Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

expendabls

Öğrenci
6 Nisan 2012
63
0
0
kardeşim yanlış anlama benim hepsinde üyeliğm var sorun değil sen turktorrent deki uploud miktarını leec miktarını kullanıcı grubunu görmek istiyorum üstten üçünçü( adi ) nin yaptıgı gibi yap gönder olmadı sen kaparsın davetiye yi..

kardeşim yanlış anlama benim hepsinde üyeliğm var sorun değil sen turktorrent deki uploud miktarını leec miktarını kullanıcı grubunu görmek istiyorum üstten üçünçü( adi ) nin yaptıgı gibi yap gönder olmadı sen kaparsın davetiye yi..

davetiye hayla bende kimseler vermem merak etme dediğimi yaparsan tabii.

CyberWarrior

Öğrenci
21 Mart 2011
38
0
6
[MENTION=260812]expendabls[/MENTION] ;

http://g1207.hizliresim.com/z/4/994b0.jpg

Yeterli olacağını düşünüyorum. İlgin için teşekkürler.

davetiye hayla bende kimseler vermem merak etme dediğimi yaparsan tabii.

İlgin için tekrardan teşekkürler :D

expendabls

Öğrenci
6 Nisan 2012
63
0
0
@expendabls ;

http://g1207.hizliresim.com/z/4/994b0.jpg

Yeterli olacağını düşünüyorum. İlgin için teşekkürler.

İlgin için tekrardan teşekkürler :D

bana hotmail adresini ver ve birde az indirip çok göndereceğine söz ver...

bende davetiye istiyorum iclalteski@hotmail.com şimdiden teşekkürler.

iclaltsk sen de arkadaşın yaptıgı yaparmıısn bakalım kim işi daha iyi biliyor...

expendabls

Öğrenci
6 Nisan 2012
63
0
0

CyberWarrior

Öğrenci
21 Mart 2011
38
0
6
msn aç gönderiyorum gereksiz klasörüne bak sevgilerimle.

sende tek isteğim banlanma yeter kullanıcı gurubunu brozer usur yaparsan çok sevinirim..

Geldi. Teşekkür ediyorum. Hemen üye oluyorum. İnternet hızım çok iyi değil. Bronz user için yakın zamanda söz veremem. Fakat iyi bir kullanıcı olacağım.

expendabls

Öğrenci
6 Nisan 2012
63
0
0
seni seviyorum kendine iyi bak sorun değil bundan sonrası sadece banlanma ...

senden ricam altın sunumları indir paylaşımda kal sen zaten power user oldugun zman otomatik davetiye geliyo demek istediğm 25 gb uploud yap power ol yavaş yavaş bronzer oluersun sen şimdilik power olmaya bak..

hakkurt

Öğrenci
3 Temmuz 2012
25
0
0
Davetiye gönderebilir misiniz ?
2044292985.png

3. hakkurt2001@hotmail.com

Neodium

Öğrenci
6 Temmuz 2012
15
0
0
Bana da Arena-TR davetiyesi gönderir misiniz ?
E-posta adresim: kenandegim@yandex.com

Ben bu Torrent sistemini yeni gören biriyim ve çok mantıklı, zekice buldum. Biraz araştırma yaptım ve Türkiye'de bu hizmeti veren en kaliteli yer de Arena-TR sanırım. Açıkçası biraz da bilgilendirilmeye ihtiyacım var. Teşekkürler.

Edit: Galiba indirdiğimizden daha fazla yüklememiz gerekiyor.

2048337501.png

Hız sonucum gördüğünüz gibi. Bu şekilde nasıl indirdiğimden daha fazla yükleyebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...