Bu çocuğa ne yapmalı?

Bu konuyu okuyanlar

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
bi ara youtube'da 10-11 yaşlarında bir çocuğun bir videosunda bir teyzeye küfür ettiğini gördümki neden küfür ettiğini merak edince anladım.Teyzenin dediği şey şuydu;
-Oğlum keşke birazda ders çalışsan
peki ya o çocuk ne dedi?
-sanane aptal kadın ağla matematik 0 türkçe 0 hayat bilgisi 0 hahahaha ağla mal karı
bu çocuğa neden öyle yaptığını sormuştum,banada kötü şeyler söylemişti,bende buna sinirlensin diye diss saldırısı yapmıştım,tek videosuna 20 diss getirtmiştim
çocuk çok sinirlenmişti,beni babasının polis olduğunu ve babasının beni öldüreceği konusunda tehdit edip küfürler yağdırıyor,çocuğu ciddiye bile alamıyorum ama,sizce ne yapmalıyım?
Bana instasını ver hacklemekle korkutim. :D

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
tiktoku falanda var olurmu
Yani babası polis ise biraz şey de olabilir yani. Biraz düşünmem lazım. :D
Sen onu hakaret suçuyla tehdit et.
İnternetteki videoları göster.
Sonra kanunu göster ve de ki;
"Senin babanın polisliği benim zekama işleyemez. :cool:"
Aynen böyle de.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Bence çocuğun üzerine fazla gitmeyin. Dislike atıldıkça daha fazla sinirlenecek aslında üzülecek.
Ailesi kontrol etmiyorsa, sizin yapabileceğiniz bir şey yok.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Yani babası polis ise biraz şey de olabilir yani. Biraz düşünmem lazım. :D
Sen onu hakaret suçuyla tehdit et.
İnternetteki videoları göster.
Sonra kanunu göster ve de ki;
"Senin babanın polisliği benim zekama işleyemez. :cool:"
Aynen böyle de.
1 haftalık banımdan sonra,dedim öyle bişey ve hala korkmadığını söylüyor

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Hiç bir şey yapma. Böyle kişiler ile uğraşırsan, hiç bitmez ve ölene kadar klavye kullanarak tartışırsın. Yaşı büyük olsun. Akıl olmadıktan sonra hiç bir şeye yaramaz.

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
çocuk ifşalandı ve büyük ihtimalle battı alın bakın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not:Ağır küfürler vardır,küçükler izlemesin lütfen

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
neyse,şuan batışta,bizden af diliyor affetmelimiyiz

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
bi ara youtube'da 10-11 yaşlarında bir çocuğun bir videosunda bir teyzeye küfür ettiğini gördümki neden küfür ettiğini merak edince anladım.Teyzenin dediği şey şuydu;
peki ya o çocuk ne dedi?
-sanane aptal kadın ağla matematik 0 türkçe 0 hayat bilgisi 0 hahahaha ağla mal karı
bu çocuğa neden öyle yaptığını sormuştum,banada kötü şeyler söylemişti,bende buna sinirlensin diye diss saldırısı yapmıştım,tek videosuna 20 diss getirtmiştim
çocuk çok sinirlenmişti,beni babasının polis olduğunu ve babasının beni öldüreceği konusunda tehdit edip küfürler yağdırıyor,çocuğu ciddiye bile alamıyorum ama,sizce ne yapmalıyım?
seni mi öldürtcekmiş :D peki öldürtsün komik şey

Clawlerone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Normal böyle şeyler online oyunlarda çoğu kişi böyle küfür ediyor. Çocukta bu insanlardan etkilenmiş olabilir fakat dediğin gibi 'çocuk' normal karşıla bence

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
peki ya o çocuk ne dedi?
ben o yaşlarda elimde tablet bile yoktu, ailenin hatası aman git git diye eline veriyorlar iişte sonuçta cocuk yaptılar he ben öyle büyük bi insan da değilim 14 yaşındayım annemin katı oldduğuna için şükür ediyorum iyiki vermemiş .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ailesi muhtemelen biliyordur.
sanmam