bir iki kere baktığını gördüm ben bakamadım yüzüne ama:DYa anlamıyorum söylemeden önce kankasına geliyor ya o evinin önünde oturuyoz arkadaşla kankasının evin kapısı açık kankasıyla konuşuyor bir bebeği seviyorlar.

Ara sıra onu kesiyorum bana bakıyormuştu kafasını çeviriyor ama arkadaşa soruyom diyo hee lan yarım saattir seni kesiyor diye ama işte noldu sonuç şekil A'daki gibi.Unutursun,unuturum,unuturuz inşaallah :D

He bu arada bana da demişti keşke ilk günkü gibi kalsaydın diye :DYani onla tanıştığımız ilk günkü gibi.

Kızların şu senelik olayı da senelik değil haftalık, ya da aylık benden söylemesi.O kadar kişiyle çıkıyorlar birinin gerçek aşık olduğunu görmedim benim sevdiğim kızda öyle kaç kişiyle çıktı ama hep lafta seni seviyorum falan dediler noldu biri profiline yazmış bir çıktığı bir aralar başlangıcı bilmem ne tarih ama bitişi olmayacak 1 ay olmadan ayrıldılar:DSevmiyorlardı ki zaten gönül eğlendirmesi işte.Bir bizler mi aşık oluyoruz gerçekten ya bir bizim mi kalbimiz sızlıyor onla konuşurken titriyoruz anlamıyorum ki bir o da sevsin de tatsın aşkı.

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bundan sonra ne yapayım . Aynı sınıftayız selam falan vereyim mi eskisi gibi olalım falan dedi. Ama ben istesemde olamam . Soğuk dururum. gibime geliyor sizce?

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Merak etme kardeş hani derler ya zaman herşeyi çözer en büyük yalan zaman zaten ne çözmesi :DBekle sen onun selam vermesini bekle konuşmasını belki anlar ne olduğunu ben benim sevdiğim için öyle umuyorum yani hiç yoktan :)Sen birşey deme o eskisi gibi olur belki öyle davranırsın bende soğuk duruyorum sevdiğime karşı ta ki o birşey diyene kadar.Diyorsun ya istesemde olamam olsaydın zaten aşık olmuş sayılmazdın neyse fazla konuştum hadi geçmiş olsun aşık olmuşun kardeş sende benim gibi :DKarşılıksızda olsa yaşamışsın o duyguyu benim gibi.

Annesinden dayak yediği halde anne diye ağlamaya benzer aşk.

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet evet aynen öyle oldu :D msnde yazdı bu sabah iyimisin diye biraz geç cevap verdim bilerek cevap vermiyeceksin diye korktum falan dedi. kafam karısık ama gercekten üzüldüm mü kırıldım mı bilmiyorum