Galaxy Note 4 arkaplan uygulumaları gözükmüyor uygulamalar arası geçiş yapılamıyor

Bu konuyu okuyanlar

Yeget

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, Galaxy note 4 cihazımda uygulamayı kapatmadan home tuşu ile ana ekrana döndüğümde uygulama otomatik olarak kapanmış oluyor. Ram'de kalmıyor görev merkezine girdiğimde "Son kullanılan uygulama yok" yazıyor. Durup duruken böyle olması çok saçma. Bu konu hakkında yardım edebilecek biri var mı?

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Android sürümünüz kaç?

Yeget

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
WhatsApp Image 2020-09-18 at 20.01.00.jpeg

Android sürüm 6.0.1 Arkaplanda uygulama bırakamıyorum ve uygulamalar arası geçiş yapamıyorum normalde home tuşuna bastığımda uygulamaların burada gözükmesi gerekiyor sonlanmaması gerekiyor. Ancak durum böyle
Örneğin bir web sitesine girdim ek olarak whatsapp üzerinden bir metni kopyalamam gerekti ben uygulamayı arkaplanda bırakıp whatsapp'a girdiğimde tarayıcı kapanmış oluyor ve site tekrar yükleniyor.

Ali Eren EROL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba hocam, aynı sorunu birkaç gün öncesine kadar yaşıyordum ve alakasız gibi görünse de uygulamalarda Google'ın kapladığı hafızadan kaynaklandığını gördüm. Ayarlar-->Uygulamalar-->Uygulama Yöneticisi-->Google-->Hafıza-->Hafızayı Yönet-->Tüm Verileri Temizle. Bu adımları izleyip hafızayı temizledikten sonra sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Merhaba hocam, aynı sorunu birkaç gün öncesine kadar yaşıyordum ve alakasız gibi görünse de uygulamalarda Google'ın kapladığı hafızadan kaynaklandığını gördüm. Ayarlar-->Uygulamalar-->Uygulama Yöneticisi-->Google-->Hafıza-->Hafızayı Yönet-->Tüm Verileri Temizle. Bu adımları izleyip hafızayı temizledikten sonra sorunun çözüleceğini düşünüyorum.
Bence el atmışken google yi kaldırsın hatta chrome bile kalkabilir. Boş yere sistemi yoruyorlar.