Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rayground

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye gönderirseniz sevinirim.
mail adresim: rayground@hotmail.com

zamunda gibi bir çok sitede üyeliğim var ve ratioları yeterli seviyede. bu sitenin arşivinin çok iyi olduğunu biliyorum. bende katkı sağlamak isterim. teşekkürler.

2051829512.png

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Arkadaşlar seedbox ve speedtestini gördüklerime arena tr davetiyesi vericem

Yukarıda az buçuk bu konuda ne kadar bilgili olduğumdan bahsettim ve speedtest sonucum da var. Daha önce hiç bu tarz bir şeye üye olmadım ama uTorrent'in istatistiklerini koyuyorum belki işe yarıyordur.

scaled.php

Günde ortalama bir film izliyorum, bazen dizi falan. İndirdiğim torrent bittiğinde seedlerken stop demiyorum. Zaten bana bir zararı yok. Öyle işte...

RODI_1907_43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye gönderirseniz sevinirim.
mail adresim: rayground@hotmail.com

zamunda gibi bir çok sitede üyeliğim var ve ratioları yeterli seviyede. bu sitenin arşivinin çok iyi olduğunu biliyorum. bende katkı sağlamak isterim. teşekkürler.

2051829512.png

Davetiyen Gönderildi Hayırlı Olsun...

Giriş yapmadan mesaj yazmışım. :unsure:

uTorrent istatistiklerini veren benim.

Kardeş Göndermek İsterdim Ama Davet Eden Davet Ettiği Kişiden Sorumludur. O yüzden Kendimi Riske Atmak İstemiyorum. Bu Tür Bir Site Kullanıp Seedbox Görseydim Yollardım İnş. Başka Bir Zamana...

Neodium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş Göndermek İsterdim Ama Davet Eden Davet Ettiği Kişiden Sorumludur. O yüzden Kendimi Riske Atmak İstemiyorum. Bu Tür Bir Site Kullanıp Seedbox Görseydim Yollardım İnş. Başka Bir Zamana...

Peki, teşekkürler. Güvenilir olmak için ne yapmam gerek tam olarak ? Başka bir siteye üye olup orada kendimi kanıtladıktan sonra mı buraya geri gelmeliyim davetiye istemek için ?

RODI_1907_43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki, teşekkürler. Güvenilir olmak için ne yapmam gerek tam olarak ? Başka bir siteye üye olup orada kendimi kanıtladıktan sonra mı buraya geri gelmeliyim davetiye istemek için ?

Malesef Eve Sonuçta Birbirimizi Tanımıyoruz Tanımadığım Birine Güvendim Başıma Geldi Daha Önce O yüzden Kendimi Riske Atamam Kusura Bakma Kardeş.

Neodium

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef Eve Sonuçta Birbirimizi Tanımıyoruz Tanımadığım Birine Güvendim Başıma Geldi Daha Önce O yüzden Kendimi Riske Atamam Kusura Bakma Kardeş.

Son birkaç sorum var. Başka bir sitede kendimi kanıtladıktan sonra neden geri dönüp sıfırdan başlayayım ? Ve önerebileceğiniz bir site var mı ?

Not: Gerçekten soruyorum, cevabını bilmediğim için. Dediğim gibi bu sistemi pek bilmiyorum.

deklare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar. Rica etsem banada bir Arena-tr davetiyesi gönderirmisiniz. Yüzünüzü kara çıkarmam. Türkdepoda üyeyim.
Downloaded: 2.13 GB
Uploaded: 18.76 GB
Ratio: 8.81
Bonus Points: 8,500.00

soranger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
SpeedTest.net: http://www.speedtest.net/result/2053265983.png
bitturk.net: http://f1207.hizliresim.com/z/9/9kl28.png

PC sürekli açık. Lazım olmadıkça kapatmıyorum. bir davetiye de bana atarsanız sevinirim.

e-mail: demir.samet@mynet.com

davetiye gönderdim

Selam arkadaşlar. Rica etsem banada bir Arena-tr davetiyesi gönderirmisiniz. Yüzünüzü kara çıkarmam. Türkdepoda üyeyim.
Downloaded: 2.13 GB
Uploaded: 18.76 GB
Ratio: 8.81
Bonus Points: 8,500.00
eğer mail adresinizi yazarsanız size de gönderebilirim

deklare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler ediyorum. sizin sayenizde siteye üye oldum. Allah razı olsun.

deephell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aktif bi torrent kullanıcısı olarak ben de talep ediyorum teşekkürler

kellicma at gmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...