Hepsiburada Ürün İptali

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Sukass53

Üyecik
27 Mayıs'ta hb den Bir ürün aldım sonra o ürünü daha ucuza başka sitede buldum. Ürünü hemen iptal ettim. 1 saat içinde mesaj geldi paranız bankanıza verilmiştir 8 iş günü içinde hesabınıza yansıyacaktır . 2 gün oldu hala bişey gelmedi sizce ne yapmalıyım (Kuvveyturk banka kartı ile aldım)

Mfci

Asistan
27 Mayıs'ta hb den Bir ürün aldım sonra o ürünü daha ucuza başka sitede buldum. Ürünü hemen iptal ettim. 1 saat içinde mesaj geldi paranız bankanıza verilmiştir 8 iş günü içinde hesabınıza yansıyacaktır . 2 gün oldu hala bişey gelmedi sizce ne yapmalıyım (Kuvveyturk banka kartı ile aldım)
8 iş günü = 8 gün
Bir problemle karşılaşırsanız hepsiburada'yı aramalısınız.Size canlı destek sunacaklardır.

İyi forumlar..

Aynı olayı bende yaşadım tarafınıza birkaç gün içinde para iadesi yapılacaktır. İyi forumlar

Son mesajlar