Kızla tanışma tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

KnUcLeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sen bu türkçeyle gider kıza açılırsan o kız senden teklif aldığı için intihar eder... sende kına yakar gezersin okulda kınalı kınalı

Senin Türkçe'n o kadar düzgün ki anlatamam. Sende kına yakar gezersin cümlesinde "de" ayrı yazılır. :)

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Elini veren kolunu kaptırır hesabı hiiiç bulaşma ..Hayat güzel..Çiçekler böcükler...;) yol yakınken geri dön...

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Hayat onsuz da yaşanır ama onunla bir başka yaşanır be.

Birde bırak falan boşver diyorsunuz ya aynı şey benim için de geçerli.Aşık oldum mu farklı oluyor be unutamıyorsun bırakamıyorsun sabah kalktığında ilk akla gelen o oluyor.İnsana şurdaki şeyler oluyor ki aşık olanlara olmuştur sanırım bana oldu çünkü ve hala da oluyor.

http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/175123-asik-olmadan-once-okuyun.html

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
site tam cöpcatan sitesi gibi oldu....

bu yeni kurulacak sitelere bir tane daha eklense kız erkek ilişkilerini konu alsa. reklam gelirinden köşeyi döner troy abi kanaatimce. forumda bütün mesaisini bu işlere ayıran yeterince eleman ve bazı moderatör arkadaşlar da var.
sabit konular mesela;
aldatmanın nedenleri, hiç aldatıldınız mı, pişmanlıklarınız bizimle paylaşınız
bir kadın sevdiğini anlatır, sevildiğini nasıl anlar, bir erkek sevdiğini nasıl anlatır, seviyorum diye nasıl kandırır
:D :D :D :D

ea-GTR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bak ben geçen sene lise 1 de sınıf tekrarı yaptım şu an sınıfta derslere ağırlık veriyorum , tenefüste çıkmıyorum , ağır abi havasındayım , tek takılıyorum , benimde çok hoşuma giden bi kız var sadece derslerde ona bak ve onun senin sürekli ona baktığını düşünmesini sağla , gerisi kendi kendine gelecek ;)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu sene kimseyle düşünmüyorum mu gelecek sene artık kardeş..:D

origami__1988

Profesör
Reaksiyon puanı
17
sen bu türkçeyle gider kıza açılırsan o kız senden teklif aldığı için intihar eder... sende kına yakar gezersin okulda kınalı kınalı

Senin Türkçe'n o kadar düzgün ki anlatamam. Sende kına yakar gezersin cümlesinde "de" ayrı yazılır. :)

Aynı zamanda cümle büyük harfle başlar ve Türkçe büyük yazılır. Aynaya bakmayı öğrenelim...

Kardeşim benim sana söyleyeceğim şu: Sen tanışır tanışmaz direkt konuya dalmışsın. En büyük hatan bu bence. Kendini kızın yerine koysana bir kere...Bir şey hissetse bile naza çeker kendini, "ben hisediyorum ama onun ki anlık galiba" diyebilir.

Neyse bunlar geçmişte kaldı...Bundan sonra bir şey yapmak istiyorsan şu sözler rehberin olsun. Sadece iki söz sözleyeceğim sana çok uzatmadan.

Erkek, ulαşαmαdığı kαdını lanetler . Kαdın, ulαşαmαdığı erkeğe; αşk der..
[Dostoyevsky]

En önemlisi de kaçan kovalanır...

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
derslerıne bak ya bırak bu kız ıslerını once meslek sahıbı ol kızlar kendılıgınden cıkar ortaya
Size can-ı yürekten katıldığımı belirtmek isterim...
Sıfatın olsun,bak bakalım kim kimin peşinden koşuyor:tongue:
Not:sıfat derken tipten bahsetmedim,avukat,doktor,mühendis vb.den bahsettim.

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

bak ben geçen sene lise 1 de sınıf tekrarı yaptım şu an sınıfta derslere ağırlık veriyorum , tenefüste çıkmıyorum , ağır abi havasındayım , tek takılıyorum , benimde çok hoşuma giden bi kız var sadece derslerde ona bak ve onun senin sürekli ona baktığını düşünmesini sağla , gerisi kendi kendine gelecek ;)
Sizinki platonik aşk.Platonik takılmak insana bir şey kazandırmaz,ancak yarın bir gün kızı başkasıyla görürsen çok dert yanarsın niye çıkma teklif etmedim diye...
En güzel aşk futbol aşkı...Bunu bilir bunu söylerim.
Aşksa o da aşk,değil mi yani :)

hebelup

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D
afedersiniz ilk görüşte aşka inanır mısın yoko tekrar gidip gelieyim..:p