Herkes SDN Forum'a üye olma anısını anlatsın!

Bu konuyu okuyanlar

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
Laptop alacaktım ama öneri falan lazımdı pek bilmiyordum sonrasinda ben de tavsiye almak için üye oldum.başta laptopu aldiktan sonra uğramam diye düşünüyordum ama öyle olmadı

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
@GNU or NOT Kişisel bloguma burayı dün önermişti önceden technopat takılırdım sadece ama burası bence daha iyi ve bilgili ve saygılı insanlar ayrıca moderatorler daha anlayışlı.
Hoş geldin! Buradaki moderatörler çocuk değil, kolay kolay ego tatmin etmez. Tabi bilgili üye sayısı az ve aktiflik düşük. Technopat'a bu hafta baktığımda açılan konuda çatır çatır cevaplar gelmişti. Mavi ekran hatasını çözebilen birisi olsa sorun kalmaz.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Bilgisayarımda Donanımsal bir sorun için Son Çare olarak girmiştim hala severek kullanıyorum.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
@GNU or NOT Kişisel bloguma burayı dün önermişti önceden technopat takılırdım sadece ama burası bence daha iyi ve bilgili ve saygılı insanlar ayrıca moderatorler daha anlayışlı.
Hoş geldiniz,bilgili bazı insanlarımızın olduğu doğrudur,moderetörlerimizin gayet iyi insanlar olduklarını düşünüyorum,bu aralar forumda GNU/Linux konularındaki artış ve çoğu kişinin yaptığı rehber konuları zaten forumun durumunu gösteriyor,bu rehber konularını bize kattığını fark ettiğim için @Umut Çelik,@Sibraius, @wpa_supplicant , @46imt , @Rchive ,@GNU or NOT ve diğer rehberler vb. içerikler hazırlayan üyelerimize teşekkür ederim.

Son düzenleme:

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bir haber kanalının teknolojiyle ilgili haberleri hep SDN üzerinden yapılıyordu. Her tıkladığımda bu siteye yönlendirildiğim için dedim bari üye olayım da hep orda takılayım. O gün bugündür takılıyoruz işte :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Technoçöp'ten banlandıktan sonra burayı keşfettim. 1 ay içinde açılan eski konulara, siyaset yasaklarına, moderatörlere falan baktım. Sonra XenForo'yu kullandığı ve kuralların hemen hemen aynı olduğunu kabullenip üye oldum. İlk geldiğimde raporlarım çatır çatır cevaplanıyordu, özel mesaj olması da cezbetti :D Sonrasında konuların telefon ağırlıklı, boş ve troll konuların fazla olduğunu anladım. İlk geldiğimde bu kadar fazla değildi, ne hikmetse Aralık ayında uçuşa geçti. Bir tanesi hariç yönetim ekibi çok iyi, yöneticiye özelden derdini anlatman da çok iyi. T ve DA forumunda yöneticiye bu kadar kolay ulaşabiliyor muyuz acaba? Çin zulmünu destekleyen ve üyelerine kullandığı çocuksu üslubu olan birisinin forumundan iyi ki ayrılmışım. Ne değişti peki? Orada kaliteli konular, bilgili ve tecrübeli üyeler var. Mavi, siyah ekran sorunlarını çözecek üyeler var en azından. Oradan 3 üye buraya geçse forum şahlanır :p
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Rizelimapper53, DA neden kanser?
O bir tanesi benim muhtemelen :D

Laptop alacağım zaman tavsiye için konu açmak amacıyla üye oldum. Sonra ortamı beğendim. 1000 mesaj civarına gelince de moderatörlük teklifi aldım. Sonra devamı geldi zaten.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,247
Ben internette takılıyordum forumları çok seviyordum. Sonra SDN'yi YouTube'da izliyordum,fakat forumlarının olduğunu bilmiyordum 1 yıl misafir olarak forumdaydım hesap kurmak hiç aklıma gelmedi 1 Ocak 2021 tarihinde hesabımı kurdum
Ergenlikteydim...

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Konuyu buldum.
Bu konudan bahsediyor arkadaş herhalde.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Önceden araştırma yaparken çok kez gezindiğim bir forumdu. Sonra bir bilgisayar hakkında soru sormak için 23 Nisan 2020'de üye oldum. Sorum için sdn forumu seçmemdeki neden ise daha samimi bir forum olması idi. Haziran ayı gibi forumu aktif kullanmaya başladım.

NuLdERGAMER

Müdavim
Reaksiyon puanı
637

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Hiç hatırlamıyorum :D

Reaksiyon puanı
1,056
Ben ise yeni telefon almıştım acaba nasıl telefon diye konu açmıştım ondan sonra devam etti böyle

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,734
Uzun zaman önceydi. Bütün sitelere üye olmak gibi bir hedefim vardı. Bir mail açtım ve internetteki bütün forum, alışveriş, vs sitelerinin hepsine teker teker üye oldum ve o mailim ve şifremle anında girebilir oldum :D Herhangi bir sitede üyelik gerektiği zaman üye ol yerine kesin üye olmuşumdur deyip giriş yapmam yeterliydi :D
Tabi sonraları bu forumda kaldım sadece

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Pc(Bilgisayar) toplamak için internette gezniyordum.Mahalle bilgisayarcısına gitsem kazık yiye yiye kazıklı voyvodaya dönecektim.Forumları gezmeye başladım.Hepsini gezdim lakin sorduğum soruların daha cevap gelmemiş olduğunu görünce aramaya devam ediyordum.Sıra bura da ,Shiftdelete de idi.Girdim konu açtım ,Ardından (murataltuğ abi lütfen beni banlama)yazım kurallarına uymadım diye konularımı kapattı.Ama sonra öğrendim kuralları hala yanlışım olsa da...

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
T*******'da 1 yıl ban aldım ve D***** A********'nden 5 yıl ban aldım. Burası daha güzel.

Reaksiyon puanı
181
Technopat forumdan uyarı alıp sıkılmaya başladığım anda sdn foruma geçtim bura daha özel hissettiriyor

Gizemli Kral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Kendimi teknoloji alanında geliştirmek için katıldım.

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
853
Ben internette takılıyordum forumları çok seviyordum. Sonra SDN'yi YouTube'da izliyordum,fakat forumlarının olduğunu bilmiyordum 1 yıl misafir olarak forumdaydım hesap kurmak hiç aklıma gelmedi 1 Ocak 2021 tarihinde hesabımı kurdum
bende virtual boxta virüs denemeleri yapacaktım ama bilgisayaraıma bulaşmaması için almam gereken önlemler vardı internetten araştırdım sonra internetten araşştırdığım beni ikna edemedi sonra forum sitesi arayışına düştüm işte burayı buldum buraya kayıt oldum virtual boxta virüs denemesi diye konu açtım sonra işte almam gereken önlemleri aldım öyle öyle kayıt olmuş olduk şimdi arada bir girip göz atıyom ama kayıt olduğuma pişman değilim

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Dizüstü bilgisayarımda oluşan bir sorun nedeniyle bu foruma üye oldum. (Konuyu açmadım. :D )