Herkes SDN Forum'a üye olma anısını anlatsın!

Bu konuyu okuyanlar

OBirGamer

Asistan
Özel başlık
İsmim İrfan Efeh
bneeeeee... hmm... evt bi ara mavi beyaz foruma (ban yememek için öyle yazdım) girdim orda bi konu vardı ismini unuttum ona girdim sdn diye bi forum var ana menüsü tecnopata benziyo dedi biri bende bu foruma girdim sdn yazıp veeeee foruma bayıldım yaw 5-6 gün ziyaretçi olarak okudum ve sonra dedim bi hesap açim ve açtım (tam 29 ekimde)

differentturk

Profesör
Özel başlık
Bal yiyin
Canımın sıkılması üzerine internette forumları araştırdım. İlk önce do**nım ***er forum a katıldım. Sonra orada mesaj yazmanın ve düzgün konu bulmanın çok zor olduğunu anladım. Yeni bir oyun çıkıyor. Ona özel konu açıyorlar ve bütün yıl bütün sohbet ordan oluyordu. Daha düzgün forum aradım. Shiftdeleteyi zaten biliyordum ama forum olduğunu bilmiyordum. Forum olduğunu görünce kayıt yaptım. 3 - 4 hafta oldu sanırım.

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
Re-Reconqista!
Ben internette takılıyordum forumları çok seviyordum. Sonra SDN'yi YouTube'da izliyordum,fakat forumlarının olduğunu bilmiyordum 1 yıl misafir olarak forumdaydım hesap kurmak hiç aklıma gelmedi 1 Ocak 2021 tarihinde hesabımı kurdum
İlk olarak t*chnopat ve d*nanım A***vi denen iki forumda kanser oldum. Daha sonra ise ilacını burada buldum

Rchive

Profesör
Cezalı
Technoçöp'ten banlandıktan sonra burayı keşfettim. 1 ay içinde açılan eski konulara, siyaset yasaklarına, moderatörlere falan baktım. Sonra XenForo'yu kullandığı ve kuralların hemen hemen aynı olduğunu kabullenip üye oldum. İlk geldiğimde raporlarım çatır çatır cevaplanıyordu, özel mesaj olması da cezbetti :D Sonrasında konuların telefon ağırlıklı, boş ve troll konuların fazla olduğunu anladım. İlk geldiğimde bu kadar fazla değildi, ne hikmetse Aralık ayında uçuşa geçti. Bir tanesi hariç yönetim ekibi çok iyi, yöneticiye özelden derdini anlatman da çok iyi. T ve DA forumunda yöneticiye bu kadar kolay ulaşabiliyor muyuz acaba? Çin zulmünu destekleyen ve üyelerine kullandığı çocuksu üslubu olan birisinin forumundan iyi ki ayrılmışım. Ne değişti peki? Orada kaliteli konular, bilgili ve tecrübeli üyeler var. Mavi, siyah ekran sorunlarını çözecek üyeler var en azından. Oradan 3 üye buraya geçse forum şahlanır :p
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Rizelimapper53, DA neden kanser?

torpaq

Asistan
Özel başlık
közübasa
Technoçöp'ten banlandıktan sonra burayı keşfettim. 1 ay içinde açılan eski konulara, siyaset yasaklarına, moderatörlere falan baktım. Sonra XenForo'yu kullandığı ve kuralların hemen hemen aynı olduğunu kabullenip üye oldum. İlk geldiğimde raporlarım çatır çatır cevaplanıyordu, özel mesaj olması da cezbetti :D Sonrasında konuların telefon ağırlıklı, boş ve troll konuların fazla olduğunu anladım. İlk geldiğimde bu kadar fazla değildi, ne hikmetse Aralık ayında uçuşa geçti. Bir tanesi hariç yönetim ekibi çok iyi, yöneticiye özelden derdini anlatman da çok iyi. T ve DA forumunda yöneticiye bu kadar kolay ulaşabiliyor muyuz acaba? Çin zulmünu destekleyen ve üyelerine kullandığı çocuksu üslubu olan birisinin forumundan iyi ki ayrılmışım. Ne değişti peki? Orada kaliteli konular, bilgili ve tecrübeli üyeler var. Mavi, siyah ekran sorunlarını çözecek üyeler var en azından. Oradan 3 üye buraya geçse forum şahlanır :p

Okurken yoruldum.

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
Re-Reconqista!

Bir git anlarsın diyeyim. Sözlerle acıklanamaz. Tabi düzelmişse bilemiyorum 2 yıl önce falan ordaydım. T*chnopat hala aynı T*chnopat.

SDN Son Haberler

Son mesajlar