SDN Forumu nasıl buldunuz ... Neler değişti ?

Bu konuyu okuyanlar

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
not: SDN forum hakkında değişimlerini, bilgileriniz paylaşmanızı tafsiye ediyorum, puanda verebilirsiniz en yüksek puan 10, ondan yukarı çıkmayalım :)

benim sdn forum hakkında söyleyeceğim yorumum şu olcak;
sdn forumu eskisine nazaran çok büyük gelişme gösterdi, ben bile farkındayım bu gelişmenin, eskiye baktığımız zaman yaptığımız yorumlara çok müdahale olunurdu, banlama çok olurdu her gün bir üyeyi uçururlardı, sözlü uyarılar çok yapılyordu, bugün bu gibi uyarılara pek rastlıyamıyorum.

Forumda arkadaşlık, dostluk ortamı güzel, bilgi birikimi yeterince bilgiye sahip olabiliyoruz arkadaşlar yardımcı oluyorlar, bazen onların bilmedikleri sorunlarınada bizler veya ben yardımcı oluyorum elimden geldiğince...

adminler inşallah bizi ayırmaz bu forumdan çok sıkı bağlandık bu foruma 5-6 saatimi bu foruma ayırıyorum sanki evim gbi, giren bir daha çıkamıyor, ben anlıyorum ki banlananlarda tekrar üye olup burdan ayrılamıyorlar.

neyse ben notumu vereyim 9 veriyorum SDN dahada iyi olacak ben ona inanıyorum. :)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Eskiden üyelere ve yorumlara çok fazla müdahalae olduğu hususnda katılıyorum.Şimdi biraz daha akışına bırakılmış gereksiz müdahaleler yapılmıyor.

Büyümenin ve gelişmenin gerekliliklerinden birisi de budur zaten.Kahvede oyun oynamaktan sa sizlerle sohbet etmek ,sizlerden bilgi almak çok daha yararlı ve güzel.

PC başında bu kadar çok zmaan geçirip SDN ye takılınca zevk alıyor insan.Anlamayan birisi ''ne o hep pc başındasın karı kız mı ayarlıyon'2 diye geçiriyor içinden.EE herkes kendi iç dünyasına göre yorum yapıyor:)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Eskiden üyelere ve yorumlara çok fazla müdahalae olduğu hususnda katılıyorum.Şimdi biraz daha akışına bırakılmış gereksiz müdahaleler yapılmıyor.

Büyümenin ve gelişmenin gerekliliklerinden birisi de budur zaten.
zorhak puanını göremedik :)

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Nasıl bulduğumu hatırlamıyorum galiba :D Yani hatırlıyorum ama 2-3 senaryo var kafamda.

Sanırım atahanzzz diye bi üye var onun sayesinde katıldım.

Puan vermek istemiyorum.

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Haber 7'nin verdiği haberin kaynağı olarak SDN'ye yönlendirdiler. Karşılaştığım sorunlara getirilen çözümler ve çözüm süresi yönünden 9 veriyorum :) (9 üzerinden)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Habr7 önemli faktör ben de oradan buraya yönlenmiştim.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Forum ortalanmıştı sola kaydı :D
Avatar boyutları serbestti kısıtlandı sonra azcık daha büyütüldü :)
Yeni tema istedik hala bişiler yok :)
Forum betaydı hala beta :D
Ben 7 buçuk veriyorum veriyorum verdim :)

fizikci

Doçent
Reaksiyon puanı
12
beta olması sebebiyle 7 :thumbup1:ama cok begenerek takip ettigim bir bilişim sitesi

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Burayı seviyorum ben de. Güncel, sıcak.
Puan olayına girmeyeceğim, benim açımdan çok doğru bir niteleme şekli değil.
Seven ve sevmeyen sebepleriyle(eğer isterse) yazsa daha doğru olacak gibi.:)

emre91

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yaklaşık 4 yıl boyunca hergün takip ettiğim başka site yok galiba :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
En büyük hayranıyım. :D

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Bende ilk Haber 7 de tanıdım bu güzelim forumu:D

Bir iki moderetör dışında bu forum gerçekten çok iyi...

Puanım 10

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
ben nerden öğrendiğimi hatırlamıyorum, önceleri sadece sdn ana sayfasına bakıp çıkıyordum, taa 2006da üye olmuşum, mesaj yazmaya 4-5 ay önce başladım :) ama alışınca bağımlılık yaptı, şimdi sdn ana sayfaya bakmadan dire foruma dalıp yeni mesajlara bakıyorum :D bence forum gayet güzel, şu an benim listemde birinci sırada 9/10 veriyorum...

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ben haber7 sayesinde buldum çok erken kayıt olmadım kayıt olduğum zamanda nasılsa şimdide aynı arkadaşlık yardımlaşma süper başka forum sitelerinde bile bu yardımlaşma yok olduğu zaman bile paylaşın dosyaların içinde virüs trojen keyloger gibi şeyler çıkıyor ama bunları bile bile atanlar oluyor herneyse çok süper bir bilişim sitesi favori sitem oldu :D face 2.sırada :D
Puanım 9

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
haber7 den tanıdım bende 8 veriyorum :D

kayıp kuşak

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Sdn Benim ikinci bir evim oldu arkadaşlık ortamı harika kimse birbirini kırmıyor herkes herkes i ciddiye alıyor onun için puanım 9... :)

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
2005ten beri buralardayım, kimleri gördük, kimler geldi, kimler gitti.. :)

Burada büyüdük sayılır. :) Daha ne diyeyim.. :)

Vay be buraya geldiğimde 16 yaşındaymışım.. :)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
2008'den beri buradayım. Ben forumun olduğunu bilmiyordum, ana sayfada da nedense görmemiştim hiç. :) Başka hiçbir forumda bu ortam yok. En sevdiğim özelliği mesajların tamamının kalın, altı çizili, italik veya renkli yazılamaması. :) Ve korsan paylaşımların olmaması.

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Ben De Haber7'nin Sayesinde Geldim İyiki Gelmilşim Diyorum Puanım 10

ibrhma

Profesör
Reaksiyon puanı
10
İlk haber7 de görmüştüm 2 senedir takip ediyorum SDN'yi arkadaşlık süper...
Son zamanlarda mod.lar tarafından esneklikde var önceden biraz katıydılar...

10 üzerinden 7 veriyorum...

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
SDN bi forum değil bi haber sitesi adeta bir merkez gibi aradğım herşeyi burdan haberdar oluyorum. Daha büyüyüp gelişeceğini umuyorum ve tshirt yaptırmalarını umuyorum :)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
bende haber 7 sitesinden öğrendim burayı, SDN verdiğim puan 9 çünkü eğer forum içinde güzel etkinlikler olur güzel bir ortam oluşturursak forum daha iyi olacak diye düşünüyorum. :)

OnurAbi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En iyi forum Sdn forum kısa ve öz :D ama bölümleri az :D daha iyi olabilir

AdReNaLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben googlede bir şey ararken denk gelmiştim bu siteye :) o gunden bugune vazgeçilmezim oldu sabah bilgisayarı açtıgımda ilk baktıgım site burası oluyor...herşeyden memnunum diğer arkadaşlarımızda sağolsunlar gayet özverili davranıyorlar sorulara cevap veriyorlar...binlerce üye var ama hepimiz bir aileyiz bunu hissedebiliyorum bundan dolayı sonuna kadar shiftdelete.net ;)

firefox4ever

Profesör
Reaksiyon puanı
41
inndir.com'un bi haberinin kaynağı sdn idi.siteye girdim o günden beri burdayım zaten:D

Puanım ise 8.5 olsun

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Severim burdaki Ortamıda Arkadaşlığıda Hemen Bir Çoğunuz Beni Tanır Bende Onları Tanırım

Forum Aynıda Daha Önceki Ortamı Geren Kişiler Yok Ortalıklarda Aslında bu Yatay Düzeyde Ondan Gidiyor :)

Gözlerim Bitek sivasspor nicki Arkadaşımı Arıyor . Geri Kalan Arkadaşlarımın Hepsi ile Sürüklü Görüşüyoruz Forumda Birbirimizden Alıntılar Yapıyoruz

Forumda İmza Olayı Yok Çok Güzel Çok Gıcık Oluyodum İmza Olayına . Sade Ve Son Derece Etkili . Forum üyelerin Mesleklerine Yaptıkları işlere Bakılırsa Baya Baya Elit Bir Kesim Var Onlarla Tartışmaktan Güzel Oluyor

Forum 10/8
Forumda Arkadaşlık 10/10
Modlarla Diyalog 10/10
Genel 10/9

Eksikler Mutlaka Vardır Kimse Yoktur Diyemez Elbet Ama Şu Anada Kadar İyi Götürdüler 1 Seneyi Aşkındır Bu Forumdayım

I Love You All (Doğru Değilse Cümle Merve Düzeltir :) ]

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Kanal7 nin baya katkısı olmuş bende onardan biriyim :) ama gelin görünki şimdi kanal7 ye girdiğim yok :D

Benim puanımda 9 :)

hnl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
PC Net dergisinin DVD'lerinde nasıl yapılır videoları vardı ordan vesile oldu.

Sanırsam şimdi videolarını kendileri hazırlıyorlar.

Güzel bir forum fakat son günlerde diğer tekdüze forumlara benzedi,sırf rütbesi artsın diye mesaj yazan çok.

Emeği geçen bilgisini paylaşan herkese teşekkürler.