SDN forumu nerden nasıl tanıdınız?

Bu konuyu okuyanlar

NuLdERGAMER

Müdavim
Reaksiyon puanı
634
SDN forumu herkes anasının karnından çıktı çıkalı bilmiyor elbet.Mesela benim gameloop sıkıntım vardı bir türlü çözüm bulamadım.Arkadaşım forum sitelerine sor dedi önüme çıkan ilk foruma üye oldum.O forum da SDN forumdu.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
SDN forumu herkes anasının karnından çıktı ıkalı bilmiyor elbet.Mesela benim gameloop sıkıntım vardı bir türlü çözüm bulamadım.Arkadaşım forum sitelerine sor dedi önüme çıkan ilk foruma üye oldum.O forum da SDN forumdu.
Techno#### kaçıp buraya geldim,burada millete yardımcı oluyorum.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
SDN forumu herkes anasının karnından çıktı çıkalı bilmiyor elbet.Mesela benim gameloop sıkıntım vardı bir türlü çözüm bulamadım.Arkadaşım forum sitelerine sor dedi önüme çıkan ilk foruma üye oldum.O forum da SDN forumdu.
Arkadaşım tavsiye etti sonra babama telefon lazımdı bende kaydolup öneri istedim

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Tech****** e güvenmedim telefon sormak için buraya geldim. Üye oldum ama buraya da çok güvenmedim oraya devam ettim. Sonra orada kendime göre bir şey bulamayınca haftada 1 buraya giriyordum. Sonra gittikçe sevdim burayı ve tech***** e daha da girmedim. Genelde burada takılıyordum ve açıkçası ilk 1000 mesaja kadar
mesaj kasıyordum biraz
. Ama boş değil de bilgim olan konulara yazıyordum. Yanlış yönlendirme yapmadım hiç. Sonra burada yavaş yavaş bir çok kişiyi tanımaya başladım. Ve böyle işte şimdi de takılıyoruz.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Tech****** e güvenmedim telefon sormak için buraya geldim. Üye oldum ama buraya da çok güvenmedim oraya devam ettim. Sonra orada kendime göre bir şey bulamayınca haftada 1 buraya giriyordum. Sonra gittikçe sevdim burayı ve tech***** e daha da girmedim. Genelde burada takılıyordum ve açıkçası ilk 1000 mesaja kadar
mesaj kasıyordum biraz
. Ama boş değil de bilgim olan konulara yazıyordum. Yanlış yönlendirme yapmadım hiç. Sonra burada yavaş yavaş bir çok kişiyi tanımaya başladım. Ve böyle işte şimdi de takılıyoruz.
bakıyorum bugun zirhinizi giymişsiniz normalde surekli kafanizi cevirdiginiz icin boynunuz agriyirdu tahminimce onceden

Thoron ZX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Bilmem ne Pat'ta herşeyden ban yiyince çözüm olarak burayı buldum ve gayet güzel bir Forum burası.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,834
Tam olarak neden geldiğimi hatırlamıyorum fakat birkaç arkadaşı forum üyeliğinden bezdirdiğimi hatırlıyorum. Hâlen bezdiriyor muyum?

Son mesajlar