Kızla tanışma tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Uzak durman için fırsat vermiş olabilir, bana da daha sonra birileriyle olacağı fikri yakın geliyor.

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana gelmiyor.Cok cekingen birisi . cünkü

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
bence ara ara yokla boş bırakma çok istiyorsan kız bu heran fikri değişir

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet.Gercekten ne yapayım cok kararsızım ne hissediyorum bilmiyorum.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Evet evet aynen öyle oldu :D msnde yazdı bu sabah iyimisin diye biraz geç cevap verdim bilerek cevap vermiyeceksin diye korktum falan dedi. kafam karısık ama gercekten üzüldüm mü kırıldım mı bilmiyorum

iyiye işaret ;)

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Arkadaş kalalım demek yaş faktörünü baz alarak söylemek gerek seni her gördüğünde kendisinin beğenilmiş biri olarak görüldüğünün patenti gibi düşüneceği içindir. Bence en doğrusu kişiyle değil arkadaşlık zerre kadar umursamadığını ve onsuz hayatın aslında daha güzel olduğunu hissettirmelisin. Sonuçta teklifini kabul etmek zorunda değil sende arkadaş kalmak zorunda değilsin.

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş kalalım demek yaş faktörünü baz alarak söylemek gerek seni her gördüğünde kendisinin beğenilmiş biri olarak görüldüğünün patenti gibi düşüneceği içindir. Bence en doğrusu kişiyle değil arkadaşlık zerre kadar umursamadığını ve onsuz hayatın aslında daha güzel olduğunu hissettirmelisin. Sonuçta teklifini kabul etmek zorunda değil sende arkadaş kalmak zorunda değilsin.
İşte bu bende birşeyler olusturdu. Davranıslarımı buna göre yapayım o zaman . Ben aslında biraz sucluluk duygusu yüklemek istemiştim.Mesela facebook hesabımı dondurudm gerci fark etmişmidir bilmem :unsure:

Reaksiyon puanı
2,146
Neden suçluluk duysun ki acındırma kendini bence hayata küsmüş gibi yapıp.

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok ta fifi yaparsamda bu kız ters algılamazmı .

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Dostum bende bi kızdan hoşlanıyorum şuan , onu sevdiğimi biliyor , onun üstüne ben düştüğüm zaman o geri çekiliyor , bende kendimi geri çekiyim bakalım nolucak dedim sonuçta o mesaj çekti , merak ettim nerdesin sen , hiç arayıp sormuyosun falan diye . Kızlar çok ilginç , üzerlerine düşünce kasıyorlar kendilerini , sonra sen geri adım atıyosun onlar yine arayıp soruyor.Aslında konuşmamaya dayanmak çok zor oluyo , çünkü hakikaten ona bakınca çok farklı hissediyorum , sırf onla konuşmuyum diye msn e girmedim , onu görebilceğim bi yere gitmedim.Ama sık kendini.

Yani asıl diyeceğim kızlar biraz süründürmeyi seviyorlar , ama sen teklifini yapıp gidip konuşmuşsun , bence şimdi geri planda kal , onun arayıp sormasını bekle , eğer içinde bişeyler varsa o zaten üzerine düşücektir senin.

Sinan Çetinkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş kalalım = Cevabım hayır ama ne olur ne olmaz ilerde işime yarayabilirsin, seni kullanmak için kancayı takıyorum demektir :)

Sakın ha ilerde fikrini değiştirir diye düşünme hatasına düşme, sana karşı içinde en ufak sevgi belirtisi yok emin ol. Seni beğense zaten afedersin aranızda dağlar kadar engel olsa dinlemez sana koşardı. Kız milletinin aşk olayına bakış şekli erkekler gibi değil bunu sakın unutma :p

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende öyle düşünüyorum öğle yemeklerine gidiyorduk 3-4 kişi . buda geliyordu şimdi gitmeyi düşünmüyorum. gidersemde yüzüne bile bakmam

Sinan Çetinkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok yanlış anladın, düşmanın olarak görme. Benim demek istediğim içinde en ufak bir umut dahi besleme. Başka limanlara yelken aç ;)

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Düşmanım olarak değil. Yani takmıyacaım artık ne kadar konussada. selam verirse selamımı veririm. onun haricide kendim extra hiçbirşey yapmam artık

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Orayı anladım . Artık ne yapayım onda kararsızım

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bence üstteki yorumumu uygulayıp , geri çek kendini , 2 hafta içinde o sana şimdikinden 2 kat daha yakın davranıcak . Geri çek diyosamda o muhabbete girince ne çok yakın ol , nede çok uzak , arasını bul öyle takıl dostum :)

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Müdür yerinde olsam eskisi gibi olurum, bu yoldan bende gittim, 2 kez teklif ettim kıza kabul etmedi, bende takmamaya karar verdim, başka kızlarla ilgilenmeye başladım, aklım hep ondaydı ama yine de kendimi küçük duruma düşürmemeye karar verdim, ve ne oldu sence? Kız bu sefer benden hoşlanmaya başladığını söyledi.. Resmen allak bullak oldum..

Sonuç?.. İstemiyorum artık, geçti gibisinden bi konuşma yaptım şimdi konuşmuyoruz^^ Biraz gurur meselesi benimkisi..

Ama sen tavsiye ettiğim yoldan gidebilrsin, belki benim başıma gelen olay gibi olur da bi ilişkiye başlarsınız..

Ayrıca bunları yaşayarak keşfetmen daha mantıklı ;)

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bencede. Tamam bundan sonraki tavrım öyle olacak. konusursa sorarsa konusurm yoksa . Konusmayacağım.

Sinan Çetinkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostum kadınlar ilgiden çok hoşlanır, insanların ilgisini çekmek için yapmayacakları şey yoktur. Buna karşı taraftan hoşlanıyormuş gibi yapmakta dahil. Kadınların çoğu birçok kişiyle belli bir düzeyde takılır 'arkadaş' olarak. Bu kafese girmiş kurbanlar ne kadar farklı düşünselerde :) kadın öyle düşünmez, düşündürttürür ama düşünmez :D

Sevdiği kişiye asla yukarıdaki gibi davranmaz, şart koşmaz, engel tanımaz. Arkadaş kalalım hayatta demez. Sen çok iyi bir insansın harika birisin ama sorun bende demez ;)

Not: Kadın düşmanı değilim, hayatın bana kazandırdığı acı tecrübeler bunlar. Yaşımız 32 biz bu yollardan geçtik sana abi tavsiyesi :)

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Müdür yerinde olsam eskisi gibi olurum, bu yoldan bende gittim, 2 kez teklif ettim kıza kabul etmedi, bende takmamaya karar verdim, başka kızlarla ilgilenmeye başladım, aklım hep ondaydı ama yine de kendimi küçük duruma düşürmemeye karar verdim, ve ne oldu sence? Kız bu sefer benden hoşlanmaya başladığını söyledi.. Resmen allak bullak oldum..

Sonuç?.. İstemiyorum artık, geti gibisinden bi konuşma yaptım şimdi konuşmuyoruz^^ Biraz gurur meselesi benimkisi..

Ama sen tavsiye ettiğim oldan gidebilrsin, belki benim başıma gelen olay gibi olur da bi ilişkiye başlarsınız..

Ayrıca bunları yaşayarak keşfetmen daha mantıklı ;)

İşte bende bundan korkuyorum ama öyle birsey olacağını sanmıyorum

---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:25 ----------

Dostum kadınlar ilgiden çok hoşlanır, insanların ilgisini çekmek için yapmayacakları şey yoktur. Buna karşı taraftan hoşlanıyormuş gibi yapmakta dahil. Kadınların çoğu birçok kişiyle belli bir düzeyde takılır 'arkadaş' olarak. Bu kafese girmiş kurbanlar ne kadar farklı düşünselerde :) kadın öyle düşünmez, düşündürttürür ama düşünmez :D

Sevdiği kişiye asla yukarıdaki gibi davranmaz, şart koşmaz, engel tanımaz. Arkadaş kalalım hayatta demez. Sen çok iyi bir insansın harika birisin ama sorun bende demez ;)

Not: Kadın düşmanı değilim, hayatın bana kazandırdığı acı tecrübeler bunlar. Yaşımız 32 biz bu yollardan geçtik sana abi tavsiyesi :)

ilgilenmezsem tersimi olacak ki?

Sinan Çetinkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şöyle bir durum var, insanlar elindekinin kıymetini kaybettiklerinde anlarlar. Sen onun elindeyken değerini bilmez ama senin uzaklaştığını hissettiğinde böyle bir hisse kapılabilir. Bu olay hem erkek hemde kız için geçerli. Soru şu, sen yine onun elinde olunca ne olacak ?

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilmiyorum ki. 3 hafta oldu tanısalı bu hafta 4 en azından daha iyi tanımasını sağlayabilirdim. Erkenmi oldu bilmiyorum yani. O sıra içimden öyle geldi yaptım pişman mıyım? Hayır

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
site tam cöpcatan sitesi gibi oldu....

Sinan Çetinkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla ne yaparsan yap, o kızın dünyadaki tek kız olduğunu sakın düşünme. Sadece etrafına bak, hayat kısa... Belirsiz şeylerin peşinde koşarak zamanını harcama.

BardanAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
site tam cöpcatan sitesi gibi oldu....

Forumda oyun , yazılım bölümleri var oraya bakabilirsin. Insanı konular hakkında konusuyoruz burada

---------- Post added at 17:45 ---------- Previous post was at 17:44 ----------

Valla ne yaparsan yap, o kızın dünyadaki tek kız olduğunu sakın düşünme. Sadece etrafına bak, hayat kısa... Belirsiz şeylerin peşinde koşarak zamanını harcama.

Çok teşekkür ederim :) Yarından ihtibaren uygulamaya başlıyorum :))

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Kızın birine onu sevdiğimi söylemiştim ve iyi ne kötü tepki vermişti, birkaç saat o konuyu konuştuktan sonra eskisi gibi konuşmaya başlamıştık. Birgün o bana imada bulunmuştu teklifle ilgili, ben de öyle bişi beklemediğim için boşluğuma geldi istediği olmadı çekti kendini. Ben bayağı konuşmaya çalıştım ama faydası olmadı, en sonunda ben de bıraktım bütüm iletişimimi kestim. Aradan belki de 1.5 yıl geçti bana mesaj yazdı, tanımadığım söyleyip kim olduğunu sordum, adını soyadını öğrenince daha da cevap vermedim...

Geri çekilince de böyle olabiliyor işte:)

Son mesajlar