Galaxy s3 güncelleme sıkıntısı

lifewith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var telefonum yurtdısından gelme bi cihaz ana bant sürümü ı9300xxlef su anda cihazda güncelleme var indiriyorum kur durumuna geçiyorum telefon yeniden başlıyor ve kuruma geçiyor %31 de kurum duruyor ve telefon açılıyor neden alobilir

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dostum bildigim kadarıyla yurt dışı cihazları başka ülkede güncelleyemiyorsun s2 var güncelleme alamadım şuan s3 var onda google palydan hesap almadım güncelleme ala bilmek için şuan sorunsuz güncelleme alıyorum ama google play hesabı alınca güncelleme almıyor diye biliyorum kieste güncellemeyi görüyormusun yada google play hesabı aldınmı

lifewith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hesap aldım ama güncelleme ile ne alakası varki google nin :S anlamadım şimdi video atacam

kiesde göremiyorum telefon güncellemeye müsait değilmi ne öyle bişiler diyor

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var telefonum yurtdısından gelme bi cihaz ana bant sürümü ı9300xxlef su anda cihazda güncelleme var indiriyorum kur durumuna geçiyorum telefon yeniden başlıyor ve kuruma geçiyor %31 de kurum duruyor ve telefon açılıyor neden alobilir
Cihazının imei numarasını kontrol et. Büyük ihtimalle clone imei yani cihazın kasasında yazan imei ile cihazda yazılı olan aynı değil. Böyle durumlarda cihazını güncelleyemezsin. Odin ile de yeni rom yüklersen şebeke bulmaz cihazın.

lifewith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok imei orjinal pasaport kayıtlı bi defa rom attım yanlış rom muş şebeke patladı telefoncu geri yaptı ama güncelleme alamıyorum :S

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Samsung youtube reklamını beğenmedik, ayrıca yorumların buraya başka konu altına yönlendirilmesini de beğenmedik, ayrıca 3 milyon izlenmesi normal, başka video açsanızda samsung reklamı çıkıyor, zorunlu olarak onu izletiyor önce. Kesinlikle dava açılsa kazanılır. Reklam işlerini çok abartıyorlar.

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
s2 de güncelleme alamamıştım sen google hesabın var ve güncelleme ala biliyormusun acaba sorunsuz olarak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben ankara kentparkta DARTY den aldım cihazı orjinal faturalı v.b. ancak güncellemede aynı sorun var bende de. Ne yaptın çözebildinmi sen?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle arkadasin dedigi dogru, imei numarasi degismis cihazin