mmrtylmz
Katılım
Best answers
0
Beğeniler
17

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

 • Cihazin servise gönderilmesi konusuyla ilgili size bisey danışmak istiyorum. Benim cihazimda 3 kez farklı konulardan garantiye gönderildi hala farkli sorunlar yaratmaya devam ediyor.yalnız cihazı almış olduğum bayi tarafından gönderilmişti benim elimde garantiye gönderildiğine dair sadece en son ki belgem var bundan önceki iki belgeyi bayi üzerinden tedarik edemezsem şayet ne yapmalıyım.
  barocem99
  barocem99
  tüketici hakları mahkemesine başvurabilirsin aynı şey bizde de oldu gönderdiğimiz eşyanın parçası kırık olarak döndü
  A
  aslıbalcı
  Teşekkür ederim
  Merhabalar cihazım iPhone 6s avea faturaya ek alan başka birinden aldım cihazı cihazda baştan beri sorun vardı 2.ayda gönderdiğimde ekran değişimi yapıldı garantiden sorunlar geçmedi geri gönderdim aradan 1 ay geçmeden bir kez daha ekran değişti daha çok sorun oluşmuştu ilk ekran değişiminde ikisininde evrakı bende mevcut faturam 4bin küsür tl ücret iadesi veya sıfır cihaz isteyebilirmiyim cihaz şuan 3.5aylık
  merhaba, benim telefonu garantiye gönderdim 20 iş günü geçti ve herhangi bir dönüş sağlanmadı, iade/değişim talep ettim dönüş yapılmadı, sizce tüketici haklarına şikayette bulunsam iadesini yada değişimini yaparlar mı?
  16 iş günü geçtikten sonra cihazım sıfır kapalı kutu şeklinde değiştirildi. 9 iş günü geçtiğinde yedek cihaz talep ettim Bu da etkili oluyor
  Selam. Lg g4 unuzu garantiye gondermisiniz yazinizi okudum. Benimde aynisi oldu. 20 iş gününde geldimi. Gelmediyse ne yaptiniz.1 nisanda garantiye verdim degisim karari çıktı.29 nisanda 20 is günü doluyir.
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...

SDN Son Haberler

Üst
stat counter