Death Stranding Benim İçin Bitmiştir

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
sabah kalktım tam 3 saat death stranding açılmasını denedim 3 saat boyunca denememden sonra açıldı ama birde ne göreyim saveler gitmiş o an çıldırdım oyunun sonlarındaydım ve en baştan başlayacaktım ******* böyle işe deyip çıktım google ye girdim youtube ye girdim ve death stranding final yazdım oturdum izledim ve oyunu bir daha görmemek için çöpe attım en baştan 1000 tane kargoyu *** taşırdım Hala çok sinirliyim oyuna en baştanda başlamam biraz önce bu açılıyormu şuan diyip açtım ve zaten açılmadı hala çok kızgınım çıldırıyorum ama oyunu bırakmakta istemiyorum elim gitmiyor ac odysseylere watch dogs lara bannerlord lara ben onu istiyorum ama yapacak bir şey yok zaten günde 2.5 saat oynuyorum birde en baştan çekilmez abi

Death Mark

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
15,413
Bu kargoculuk oyununu halka nasıl yedirdiler bende anlamış değilim. O kadar çok övmüşlerdi.
Norman reedus ve bazı dramatik introlar dışında etkilendiğim hiçbir şey yoktu.

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Bu kargoculuk oyununu halka nasıl yedirdiler bende anlamış değilim. O kadar çok övmüşlerdi.
Norman reedus ve bazı dramatik introlar dışında etkilendiğim hiçbir şey yoktu.

Hayır hayır oyun asla kötü değil oyun efsane ama 2 kere oynanabilecek bir şey değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

çünkü kimse o kadar kargoyu en baştan taşıyamaz yorulur insan

Ve ve ve halk bu oyunu yemiyecekte ne yiyecek çok iyi oyundur

Death Mark

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
15,413
Hayır hayır oyun asla kötü değil oyun efsane ama 2 kere oynanabilecek bir şey değil

çünkü kimse o kadar kargoyu en baştan taşıyamaz yorulur insan
Ben oyuna oynanmayacak kadar kötü demedim. Oyunda hep aynı kargoculuk döngüsü söz konusu olduğundan bir süre sonra oyuncuyu sıkar. Oyunu steam üzerinden edindiyseniz veya PS oranın destek ekibine ulaşın derim. O kadar tester ekibi ne iş yapıyor acaba?

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Ben oyuna oynanmayacak kadar kötü demedim. Oyunda hep aynı kargoculuk döngüsü söz konusu olduğundan bir süre sonra oyuncuyu sıkar. Oyunu steam üzerinden edindiyseniz veya PS oranın destek ekibine ulaşın derim. O kadar tester ekibi ne iş yapıyor acaba?

Neden ulaşayım anlayamadım

Ecel121

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Oyun - Sizce iyimi? Gelin herkes inceleme paylaşsın şu konuma bir bakın oyunu incelemiştim önceden

Hiç kimse bir oyunu o insan yaptığı için almadı

Oyun - Sizce iyimi? Gelin herkes inceleme paylaşsın şu konuma bir bakın oyunu incelemiştim önceden

Hiç kimse bir oyunu o insan yaptığı için almadı

Sadece biraz daha güvendiler çünkü metal gear solid serisini o yapmıştır ve en eski oyun yapımcılarındandır

Neden ulaşayım anlayamadım

Cevap verir misiniz