Gittiğim Hiçbir Yerde Güzel Kız Olmuyor

Bu konuyu okuyanlar

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Önceki eve taşındığımızda yan dairede kalabalık, garip bir aile yaşıyordu. Neyse ki bir kaç ay sonra taşınıp gittiler de kurtulmuştuk onlardan. Yerine gelen de yaşlı bir teyzeydi ama neyse ki sessiz birisiydi.
Şimdi yeni eve taşınmak zorunda kaldık, önceki evle aynı sokakta yeni taşındığımız yer. Yine aynı şekil bunların da çocuğu çığlık atıyor.

Ulan insan istiyor ki yan dairede yaşı yaşıma güzel bir kız olsun. Belki görüşme şansı olur, belki olmaz ama en azından psikolojik olarak iyi hissederdim.

Ya dışarı gözetliyorum bazen güzel kızlar denk geliyor, görüyorum yolda giderken. Bazıları bilmediğim yerlere gidiyor bazıları apartmanlardan birisine giriyor. Ulan hiçbirini de bizim oturduğumuz apartmanlardan birisine girerken görmedim, hep başka apartmanlara giriyorlar. Bu durum sıradan mı ben mi şanssızım çözemedim.

Gelelim dışarıya;

Sokaklara bakıyorum güzel kızlar nadiren geçiyor. Ben genellikle A-101 teyzeleri, mesut komiser bereli dayıları, tosun tosun abileri veya çöpçüleri görüyorum. Şöyle bakımlı, güzel bir kızı nadiren görüyorum. Nerde abi bu kadar kız! Nerde yaşıyor bunlar?

Hani yaşadığımız yerde Bağcılar, Fikirtepe ayarı bir yer değil. Üsküdar'ın merkezinde bir mahalle.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Yaş 18'e 3 kala libidolar biraz yükselir doğrudur. Tazı gibi gözler sürekli tarama yapar, sonar sesler gönderir etrafına. Az akıllı uslu olun, o gemi elbet bir gün gelecek.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Önceki eve taşındığımızda yan dairede kalabalık, garip bir aile yaşıyordu. Neyse ki bir kaç ay sonra taşınıp gittiler de kurtulmuştuk onlardan. Yerine gelen de yaşlı bir teyzeydi ama neyse ki sessiz birisiydi.
Şimdi yeni eve taşınmak zorunda kaldık, önceki evle aynı sokakta yeni taşındığımız yer. Yine aynı şekil bunların da çocuğu çığlık atıyor.

Ulan insan istiyor ki yan dairede yaşı yaşıma güzel bir kız olsun. Belki görüşme şansı olur, belki olmaz ama en azından psikolojik olarak iyi hissederdim.

Ya dışarı gözetliyorum bazen güzel kızlar denk geliyor, görüyorum yolda giderken. Bazıları bilmediğim yerlere gidiyor bazıları apartmanlardan birisine giriyor. Ulan hiçbirini de bizim oturduğumuz apartmanlardan birisine girerken görmedim, hep başka apartmanlara giriyorlar. Bu durum sıradan mı ben mi şanssızım çözemedim.

Gelelim dışarıya;

Sokaklara bakıyorum güzel kızlar nadiren geçiyor. Ben genellikle A-101 teyzeleri, mesut komiser bereli dayıları, tosun tosun abileri veya çöpçüleri görüyorum. Şöyle bakımlı, güzel bir kızı nadiren görüyorum. Nerde abi bu kadar kız! Nerde yaşıyor bunlar?

Hani yaşadığımız yerde Bağcılar, Fikirtepe ayarı bir yer değil. Üsküdar'ın merkezinde bir mahalle.
İnsanlar pandemi yüzünden hayatta kalma mücadelesi veriyor sen burda kız derdine düşmüşsün.Hayatta olduğun için,nefes aldığın için Allah'a şükret.??

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Reis türklerde iş yok Alanyaya gelin mis gibi rus fransız norveçlisi herkesi var birde ingilizce bildin mi iş tamamdır

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Bu yüzden Tinder diye bir uygulama var :D
Benim aradığım sosyalleşme şekliyle o şekil sosyalleşmek arasında çok fark var. O uygulamayı kullanan birisi bana pek güven vermez. Hiç kullanmadığım için ordaki tipleri bilmiyorum aslında ama aranıyormuş ordaki kişiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bim kasiyerleri ne gune duruyor.
"Para üstü uzatırken kasiyer elime dokundu, bu bir mesaj mı?" diye konu açarım artık.