Herkes SDN Forum'a üye olma anısını anlatsın!

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Anladığım kadarıyla çoğumuz Technopat'tan ya ban yiyip gelmişiz ya da kurallardan vb. otürü bırakıp gelmişiz. :)

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
aklımda pc ile sorularım vardı rom filan derken aktı gitti

Marsy

Asistan
Reaksiyon puanı
174
anneye pc aldırma diye yazdım burası çıkmıştı bende kayıt oldum falan işte yani çokta bir isteğim olmadan rastgele can sıkıntısı

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Canım sıkılmıştı bir gün. Sonra aklıma illegal ve kötü bir fikir geldi. Bu foruma girip sonra, SDN yönetimine yağcılık yaptım. Böylece güvenimi kazandılar. Tabii ki bende güvenirseniz kötü olur dedim ama inanmadılar. Bir günde aklımda suikast, komplo ve darbe planları yaptım. Sonra ne oldu?
Bunların hepsini boşuna okudunuz. Justinianrollendin. ?
Gerçekte sadece bilgisayar parçaları ile ilgili araştırma yaptım ve bu siteyi gördüm ve de bırakamadım.

Kaan_M

Doçent
Reaksiyon puanı
1,891
Bir foruma kayıt olmayı düşünmüştüm bilgisayar için (Kendisi Te*****p**) (tabi öncesinde tüm kurallara baktım), Kayıt aşamasına geçtim her şeyi yaptım ama bir hesabımın olduğunu gördüm. Ben de 'Çoklu hesap' kuralını ihlal etmemek için o hesaba girmeyi denedim. Şifre değiştirdim falan en son girdim bi baktım... Üye olduğumu bilmediğim forumdan 'Çoklu hesap' gerekçesi ile süresiz ban yemişim. Ulaşmaya çalıştım sağ olsunlar ilgili arkadaşlardan olumsuz bir yanıt bile alamadım. Hesabımın olmadığını sandığım ve fazladan hesap açmadığım forumdan 'çoklu hesap' gerekçesiyle banlandım. Buraya katılmamdaki en büyük etken de o forumdur, teşekkürlerimi iletiyorum ? .

Düzenleme: Üstteki mesajla 'Asistan' rütbesine ulaştım. Tekrar teşekkürler nasıl banlandığımı bilmediğim forum. ? ? ?

Son düzenleme:

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
İsmini vermek istemediğim bir forumun yöneticisi tarafından, haksızlığa uğradım ve sinir olup orayı bıraktım.
Kendimi anlatabileceğim, düşüncelerimi rahatlıkla yazabileceğimi düşündüğüm SD Forum'una kayıt oldum.
İsmimin son iki harfi içinde bulunduğumuz forumun adından geliyor.
Herkese iyi forumlar diliyorum.

Yüksek RPM

Asistan
Reaksiyon puanı
579
Düzelttim. Bunun adına da "inisiyatif" koymuşlar ?
Bazı durumlarda üyelere hak verip moderatörleri uyardıkları oluyor, hatta dün böyle bir şey oldu.

Ama fantastik ceza süreleri de oldu, bir arkadaş önce 1 yıl ban yedi, sonra 5 yıl yaptılar, ardından 2 yıl yaptılar, ardından 3 yıl olarak tekrar yükselttiler.

MESs¹¹

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Technopat'tan 3 gün ban yemiştim. Bugün 2. gün. Bitene kadar başka forumlar keşfediyorum. Oranın aktifliği cidden çok fazla. Etkileşim iyi. Hiç kimse kusura bakmasın. Evet biraz katılar kurallar konusunda ama iyi. He birde şaka kaldırmıyorlar maalesef. 2. elden 1 ay ban yedim. Banlıyken üstüne bir daha ban yiyen sayılı kişilerdenim sanırım.

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Her yerde PC bakıyordum ve bulduğum PC lerle ilgili merak ettiğim şeyler vardı meraktan çatlayacaktım o yüzden en uygun PC yi almak için hesap açtım.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
@Yuksek RPM, konu linkini özelden atar mısın? Ben de rapordan "boş yapma" yazdığım için önce 1 yıl, sonra da sınırsız yedim. Küfür olmadığı, multi açmadığım halde. Zaten Ağustos ayından beri fark ettim bu durumu. Belki de en çok Technopat ceza, şikâyet konusu okuyan üyelerdenim. Konuların hangi bahanelerle kilitlendiğini, yönetim ekibini, sudan sebeplerle banlara kadar biliyorum, tecrübe ettim.

Çoluk çocuğu doldurmuşlar mod. diye. Kdr midir nedir, kendi egosunu tatmin eden ergen. Buraya 20 satır yazı yazardım, arşivde hepsi kayıtlı zaten.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,604
Evdeydim sıkılmıştım korsan kullanmayı bırakma kararı almıştım bende bedava oyunlara sardım sonra o oyunlarda bitti

Aradım aradım bulamadım yeni ve güzel bi oyun sonra burayı gördüm dedim bari bende sorumu sorayım

Cevap alır çıkarım ya diye girdim şuan 3 bine yakın mesajım var :)

TSKWebTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1923 Türk ile başlayan forum takipçiliğim bugün itibariyle SDN'ye dönüşüyor diyebilirim. Kendi projelerimden zaman kaldıkça buradaki birçok veriyi takip ediyor olacağımdan eminim.

mami2388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
normalde yazmayı sevmem ama sıfır aldığım iphone 11 cihazı ayıplı çıktı onu ifşa etmek için geldim:]