SDN forumu nerden nasıl tanıdınız?

Bu konuyu okuyanlar

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
gardaş sdn forum öyle değilki şak diye ban atmıyo küfür yazdıysan mesajda ban atmak yerine küfürü siiliyo o yuzden daha iyi
Birdaha küfür edesin diyemi? ahaha güldürme Kayırmak için elinden geleni yapıyorsun. Küfür'e hiç bir şekilde tolerans olmamalı hayırdır ya senin ne hakkın var ki küfür ediyorsun? Kimsin ki yani? Ne yüzlede demişsin o yüzden daha iyi falan Gardaş falan deme 21 yaşındaki bir adama gardaş diyorsun sen.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Birdaha küfür edesin diyemi? ahaha güldürme Kayırmak için elinden geleni yapıyorsun. Küfür'e hiç bir şekilde tolerans olmamalı hayırdır ya senin ne hakkın var ki küfür ediyorsun? Kimsin ki yani? Ne yüzlede demişsin o yüzden daha iyi falan Gardaş falan deme 21 yaşındaki bir adama gardaş diyorsun sen.
Hocam çoğu yere kadar tamam okey ama en sonda adama gardaş dediği için kızmışsınız gardaş demek kötü bir şey değildir gardaş = kardeş kardeş demek kötü değildir yazdığınızın %90 ında haklı %10 unda hatalısınız

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Hocam çoğu yere kadar tamam okey ama en sonda adama gardaş dediği için kızmışsınız gardaş demek kötü bir şey değildir gardaş = kardeş kardeş demek kötü değildir yazdığınızın %90 ında haklı %10 unda hatalısınız
Madem bukadar kardeş sever ve saygılı ilk önce saygısını bu yönde değil diğer yönde kullansın. Ben iki Forumuda kullanıyorum ikiside güzel forum ama sırf Kayırmak için bi tarafı karamak ve diğer tarafı övmek Sıra diğeri gelincede burayı karamak iyi bir şey değil Bu iki yüzlülük.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Madem bukadar kardeş sever ve saygılı ilk önce saygısını bu yönde değil diğer yönde kullansın. Ben iki Forumuda kullanıyorum ikiside güzel forum ama sırf Kayırmak için bi tarafı karamak ve diğer tarafı övmek Sıra diğeri gelincede burayı karamak iyi bir şey değil Bu iki yüzlülük.
Hocam bana ikiyüzlü mü dediniz yoksa ben mi yanlış anladım

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Hocam ilk başta o adama söylediniz sandım biraz agresif yazmışsınız sonra bana yazdınız sandım
Sizle bir derdim yok ki. Sadece o arkadaşımızın yazdığı kesinlikle Haksızlığa boyun eğme olur Sırf burayı haklı çıkarmak ve diğer tarafı kötülemek aşırı saçma. Burada eminim bana hak veriyorsunuzdur siz. Küfür edipte mesaj silerse o arkadaş tekrar tekrar yazabilir o arkadaş dediğim herhangibi biri tekrar tekrar yazar. Küfürün kesinlikle toleransı olmamalı dediğim gibi. ve Arkadaş'a bir şey daha söylüyorum Onlar sana küfür etti miki sen ediyorsun? Bir kaç kişide onu savunmuş eminim mantıklı düşünemiyorlar ya da ısrarla Kafasını bu Foruma taktıkları için ne olursa olsun burayı kayırıcaklar. burayı kötülediğim yok. İkisinide kullanıyorum bir sorun yaşadığım da yok.

NuLdERGAMER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
teknoçatapata üye olmak için Edebiyat öğretmeni olmak gerek
Aynen en ufak yanlış kabul edilmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizle bir derdim yok ki. Sadece o arkadaşımızın yazdığı kesinlikle Haksızlığa boyun eğme olur Sırf burayı haklı çıkarmak ve diğer tarafı kötülemek aşırı saçma. Burada eminim bana hak veriyorsunuzdur siz. Küfür edipte mesaj silerse o arkadaş tekrar tekrar yazabilir o arkadaş dediğim herhangibi biri tekrar tekrar yazar. Küfürün kesinlikle toleransı olmamalı dediğim gibi. ve Arkadaş'a bir şey daha söylüyorum Onlar sana küfür etti miki sen ediyorsun? Bir kaç kişide onu savunmuş eminim mantıklı düşünemiyorlar ya da ısrarla Kafasını bu Foruma taktıkları için ne olursa olsun burayı kayırıcaklar. burayı kötülediğim yok. İkisinide kullanıyorum bir sorun yaşadığım da yok.
Yanlış anlaşılma olmuş .d

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Teknopat'a 2 gün önce kayıt oldum 15 yaşındakilerin kahvehanesi gibi.Bide verdiğim bilgilere yanlış diye tag atıyor cahiller ve cevap yazma iznimi kaldırıyorlar. Ben sizin yasaklamanıza cevap veremeyeceksem kendimi nasıl ispatlayacağım??.Bildiğin yargısız infaz.
Dedim silin veritabanınızdan hesabımı.Yasal hakkımı kullanıyorum.
2 parça pc toplayan kendini uzman sanıyor.Yazılımcı adamın kendi sisteminde kullandığı parçalar hakkında yanlış bilgi veriyor diye tag atıyorlar.
Sonra baktım türk forumlardan burası var bide dedim buraya bakalım.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
SDN forumu herkes anasının karnından çıktı çıkalı bilmiyor elbet.Mesela benim gameloop sıkıntım vardı bir türlü çözüm bulamadım.Arkadaşım forum sitelerine sor dedi önüme çıkan ilk foruma üye oldum.O forum da SDN forumdu.
Sistemim Bu Oyunu Kaldırırmı Diye Çözüm Bulamayınca Sdn Foruma Üye Oldum.

WindowseXPerience

Namı diğer vindovs ikspi :)
Reaksiyon puanı
197
Teknopat'a 2 gün önce kayıt oldum 15 yaşındakilerin kahvehanesi gibi.Bide verdiğim bilgilere yanlış diye tag atıyor cahiller ve cevap yazma iznimi kaldırıyorlar. Ben sizin yasaklamanıza cevap veremeyeceksem kendimi nasıl ispatlayacağım??.Bildiğin yargısız infaz.
Dedim silin veritabanınızdan hesabımı.Yasal hakkımı kullanıyorum.
2 parça pc toplayan kendini uzman sanıyor.Yazılımcı adamın kendi sisteminde kullandığı parçalar hakkında yanlış bilgi veriyor diye tag atıyorlar.
Sonra baktım türk forumlardan burası var bide dedim buraya bakalım.
Benim anlamadığım bu foruma 2011'de katılmışsınız ama tüm mesajlarınızı bugün yazmışsınız. Acaba önceki mesajlarınızı sildiniz mi ya da şifreyi mi hatırladınız neredeyse 10 sene sonra? :)

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
396
tec**** taki ne yazarsan yaz "o öyle değil sen ne biliyonda gonuşuyon, sen yorum yapma *****" diyenlerden kaçıp geldim

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
İnternette öylesine gezinirken karşıma çıktı bi giriyim dedim sonra üye oldum sonra bağımlılık yaptı tüm forumlara üye oldum

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
aşırı kuralcı bir forum olduğu için oradan gelenler böyle yazıyor yani yanlış yazma diye bir durum yok
Yav hacı tamamda forum burası merak edenlerin soru sorduğu, bilgi paylaştığı yer.
Önemli olan anlamak. TDK sayfası değil ki. Makale yazmıyoruz. Bu kadar kasmaya gerek mi var. İnsan bir süre sonra bunalıyor.

Reaksiyon puanı
5,150
Yav hacı tamamda forum burası merak edenlerin soru sorduğu, bilgi paylaştığı yer.
Önemli olan anlamak. TDK sayfası değil ki. Makale yazmıyoruz. Bu kadar kasmaya gerek mi var. İnsan bir süre sonra bunalıyor.
haklısın örneğin bilgisayarda sorun yaşadım bir anlık panikle yazım kurallarına uymak çok zor olur

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Her yerde kurallar var, anlamadınız mı hala? Ben de SDN'ye trollükten ban yedim diye ismini karalıyım, küfür ettiğimde ban yediğim için bırakayım. Olur mu?

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Her yerde kurallar var, anlamadınız mı hala? Ben de SDN'ye trollükten ban yedim diye ismini karalıyım, küfür ettiğimde ban yediğim için bırakayım. Olur mu?
Yav varda kuralları olan iş yerinde bile işi yanlış yapınca 1 hafta maaşından kesiyorum diyip seni dinlemeden kapı dışarı etmiyorlar.
Bence adamların yaptığı tamda bu.

Son mesajlar