Moderatör olmak ister misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uber

Profesör
19 Ocak 2016
1,858
798
293
mobil dünya dediği gibi günde 10-15 konu açılıyor sürekli yeni üyeler vs baya kalabalık oluyor bölüm

Bloother

Rektör
29 Ekim 2013
10,949
2,327
293
36
Özellikle bizim bölüm yoğun :D gelecek arkadaşlara mobil dünya kategorisinde başvuru yapmayı tavsiye ediyorum :)
Mobili severim aslında, yardımcı olabilirim. Ben direkt S Mod'luk istedim ama önüme, başarıya giden merdiven koydular. :p Basamak basamak çıkıyomuşuz. Ben normalde merdivenleri de ikişer ikişer çıkarım. :p

Uber

Profesör
19 Ocak 2016
1,858
798
293
Moderatör yazısının rengi keşke kırmızı olsa ben kırmızıyı çok severim telefon kabından ps4 skin'e kadar kırmızı renk ama mod yazısı yeşil :(, kırmızı güzeldir safkan spor arabalarından kalan takıntı Ferrari kırmızısı :D

Uber

Profesör
19 Ocak 2016
1,858
798
293
Kırmızı güzel olduğu için Admin rengi :D

güzel rengi kendilerine almışlar @pesimist artık 23 nisandan ben geçerim yerine 1 gün de olsa kırmızı renk olur.

Mobilden istedik bakalım mod olacak mıyız?

hayırlısı olsun inşallah istediğiniz olur, ama profil fotoğrafından dolayı direkt sen iphone seviyorsun adam seçiyorsun derler demedi deme :D pp cortanaya benziyor diye bana demişti bir arkadaş :D

Honor_Khomore

Doçent
23 Eylül 2015
595
125
43
Ben de başvuru yaptım denilebilir. Moderatör seçilecek arkadaşları şimdiden tebrik eder, modluk hayatlarında başarılar dilerim :).

SmokeXD

Dekan
4 Eylül 2014
9,819
1,877
293
güzel rengi kendilerine almışlar @pesimist artık 23 nisandan ben geçerim yerine 1 gün de olsa kırmızı renk olur.

hayırlısı olsun inşallah istediğiniz olur, ama profil fotoğrafından dolayı direkt sen iphone seviyorsun adam seçiyorsun derler demedi deme :D pp cortanaya benziyor diye bana demişti bir arkadaş :D

Note 7 ile iPhone 7 arasında kalmış insanım. :D

Neova

Asistan
2 Ağustos 2016
231
16
18
33
İyi bir bakış açısı.Fakat ben konulara saldırmıyorum,insanlara rehberlik yapıyorum.

sifirbakiye

Profesör
16 Şubat 2016
1,665
437
263
Arkadaşlar anladığım kadarı ile başvuru yapan arkadaşlar yetkililer tarafından izleniyor, kanaat sahibi olduklarında geri dönüş yapacaklar. Başvuru yapan arkadaşların sabırlı olması gerekiyor. Bu iyiliğimi de unutmayın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...