Hepsiburada Ürün İptali

Bu konuyu okuyanlar

Sukass53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
27 Mayıs'ta hb den Bir ürün aldım sonra o ürünü daha ucuza başka sitede buldum. Ürünü hemen iptal ettim. 1 saat içinde mesaj geldi paranız bankanıza verilmiştir 8 iş günü içinde hesabınıza yansıyacaktır . 2 gün oldu hala bişey gelmedi sizce ne yapmalıyım (Kuvveyturk banka kartı ile aldım)

Mfci

Asistan
Reaksiyon puanı
130
27 Mayıs'ta hb den Bir ürün aldım sonra o ürünü daha ucuza başka sitede buldum. Ürünü hemen iptal ettim. 1 saat içinde mesaj geldi paranız bankanıza verilmiştir 8 iş günü içinde hesabınıza yansıyacaktır . 2 gün oldu hala bişey gelmedi sizce ne yapmalıyım (Kuvveyturk banka kartı ile aldım)
8 iş günü = 8 gün
Bir problemle karşılaşırsanız hepsiburada'yı aramalısınız.Size canlı destek sunacaklardır.

İyi forumlar..

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
8 iş günü denmiş. Biraz daha bekle.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

Aynı olayı bende yaşadım tarafınıza birkaç gün içinde para iadesi yapılacaktır. İyi forumlar