iOS Kategorisi İçin Moderatör Oylaması

iOS Kategorisinin Moderatörü Kim Olsun?

• serkanbb06

Kullanılan: 83 84.7%
  • omerfbabatutmaz

Kullanılan: 15 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    98
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Birçok kişi "CV'ye göre verdim." diyor fakat serkanbb06 2008 yılında abone olmuş (5yıl önce) ve yaklaşık 1800 yazısı var. Ben geleli 8 ay oldu ve 660 yazım var.
Matematiksel olarak hesaplarsak;

1800/5=360 yazı (yıl başına) - (serkanbb06)
660/8=82.5 (ay başına) 82.5*12=990. - (ben)

Aynı düzende gidersem yıl başına yaklaşık 1000 yazı yazıyorum. Fark bariz bir şekilde ortada.

*yalnızca farkı göstermek amaçlı.

mesaj sayısına göre yorum yapmak yanlış olur :) illaki faydalı mesajların olmuştur ama bakılması gereken kaç mesajın üyelere faydalı olduğu veya açtığı konulara bakmak gerekir :)

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
mesaj sayısına göre yorum yapmak yanlış olur :) illaki faydalı mesajların olmuştur ama bakılması gereken kaç mesajın üyelere faydalı olduğu veya açtığı konulara bakmak gerekir :)
Hiçbir zaman mesaj kasma gibi bir durum söz konusu değildi.

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu dediğin milattan önceydi :D
O yüzdenmi hali hazırda s4 leri diğer ülkelere nazaran dandik işlemciyle Türkiye piyasasına sürüp milleti reklamlarla iştahlandırıp , Aaaa bu donanımla bu sistem hayatta kasmaz, donmaz, süper çalışır bu sefer oldu mantığıyla alanlar, şuanda snapdragonlu s4 leri görünce ya keşke onu alsaydım diyorlar :D kendizi kandırmayın. Her iki işletim sistemini kullanıyorum. Android eziyetken , ios keyif oluyor. Uygulamaları birgün adam gibi çalıştıran , iyi çalışan , menüleri gezerken keyif alacağımız bir andoid sistem çıkarsa, emin ol onada geçeriz. ;)

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
O yüzdenmi hali hazırda s4 leri diğer ülkelere nazaran dandik işlemciyle Türkiye piyasasına sürüp milleti reklamlarla iştahlandırıp , Aaaa bu donanımla bu sistem hayatta kasmaz, donmaz, süper çalışır bu sefer oldu mantığıyla alanlar, şuanda snapdragonlu s4 leri görünce ya keşke onu alsaydım diyorlar :D kendizi kandırmayın. Her iki işletim sistemini kullanıyorum. Android eziyetken , ios keyif oluyor. Uygulamaları birgün adam gibi çalıştıran , iyi çalışan , menüleri gezerken keyif alacağımız bir andoid sistem çıkarsa, emin ol onada geçeriz. ;)
İos keyif amma parasına 2 android alınır.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
kime oy verdiğimizi ifşa etme gibi bir seçeneğimiz varmı ? :D

hımm 11 yaşında ve 6 yıldır ios kullanıyor ? düşündürücü! daha öncede kullanmış vahim ... :=)

6 yadır yazmış. yani 6 aydır diyor harflerin yeri karışmış :D

Önce Türkçe derslerine çalışsın sonra modluk:)

CV lere göre serkanbb06 moderatör diyebiliriz.Hayırlısı olsun. :)

İOS gibi bir platforma ilgisizlik garip olmuş.

bilsem aday olurdum :D

Ben bu iki adayı da tanımıyorum Nolacak şimdi. :)

Salla birine gitsin.:p

Serkan'a ver.

İki Din Kardeşimide tanımadığım için biraz CV'sine göre verdim :)

önden koltuklar çoktan satılmış bile :) arkada bile yer yok ayakta kenardan izleyelim

Buranın işi benim açımdan bitmiştir.. :)

Oyumuzu mantıklı bir şekilde verdik.. :)
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun..

Bu konuda cv ler sonuca direk etki etti gibi. İos pek umrumda değil(en azından şimdilik) ama oyumuzu verelim dedik. :)

Burası zaten belli olmuş gibi :)

iOS daha yeni yeni 6 yıllık oldu dersek çok yanlış olmaz sanırım. Şimdi 5-6 yaşındaki çocukların eline veriyorlar telefonları ama o zaman 3000 TL'lik bir iPhone'u, iPad'i kimse vermezdi sanırım :)

ömer faruk 11 yaşında mod'luk için müracaat etmeye cesaret ettiğine göre valla on yıl sonra admin olabilir.
dikkatli yazın, başınıza dert almayın sora ha!
unutmayabilir çünkü! :D

bu arada, serkan'ın zaten kazandığını yazmışlardı, ben de ömer'e verdim oyumu, ama derslerini ihmal ederse geri alırım, ona göre! :D

Ah babamız bize bir ios almadı üniversiteyi bitir öyle dedi :))

2 adayıda tanımıyorum :D

bu arada ios öldü diyodukta inanmıyolardı :D bi burdaki adaylara bakın birde android tekilere :)

serkanbb06 oyum sana

Bunu burayla bağdaştırdın ya helal sana. Bu forum androidci olabilir. Fakat azımsanmayacak kadar ios kullanıcısı var. Hemde android kullanıcıları gibi birgün gelipde ios kullanınca , oh be kurtuldum o eziyetten diyende 1000 de 1. Yani bu tamamen fukara tesellisi :)

yok yav. millet ios'tan androide geçiyor artık. :) İOS 7 'ye android çakması lafını öyle çok kullandılar ki :)

bu dediğin milattan önceydi :D

Oğlumdan Küçük olana oyum.
Hayırlısı Olsun.:)

Serkan kesin ise bende o halde adaşıma vereyim.. (ömer-i faruk)

Hocam çocuğunuz ikisinden de büyük olmasın :D

Yorumlarıma bakarsan imla kuralları ve büyük-küçük harfleri doğru yazmaya özen gösteriyorum. Aceleyle yazdığımdan olsa gerek. Aşağılamak yerine daha güzel bir şekilde anlatabilirdin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sağolasın. Pek umudum yoktu ama şansımı deneyeyim dedim. Dersleri ihmal etmek falan yok. Hem bilgi alacağım hem de bilgilerimi paylaşacağım.

Düşünmen yeter. :)

Her ne kadar kazanamayacağım kesinleşse de, oyunu bana kullanan veya kullanmayan herkese teşekkürler. Moderatör olmayabilirim ama, katkıda bulunmaya devam edeceğim...

Birçok kişi "CV'ye göre verdim." diyor fakat serkanbb06 2008 yılında abone olmuş (5yıl önce) ve yaklaşık 1800 yazısı var. Ben geleli 8 ay oldu ve 660 yazım var.
Matematiksel olarak hesaplarsak;

1800/5=360 yazı (yıl başına) - (serkanbb06)
660/8=82.5 (ay başına) 82.5*12=990. - (ben)

Aynı düzende gidersem yıl başına yaklaşık 1000 yazı yazıyorum. Fark bariz bir şekilde ortada.

*yalnızca farkı göstermek amaçlı.

Şaka yaptım adamım sen aşağılamak görmemişsin. Neden yaşça büyüklere oy verdiğimi bir kez daha gösterdiğin için saolasın iyi forumlar.

Sanada :) Ne demişler atalarımız, "Akıl yaşta değil baştadır." :D

Hiçbir zaman mesaj kasma gibi bir durum söz konusu değildi.

İos keyif amma parasına 2 android alınır.

Arkadaşlar teşekkürler ilginiz ve oylarınız için. Yoğun bir sınav temposunun ardından Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldum bir çok organizasyonun planlayıcısı olduğumdan ve sınav arefesinde bu mod konusundan haberim vardı fakat bu anket konusundan haberdar değildim ta ki etiketlenene kadar :)
SDN'den bir dönüş yapılmadığı mesaj vs gelmediği için hani diyordum yapmazlar beni ki hala yapmışlarda diyemem :)
An itibariyle foruma konum dahilinde faydalı olmak adına tapatalk'ı da satın alıyorum :) Teşekkürler :)

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
mezun olmuşssun bundan sonraki hayatında Allah kolaylık versin.... modluğunda hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...