Kızla tanışma tavsiyesi

BardanAdam

Asistan
Arkadaşlar Merhaba

Sınıfta bir kız var . 2. gün olmasına rahmen boş değilim yani :mrgreen: Fakat ilk önce tanışmak istiyorum. Benim aklımda tanışma fikirleri var fakat sizinkileride duymak isterim :blush::clover:

tanışmak işin kolay kısmı:) zamanla tanışırsın merak etme:)

ben korkuyorum yarında bir konu açıp kıza aşık oldum demendir:D:p

hellmarch

Profesör
Yazda kendin için yaz ;)

THR

Profesör
Sanırım okul dönemi başladığından olsa gerek forumda bu tür konular gittikçe çoğalıyor.:)

yaseta

Profesör
derslerıne bak ya bırak bu kız ıslerını once meslek sahıbı ol kızlar kendılıgınden cıkar ortaya

BardanAdam

Asistan
arkadaşlar asıl amaçım espiri sohbet olsun. Kendimde iyi kötü hallederim 2 defa baktım konuya :D Sadece birşeyler paylaşmak sohbet amaçlı actım @Fiberadam

ayazefe

Asistan
sen bu türkçeyle gider kıza açılırsan o kız senden teklif aldığı için intihar eder... sende kına yakar gezersin okulda kınalı kınalı

BardanAdam

Asistan
Arkadaşlar. Dün sınıfca aksam dısarı cıktık . Bende o sırada söyleyim dedim arkadaşlar biliyordu. Ortam ayarladılar. Bende kenera cekip söyledim. Bilmeni istedim dedim. Oda ben öyle hiç düşünmemiştim dedi. Bu sene kimseyle düşünmüyorum dedi ( hazırlıktayız liseli değil yani ) Bende kişisel olup olmadığını sordum tekrar aynı seyi söyledi. Arkadaşlığımıza önem veriyorum öyle koruyalım dedi. Sizce budnan sorna ne yapayım. Sınıfların değişmesine 3-4 hafta kadar var . Aynı sınıfa düşme şansım 1% hatta daha az