Jailbreak Yapmalımıyım

Yapayım mı, yapmayayım mı?

• Yapayım

Kullanılan: 3 50.0%
  • Yapmayayım

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Öncelikle herkese merhaba 2-3 ay önce iPhone 5s cihazı aldım ve garantisinin dolmasına bayağı var cihaza jailbreak yapmak istiyorum ama garanti dışı kalır diye korkuyorum. Sizce garantinin dolmasını bekleyip mi jailbreak yapsam yoksa hemen yapayımmı?

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Garanti konusunda sıkıntı olmaz Jailbreak zaten kolayca kaldırılabilen bir şey, restore attın mı tamamdır :) yani yapman gereken tek şey garantiye gönderirken cihazda JB olmaması.

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
O zaman yapıyorum

bthndmrc

Asistan
Reaksiyon puanı
111
telefonun mevcut halinden sıkıldıysan ve yenilik istiyorsan arayüz vs gibi şeylerde (tweak deniyor) eğlenceli ve değişiklik oluyor. Bende iphone 5 e yüklemiştim. Eğlenceli oluyor ama bi yerden sonra sıkmaya başlıyor.

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Daha telefonu kullanmamışsın bile JB falan yapma, önce bi kullan neyin nerede olduğunu, nasıl işlediğini gör ondan sonra hala istiyorsan yap, ama önümüzdeki hafta iOS 10 güncellemesi yayınlandığında update yaparsan istesen de JB yapamazsın.

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Bana kalırsa Jailbreak gereksiz bir uygulama.Çoğu kişi seviyor ama bi ben sevemedim buna.Bence nolur nolmaz hiç başını derte sokma.Olacağı olur bozulur telefonun.