Gittiğim Hiçbir Yerde Güzel Kız Olmuyor

Bu konuyu okuyanlar

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Önceki eve taşındığımızda yan dairede kalabalık, garip bir aile yaşıyordu. Neyse ki bir kaç ay sonra taşınıp gittiler de kurtulmuştuk onlardan. Yerine gelen de yaşlı bir teyzeydi ama neyse ki sessiz birisiydi.
Şimdi yeni eve taşınmak zorunda kaldık, önceki evle aynı sokakta yeni taşındığımız yer. Yine aynı şekil bunların da çocuğu çığlık atıyor.

Ulan insan istiyor ki yan dairede yaşı yaşıma güzel bir kız olsun. Belki görüşme şansı olur, belki olmaz ama en azından psikolojik olarak iyi hissederdim.

Ya dışarı gözetliyorum bazen güzel kızlar denk geliyor, görüyorum yolda giderken. Bazıları bilmediğim yerlere gidiyor bazıları apartmanlardan birisine giriyor. Ulan hiçbirini de bizim oturduğumuz apartmanlardan birisine girerken görmedim, hep başka apartmanlara giriyorlar. Bu durum sıradan mı ben mi şanssızım çözemedim.

Gelelim dışarıya;

Sokaklara bakıyorum güzel kızlar nadiren geçiyor. Ben genellikle A-101 teyzeleri, mesut komiser bereli dayıları, tosun tosun abileri veya çöpçüleri görüyorum. Şöyle bakımlı, güzel bir kızı nadiren görüyorum. Nerde abi bu kadar kız! Nerde yaşıyor bunlar?

Hani yaşadığımız yerde Bağcılar, Fikirtepe ayarı bir yer değil. Üsküdar'ın merkezinde bir mahalle.
Yakınsın bana gel biraz dolasak? :D

Reaksiyon puanı
551
Abi siz nasıl kız görmüyorsunuz anlamıyorum. Ben kafamı nereye çevirsem genç kız var. Bence Türkiye’de kadın nüfusu erkek nüfusunu çoktan geçti de TÜİK henüz açıklamadı. Erkekler ise ya yurtdışına kaçtılar ya da evden çıkmıyorlar.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Adam akıllı tartışalım diye konu açıyorum. Kendi kendilerine troll deyip sataşıyorlar sonra ben polemik yaratıyormuşum gibi davranıyorlar. Burdakiler biraz daha anlayışlı.
Troll yapmak ve bunu kimseye zarar vermeden yapmak eğlenceli bir şey kanka. Onlar güya kaliteli insan. Takma kafana.

Reaksiyon puanı
10,560
Abi siz nasıl kız görmüyorsunuz anlamıyorum. Ben kafamı nereye çevirsem genç kız var. Bence Türkiye’de kadın nüfusu erkek nüfusunu çoktan geçti de TÜİK henüz açıklamadı. Erkekler ise ya yurtdışına kaçtılar ya da evden çıkmıyorlar.
Anlık böyle herhalde

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Troll yapmak ve bunu kimseye zarar vermeden yapmak eğlenceli bir şey kanka. Onlar güya kaliteli insan. Takma kafana.
Keşke troll yapıyor olsam. Asosyallik sancılarımı biraz mizahi yansıttığım in hemen yapıştırıyorlar troll yaftasını.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızları nerede görüyorsun?

anldbn

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Önemli olan güzel kız görmek değil ki Önemli olan hayatını teslim edebileceğin güvenebileceğin bir kız bulmak. buda elbet olur. Benim birçok kız arkadaşım oldu 2 üniversite bitirdim emin ol düzinelerce olmuştur. (bunu övünme anlamında söylemiyorum) fakat eşim diyebileceğim ilk gördüğüm anda evlenme hayali kurduğum gerektiğinde canımı bile verebileceğim eşimi ayak üstü 22 yaşımda lol e girdiğimde buldum :D o gün sınavımdan 1 saat önce zaman geçsin diye girmeseydim bulamayacaktım. ve ben çanakkale o samsundaydı :D sınavlara girmeyip onunla buluşmaya gitmiştim bide otobüsle :D yani neyin nerden geleceği belli olmuyor tabi ergenlikte senin gibi bizde düşünüyorduk :D ama emin ol o gün gelicek

Reaksiyon puanı
10,560
Önemli olan güzel kız görmek değil ki Önemli olan hayatını teslim edebileceğin güvenebileceğin bir kız bulmak. buda elbet olur. Benim birçok kız arkadaşım oldu 2 üniversite bitirdim emin ol düzinelerce olmuştur. (bunu övünme anlamında söylemiyorum) fakat eşim diyebileceğim ilk gördüğüm anda evlenme hayali kurduğum gerektiğinde canımı bile verebileceğim eşimi ayak üstü 22 yaşımda lol e girdiğimde buldum :D o gün sınavımdan 1 saat önce zaman geçsin diye girmeseydim bulamayacaktım. ve ben çanakkale o samsundaydı :D sınavlara girmeyip onunla buluşmaya gitmiştim bide otobüsle :D yani neyin nerden geleceği belli olmuyor tabi ergenlikte senin gibi bizde düşünüyorduk :D ama emin ol o gün gelicek
Lole başlama sebebi olacaksın hocam dur hele ??

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Keşke troll yapıyor olsam. Asosyallik sancılarımı biraz mizahi yansıttığım in hemen yapıştırıyorlar troll yaftasını.
Sana oradan milleti trollemek için açtığım konuları göstereyim;
Windows'da Geri Dönüşüm Kutusu Yok | Technopat Sosyal
Epilepsi nöbeti geçirmek | Technopat Sosyal
Tekrardan epilepsi nöbeti geçirmek | Technopat Sosyal
Tinder'da halamın hesabını gördüm | Technopat Sosyal
İki Kadına Aşık Olmak | Technopat Sosyal

Milleti çıldırttım güldürmekten XD.

Reaksiyon puanı
551

Kızları nerede görüyorsun?
Ben Beyoğlu’nda oturuyorum, İstanbul’un en işlek yerlerinden biri.

Yakın yerler olan Mecidiyeköy, Şişli, Osmanbey, Taksim, Beyoğlu, Şişhane, Beşiktaş, Ortaköy, Bebek, Nişantaşı, Kağıthane, Fatih, Eminönü’ye gittiğim her yerde bir sürü genç kız var.

Konu sahibi nerede yaşıyor bilmiyorum ama İstanbul dolu genç kız.

Reaksiyon puanı
551
Ahaha cool story bro. ???

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Ben Beyoğlu’nda oturuyorum, İstanbul’un en işlek yerlerinden biri.

Yakın yerler olan Mecidiyeköy, Şişli, Osmanbey, Taksim, Beyoğlu, Şişhane, Beşiktaş, Ortaköy, Bebek, Nişantaşı, Kağıthane, Fatih, Eminönü’ye gittiğim her yerde bir sürü genç kız var.

Konu sahibi nerede yaşıyor bilmiyorum ama İstanbul dolu genç kız.
Abi mahalleden çıktığım yok, mesele oturduğum yerde kız görmek. İşlek yerlere girsek illaki görürüz ama işlek yerlerden tırsıyorum işte. Kadıköy'e iş sormaya gittim, bi kaç yıl Kadıköy'e girmem heral.

böbrek.avi