HTC 10 almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar HTC 10 almak istiyorum.Türkiye de teknoservice ve kvk garantisi yapıyormuş.sizce bunlara güvenip almalımıyım.Teknosa yı aradım isterseniz direkt HTC ye gönderebilirsiniz veya teknosa mağazasına bırakabilirsiniz telefonu dedi.Ne önerirsiniz?

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar HTC 10 almak istiyorum.Türkiye de teknoservice ve kvk garantisi yapıyormuş.sizce bunlara güvenip almalımıyım.Teknosa yı aradım isterseniz direkt HTC ye gönderebilirsiniz veya teknosa mağazasına bırakabilirsiniz telefonu dedi.Ne önerirsiniz?
Sıkıntı olmaz dostum. Alabilirsin.

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Cihaz kaliteli servisle fazla işli dışlı biriysen gönlün rahat olsun. Ben zamanında Htc One S modelini kullanmıştım. Ancak ne yalan söyleyeyim izlenimlerim olumlu değildi. Bazı modelleri çok satılmayınca htc o telefpnu çıkarmamış gibi davranabiliyor. Ama bu sıkıntı amiral gemilerinde yaşanmaz herhalde diye düşünüyorum. Karar sizin.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798

Sürekli aynı konuyu açtığınızdan dolayı konu kilitlenmiştir.

ilgili konular.
Müşteri memnuniyeti
HTC Garantisi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...