Herkes SDN Forum'a üye olma anısını anlatsın!

Bu konuyu okuyanlar

Özel başlık
Belgaz
S9+'dan bir Apple modeline geçecektim. Diğer forumda "."'dan sonra boşluk bırakmadım diye ban yediğim zaman çok sinirlenmiştim. SDN Forumun tasarımı çok hoş gelmişti gözüme ve konu açınca 10 dakika içinde 15 20 cevap gelince tamam aktif ve kullanışlı bir forum deyip burada kaldım , kalış o kalış :smile:

İ9 10980xe

Profesör
Cezalı
Özel başlık
BELLA CİAO
hmm yıllar önce buraya mesaj yazmıştım ve technopat linki bırakmıştım.
2024 kadar ban yedim o yüzden geldim

AhmetRyzen

Profesör
T*chnopat'ta gereksiz mesajdan 1 yıl. DA Forum'da trollükten 5 yıl + Multi hesabımla birlikte sınırsız. Reddit'te kullanıcı adımdan dolayı sınırsız, Spyhackerz'da hacker olmadığım için de ban yedim. Son olarak DH Forum'un arayüzünü anlamadığım için buraya geldim.

İhriz

Asistan
Özel başlık
God Doesn't Play Dic
Hiç unutmam yine bir gün bu civarlardaydım. Bir merak bastı beni içeride bir hengame filan. Bastım kapıya bir tekme sonra daldım içeriye. Pek bir anısı yok aslında. Çoğu kişi malum forumdan buraya gelmiş.

UnFrGvnG

Doçent
Cezalı
Ben pc alicaktim öyle başladı konular, ilk girdiğim site buydu hiç başkasına girmemistim ve gayetde memnunum hocalarim ile birlikte.

SuperX

Öğrenci
yasima ugun bi yer sanki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

burayı googledan bi konuyu ararken buldum hremen kaydoldum

Pcbilgilisi

Doçent
Cezalı
Özel başlık
GNU/Linux
T*chnopat S*sy*l den ban yemiştim ve dalga geçen yanlış bilgi veren insanlardan bıkmıştım sdn ye geçtim kapansın T*chn*pat S*syal

Ben internette takılıyordum forumları çok seviyordum. Sonra SDN'yi YouTube'da izliyordum,fakat forumlarının olduğunu bilmiyordum 1 yıl misafir olarak forumdaydım hesap kurmak hiç aklıma gelmedi 1 Ocak 2021 tarihinde hesabımı kurdum
technopatdan delirdim yazım yanlışı yaptım konu açınca kontrol ediyolar ben beklemem
yeni hesap açtım fazla hesap banı manı derken buraya geçtim
iyikide geçmişim hergün en az 1 kez girerim bu foruma

Ama bende SDN'nin forumu olduğunu bilmiyordum

SDN Son Haberler

Son mesajlar