Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selim97

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lütfen arkadaşlar biriniz gönderin kafayı yicem hergün girip kontrol ediyorum geldimi diye lütfen biriniz gönderin

Genç FB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen arkadaşlar biriniz gönderin kafayı yicem hergün girip kontrol ediyorum geldimi diye lütfen biriniz gönderin

Hocam senden ricam Ration 1 ın altına düşmesın yeterli. sıkıntın olursa bana dönüş yaparsın. Birini davet etmiştim Fake upload yapıp banlanmıştı bende uyarı almıştım o yüzden kimseye davetiye göndermıyordum ve bir kişi daha aynı sekilde yaparsa davetiye hakkım elımden alınacak, senden ricam dikkat et.

Davetiyen hayırlı olsun.

selim97

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardesim cok saol gercekten asla ratiomu 1 in altına düşürmem inan bana aylardır arıyorum ama kimse vermedi bir tek sen verdin cok saol

Hocam senden ricam Ration 1 ın altına düşmesın yeterli. sıkıntın olursa bana dönüş yaparsın. Birini davet etmiştim Fake upload yapıp banlanmıştı bende uyarı almıştım o yüzden kimseye davetiye göndermıyordum ve bir kişi daha aynı sekilde yaparsa davetiye hakkım elımden alınacak, senden ricam dikkat et.

Davetiyen hayırlı olsun.

kardesim cok saol gercekten asla ratiomu 1 in altına düşürmem inan bana aylardır arıyorum ama kimse vermedi bir tek sen verdin cok saol

faruk55500

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Davetiyen hayırlı olsun.

elinde başka arenatr davetiyesi varsa bana da 1 tane yolllar mısın? faruk55500@hotmail.com

azizcann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya yok mu bi tane davetiye gönderebilecek allahın kulu. Buyrun;

Turktorrent ratiom :
47219274506371548786.gif

SpeedTest Sonucu:
2036235828.png

TTnet adil kota saçmalğndan dolayı hızım düşk görnyo yoksa 8mbit. Gönderirseniz Sevinirim. Ayrıca seedbox aldım yeni ratio sorunm kesnlikle olmyo. Teşekkürler..
ghost_blade760@hotmail.com

axican

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer bu Türkiye'nin en köklü torrent sitelerinden biri olan arena-tr ise bu site ilk oluşmaya başladığından beri vardım ben fakat üyeliklerim vs. hepsi başka bi mail adresim yüzünden bi çok üyeliğimle birlikte bi süre önce gitmişti.
davetiye gönderirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.
utku.bicakci__@hotmail.com

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
eğer bu Türkiye'nin en köklü torrent sitelerinden biri olan arena-tr ise bu site ilk oluşmaya başladığından beri vardım ben fakat üyeliklerim vs. hepsi başka bi mail adresim yüzünden bi çok üyeliğimle birlikte bi süre önce gitmişti.
davetiye gönderirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.
utku.bicakci__@hotmail.com

:lol: yeme bizi...

kavsuka

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arena bulmak zor gerçekten türk torrent siteleri içinde bu aralar üyeliğini açmayan tek site galiba ne zamandır hiç rastlamadım davetiye arayanlara bol şanslar diyelim :)

secretsens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi geceler sayın shiftdelete.net sitesi yöneticileri sizlerden istirham ediyorum lütfen bir arena-tr davetiyesi bana da gönderirmisiniz ne kadar siteye mesaj attıysam hepsi fırt çıktı size güveniyorum bu siteyi seviyorum.mail.adresim alperrozturk@gmail.com sabah uyandığımda davetiye kodunu görürsem çok mutlu olacağım ve size dua edeceğim....

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sene başında bir haftasonu açmıştı diye hatırlıyorum. Ne kadar kapkaççı varsa doluşmuştu.

gezgin38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar yokmu bi hayır sever. kaç gündür bekliyorum bi davetiye gönderen olur diye. 350 GB lık arşivim var upload edeceğim ama üyeliğim yok. lütfan acil ihtiyacım var. arelgun@msn.com. buraya gönderirseniz çok minnettar olurum.

OturanBogaTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir adet arenatr davetiyesine bir adet zamunda.net accaunt verilir hakandaldal@hotmail.de

expendabls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar buğün 1 adet davetiye kazandım bunu herhangi bir arkadaşla paylaşmak istiyorum ama yanlız diğer kayıtlı oldugunuz sitelerden nickizi uploud degeriniz indirdiğiz dosya boyutunu rationuzu görmek istiyorum uygun görülecek bir arkadşa vermek istiyorum sevgilerimle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...