Herkes SDN Forum'a üye olma anısını anlatsın!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7,999
S9+'dan bir Apple modeline geçecektim. Diğer forumda "."'dan sonra boşluk bırakmadım diye ban yediğim zaman çok sinirlenmiştim. SDN Forumun tasarımı çok hoş gelmişti gözüme ve konu açınca 10 dakika içinde 15 20 cevap gelince tamam aktif ve kullanışlı bir forum deyip burada kaldım , kalış o kalış :smile:

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
teçnobat 'tan yazım hataları yüzünden banlandım donanım arşivine gittim ama beğenmedim bende buraya geldim burada bayadır varım xd

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
hmm yıllar önce buraya mesaj yazmıştım ve technopat linki bırakmıştım.
2024 kadar ban yedim o yüzden geldim

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
T*chnopat'ta gereksiz mesajdan 1 yıl. DA Forum'da trollükten 5 yıl + Multi hesabımla birlikte sınırsız. Reddit'te kullanıcı adımdan dolayı sınırsız, Spyhackerz'da hacker olmadığım için de ban yedim. Son olarak DH Forum'un arayüzünü anlamadığım için buraya geldim.

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
Hiç unutmam yine bir gün bu civarlardaydım. Bir merak bastı beni içeride bir hengame filan. Bastım kapıya bir tekme sonra daldım içeriye. Pek bir anısı yok aslında. Çoğu kişi malum forumdan buraya gelmiş.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Ben pc alicaktim öyle başladı konular, ilk girdiğim site buydu hiç başkasına girmemistim ve gayetde memnunum hocalarim ile birlikte.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

SuperX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
78
yasima ugun bi yer sanki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

burayı googledan bi konuyu ararken buldum hremen kaydoldum

CoderF Sapiens

Asistan
Reaksiyon puanı
116
T*chnopat'ta gereksiz mesajdan 1 yıl. DA Forum'da trollükten 5 yıl + Multi hesabımla birlikte sınırsız. Reddit'te kullanıcı adımdan dolayı sınırsız, Spyhackerz'da hacker olmadığım için de ban yedim. Son olarak DH Forum'un arayüzünü anlamadığım için buraya geldim.
aga aynısı ama ben sadece tecnopattan yedim

ucankedi

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Ben internette takılıyordum forumları çok seviyordum. Sonra SDN'yi YouTube'da izliyordum,fakat forumlarının olduğunu bilmiyordum 1 yıl misafir olarak forumdaydım hesap kurmak hiç aklıma gelmedi 1 Ocak 2021 tarihinde hesabımı kurdum
technopatdan delirdim yazım yanlışı yaptım konu açınca kontrol ediyolar ben beklemem
yeni hesap açtım fazla hesap banı manı derken buraya geçtim
iyikide geçmişim hergün en az 1 kez girerim bu foruma

Ama bende SDN'nin forumu olduğunu bilmiyordum

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
2 tane seçenek var 1.si bi laptop'un ekran kartı sürücüsünü yapamıyordum ya bu, ya da o laptop'u satmak istersem ne kadara gideceği ile alakalıydı.

The Fisher

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Technopat'ten uyarı alınca burada oluyorum.

İlk burada başladım sonra Technopat'e.

Orada bin küsür mesajım var.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Ben PC’ye ne zaman bir sorun olsa Google’ a yazıp her zaman en üstte illa bir forum olurdu ve forumdaki mesajları okumak bana çok keyif verirdi. Bende bir gün bir forum sitesi olarak Nanopat denen bir internet sitesi gördüm ancak kaydolma yerinde Multi-Hesap hatası verdi. Hayatımda sadece ziyaretçi olarak girdiğim Nanopat denen site bana güyâ multi hesap banlaması vermiş. Sonra en popüler forumlara bakarken Hakkı Alkan’ı seven ve SDN takipçisi olan biri olarak SDN Forum’a katılma kararı aldım ve ne zaman işim düşse veya canım sıkılarsa foruma giriyorum neredeyse her sorunumu çözdüler arkadaşlar sağolsun. Önemli bir işim düşmediğinde o Patapat denen siteden uzak durmaya çalışıyorum. Buranın teması, havası, popülaritesi ve insanları güzel.