Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mo Cuishle

Öğrenci
15 Temmuz 2012
2
0
0
Arkadaşlar davetiye olan varsa pm atabilirmi mail adresi veriyim. Torrent kullanımının hakkını veririm. SS ile örnekleme yapabilirim :D

2dsep94.png
(En düşük ratiolu siteyi verdim )

aristo06

Öğrenci
15 Mart 2007
3
0
1
baya bi kisi istiyor ama gonderen var mi acaba?

pm den gonderilecek demis ilk sayfada ama herkes mail yaziyor?

vds aldik elimizde kaldi, bi arena-tr olsa tam super olur :p

hakkurt

Öğrenci
3 Temmuz 2012
25
0
0
hakkurt2001 - et - hotmail.com
100 mbit bağlantı / 24 saat açık bilgisayar
Davetiye gönderebilir misiniz ?

ibo3182

Asistan
8 Mart 2012
252
1
18
ibo3182 sen nasıl bir karaktersin? Burada sayfa sayfa Arena TR davetiyesi dileniyordun,elimdekilerden birini verdim..yüzüne gözüne bulaştırdın.ve Arena TR den atıldın..Şimdi buraya gelip "Gençler " deyip ahkam mı kesiyorsun..

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın bu İbo3182 yüzünden kimseye davetiye vermiyeceğim bir süre..

napayım ratio yükselmiyor. benim suçum mu bu yani diğer site ratiolarım yüksek arena yükselmiyor.zor ilerliyor sa ben napayım..diğer siteler gibidir diye davetiye istedim ama yükselmiyor...

http://d1207.hizliresim.com/z/k/9t5n0.jpg

al gözünle gör.admine slm söyle..başka resim gönderirim istersen..:devil2:

Megaohm

Öğrenci
17 Mart 2011
51
0
6
napayım ratio yükselmiyor. benim suçum mu bu yani diğer site ratiolarım yüksek arena yükselmiyor.zor ilerliyor sa ben napayım..diğer siteler gibidir diye davetiye istedim ama yükselmiyor...

http://d1207.hizliresim.com/z/k/9t5n0.jpg

al gözünle gör.admine slm söyle..başka resim gönderirim istersen..:devil2:

Admine selam söyledim..Hayret seni hiç hatırlamadı yavv..Meğersem adminler o işlere bakmıyorlarmış ,sistem otomatik şutluyormuş senin gibileri..

Hadi sen bilebildiğin yerlere takıl,boyundan büyük işlere bakma..

ibo3182

Asistan
8 Mart 2012
252
1
18
Admine selam söyledim..Hayret seni hiç hatırlamadı yavv..Meğersem adminler o işlere bakmıyorlarmış ,sistem otomatik şutluyormuş senin gibileri..

Hadi sen bilebildiğin yerlere takıl,boyundan büyük işlere bakma..
sen kimsin ki sitedekileri düzenleyen akşma kadar pc başında ot gibi yaşayan adamısn site için her şeyini vermaya hazır bir avuç insan..ne kadar para harcıyorsun dur ?? nasıl bir yaşantı bu..
''şeyden'' büyük olamdığınz kesin..:dil::dil:

batuhan034

Öğrenci
13 Ağustos 2011
13
0
0
batuhanersimsek@hotmail.com

Bir davetiyede ben alabilirmiyim zamunda hesabıylada takas edebiliriz ratioyu güzel kasarım.

bir davetiyede ben alabilirmiyim ratioyu yüksek tutarım zamunda hesabıylada takas edebiliriz.

bir davetiyede ben alabilirmiyim ratioyu yüksek tutarım zamunda hesabıylada takas edebiliriz.

Megaohm

Öğrenci
17 Mart 2011
51
0
6
sen kimsin ki sitedekileri düzenleyen akşma kadar pc başında ot gibi yaşayan adamısn site için her şeyini vermaya hazır bir avuç insan..ne kadar para harcıyorsun dur ?? nasıl bir yaşantı bu..
''şeyden'' büyük olamdığınz kesin..:dil::dil:

Ahlak ve karakter yokluğunun dibe vurma halidir ibo3182 nin bu mesajı..Hiç tanımadığın birine sayfa sayfa dilendiği için davetiye veriyorsun..Ve sonuç bu.. karakter ve kişilik yoksunluğu ,zavallılık..iğrençlik..

Senin gibi iğrenç biri ile uğraşamam.. yürü şimdi..

ibo3182

Asistan
8 Mart 2012
252
1
18
Ahlak ve karakter yokluğunun dibe vurma halidir ibo3182 nin bu mesajı..Hiç tanımadığın birine sayfa sayfa dilendiği için davetiye veriyorsun..Ve sonuç bu.. karakter ve kişilik yoksunluğu ,zavallılık..iğrençlik..

Senin gibi iğrenç biri ile uğraşamam.. yürü şimdi..
davetiye dilenen kimdi be akılsız. merak ettim siteyi aynı msj her konuya yazdım sende gönderdin.zorlamı aldım. salaha bak sen ya..bende senin gibi pc beyni sulanmış birisiyle ml..

SafaxP

Öğrenci
5 Nisan 2012
8
0
0
Selam elimde 1 adet Arena-TR davetiyesi var. Diğer sitelerden ss verecek, iyi ratiosu olan ve speedtest sonuçlarını yollayan bir kişiye verebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...