SDN forumu nerden nasıl tanıdınız?

Bu konuyu okuyanlar

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,015
Eski tüplü monitorumde oyunlarda tırtıklanma oluyordu onun için geldim kaldımda

tobraki

Asistan
Reaksiyon puanı
519
Şunu anlayın benim konum farklı bu konu farklı bazı arkadaşlar yanlış anlıyor.

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
898
SDN'yi biliyordum, technocuktan 5 sene ban yedikten sonra buralardaki samimi insanlarla tanıştım.

Yunus5561

Asistan
Reaksiyon puanı
210
Bilgisayar toplamak için bilgi arıyordum en güzel burda anlattılar

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
İlk tanıdığım Forum Technopat'tı orada çok uzun zaman boyunca kaldım sonra farkettim arkadaş bunlar nasıl insan Bu linçleme nedir adamlar Sanki bilgi yerine linçleme merakında bence, yanlış bir bilgi ver senden kötüsü yok. ya Ban ya da Hahaha atılması bende bıkmıştım artık Ceza alıyorum 3 gün falan ben napıcam yani bir sorunum olduğunda ne yapıcam Sonra dedim SDN Forum'a geçeyim hem çok samimi ve hemde Bir ceza da mesaj yazma izni gitmiyor diye biliyorum Daha yenide sayılırım zaten yani şuan bana baya rahat geldi ismi Türkçe olmayan Technopat nasıl bu kadar Türkçeyi önemsiyor anlamadım Hapishane gibiydi benim için Düşündümde harbiden işkenceymiş Çok rahat Forum burası. Bu olaydan sonra tanıdım aslında daha öncedende biliyordum sonradan karar verdim ve iyiki vermişimde Cümlenin sonuna Noktayı boş verin gerektiğinde Virgül koymasanızda ceza veriyor

B3R4TS4R1

Asistan
Reaksiyon puanı
113
O forumu zaten kulanmayın.
Ben dün foruma gıcıklığıma giytim yeni hesap açtım ekran kartı ile ilgili bi konu vardı gittim minigcilere sövdüm 2023 e kadar ban attı sonra çoklu üyelikten iptal etti hesabı. Çok eğlenceli ve kısa sürdü ama ona üzüldüm. Siz siz olun sdn forum kullanın.

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Ben dün foruma gıcıklığıma giytim yeni hesap açtım ekran kartı ile ilgili bi konu vardı gittim minigcilere sövdüm 2023 e kadar ban attı sonra çoklu üyelikten iptal etti hesabı. Çok eğlenceli ve kısa sürdü ama ona üzüldüm. Siz siz olun sdn forum kullanın.
Sövdüm derken? Hangi Forum olursa olsun Bir Tepki verir yani Sövmek nedir arkadaş.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Yav mesaj yazıyorum ........pat ta uyarı veriyor birde düzgün yazıyorum. Oradan kaçıp buraya geldim hem orada aşırı kibirli insanlar vardı

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
AhmetRyzen, TechnoÇöp'ü bıraktı. Bir arkadaş Donanım Arşi*i'nde geldi bana sövdü. Sonra ben ban yedim. Böyle işe tüküreyim.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Aynen en azından burdaki insanlar saygılı (fake hesaplar hariç).
Ve burada sosyallik var oradaki sosyallik sıfır ve daha konunun hangi kategoride açıldığını bilmiyorlar birisi 500 tl sistem önerisi yazmış rtx li yazmış insanlar öyle şey olur mu ? Dediler daha konunun mizah ve şakayı açıldığını anlayamıyorlar

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Tech***** Sosyal'den geldim.1 Yıl ban yedikten sonra Başka forumlar arıyordum fırsat varken buraya geldim

Bu arada dün tech***** Sosyal'e güzel sövdüm :D

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Tech***** Sosyal'den geldim.1 Yıl ban yedikten sonra Başka forumlar arıyordum fırsat varken buraya geldim

Bu arada dün tech***** Sosyal'e güzel sövdüm :D

Ben sonsuza kadar yedim bütün yetkililer geldi beni yargıladı onların hesap var galiba hepsi kullanıyor oturdular sonsuz ban verdiler

OBirGamer

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
Tech****** e güvenmedim telefon sormak için buraya geldim. Üye oldum ama buraya da çok güvenmedim oraya devam ettim. Sonra orada kendime göre bir şey bulamayınca haftada 1 buraya giriyordum. Sonra gittikçe sevdim burayı ve tech***** e daha da girmedim. Genelde burada takılıyordum ve açıkçası ilk 1000 mesaja kadar
mesaj kasıyordum biraz
. Ama boş değil de bilgim olan konulara yazıyordum. Yanlış yönlendirme yapmadım hiç. Sonra burada yavaş yavaş bir çok kişiyi tanımaya başladım. Ve böyle işte şimdi de takılıyoruz.
simdi mod olmuşuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

pat baya manyak varya yazım yanlışından 5 yıl ban ne be

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
SDN forumu herkes anasının karnından çıktı çıkalı bilmiyor elbet.Mesela benim gameloop sıkıntım vardı bir türlü çözüm bulamadım.Arkadaşım forum sitelerine sor dedi önüme çıkan ilk foruma üye oldum.O forum da SDN forumdu.
ilk 29 martta 3500 tlye telefon onerisi icin hesab actım

NuLdERGAMER

Müdavim
Reaksiyon puanı
634
gardaş sdn forum öyle değilki şak diye ban atmıyo küfür yazdıysan mesajda ban atmak yerine küfürü siiliyo o yuzden daha iyi
Bence silmek yerine ban atması daha doğru kimseyi kör etmeye hakkınız yok :)

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
teknoçatapata üye olmak için Edebiyat öğretmeni olmak gerek