Bu çocuğa ne yapmalı?

Bu konuyu okuyanlar

velet yahu. 12 yaş çocuk nasıl bir google hesabı açar ailesine küfreder anlamıyorum. 12 yaşında allah aşkına Salak demekten korkuyorduk. aileler artık veriyo çocuğa telefonu kafam rahat diyor 5 yıl sonra lanetler okuyor verdiği zamana.

İsimyok0808

Profesör
Vatan kurtarıldı .
ccc.png

rover_xp

Profesör
çocuğa üzülecektim,bırakacaktım,dün gece roblox oynarken yakalayayım dedim
ve şöyle dedi
"eğer dissleri geri çekmezseniz seni ve ekibinle sevişirim"
hocam o çocuğa benzer tonla bebe var youtube'da. biraz aradığınızda rahatça bulunabiliyor. ben ilk kez küfür duyduğumda 2. sınıftaydım hatta duymamıştım okul tuvaletinin kapısında yazmışlardı onu okumuştum. bir küfürün doğru manasını ise ilk kez 4. sınıfta öğrenmiştim. 2 sene önce bir kaç ilkokul 2. sınıf çocuğu görmüştük okuldan dönerken kaldırımda oyun oynuyorlardı resmen konuşmalarının %90'ı küfürdü. ama öyle böyle değil aileye felan edilen küfürler çoğuda. eğer aileler çocukları daha 2 yaşındayken ellerine telefon tablet vermeye devam ederler ise. gelecek nesilden pek bir şey olmaz. mesela eskiden çocuk doktor olacağım öğretmen olacağım derken şimdi yutubır olçam öretmenim diyor. hayatı toz pembe sanıyorlar. her kanal açan milyoner oluyor sanıyorlar. kışkırtma içeriklerinin kurgu olmadığını sanıp ailelerini kardeşlerini rahatsız edip videoya çekip youtubeye atıyorlar. gerçekten eskiden youtube'un bir seviyesi vardı şimdi ondan eser yok.

Emre Nas

Profesör
velet yahu. 12 yaş çocuk nasıl bir google hesabı açar ailesine küfreder anlamıyorum. 12 yaşında allah aşkına Salak demekten korkuyorduk. aileler artık veriyo çocuğa telefonu kafam rahat diyor 5 yıl sonra lanetler okuyor verdiği zamana.
he ztn her 12 yaş öyle dimi. ban yemek istemiyorum... reddit ve rss 11-16 yaş arasındaki birisi taranfından tasarlandı

The Medic

Doçent
Cezalı
aynen öyle konuştun. o zamn ben hiçbi b*k araştırmıyım hiçbişey yapmayım
google için küçük değil orada haklısın ama youtubeda kanal açmak için cidden küçük
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gençler dissleriniz için sağolun!
gelen yorumların bildirimlerinden uyanmıştır bile :D

Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar